[ad_1]

در آزمایشگاه تست دستگاه Verizon

Verizon (VZ) یک برنامه داده نامحدود برمی گرداند.

از روز دوشنبه ، مشتریان Verizon می توانند داده ها ، تماس ها و پیام های نامحدود را با قیمت 80 دلار دریافت کنند.

این شرکت می گوید برنامه جدید جدید شامل حداکثر 10 گیگابایت استفاده از نقاط دسترسی تلفن همراه و همچنین تماس ها و پیام های متنی با مکزیک و کانادا است. همچنین به مشتریان این امکان را می دهد تا با بازی در روش بحث برانگیز T-Mobile در کاهش کیفیت فیلم برای برخی از مشتریان داده های نامحدود ، ویدئوهای HD نامحدود را پخش کنند.

اگرچه طرح جدید Verizon وعده “سرعت LTE سریع” را می دهد ، اما کسانی که از داده های زیادی استفاده می کنند ممکن است آسیب ببینند. این شرکت می گوید هنگامی که مشتری در هر چرخه شارژ از 22 گیگابایت داده در هر خط استفاده می کند ، “در صورت ازدحام شبکه می تواند استفاده از پشت سر مشتریان دیگر را در اولویت قرار دهد.” این امر در همه شبکه هایی که برنامه های داده نامحدود ارائه می دهند ، به یک استاندارد تبدیل شده است.

مطالب مرتبط: T -Mobile و Sprint برنامه های داده “نامحدود” جدیدی ارائه می دهند – چیزی شبیه به این

ورایزون برای اولین بار در سال 2011 ، پس از تصمیمات مشابه دیگر اپراتورهای اصلی بی سیم ، از نسخه برنامه نامحدود خود برای استفاده رونمایی کرد.

اما شرکت ها دائماً چنین طرح هایی را احیا می کنند.

Verizon برای اولین بار برنامه های استفاده از داده های خود را در تابستان گذشته هنگامی که از طرح جدید Safe Mode رونمایی کرد ، بازبینی کرد. این امر از نظر فنی به مشتریان امکان دسترسی به داده های نامحدود را می دهد ، اما پس از بررسی داده های ارائه شده به آنها ، سرعت آنها مانند ملاس تحت تأثیر قرار می گیرد.

AT&T به طور مشابه در ماه سپتامبر هزینه های بیش از حد برای مشتریان را حذف کرد. مانند Verizon ، AT&T سرعت مشتریان را پس از رسیدن به محدودیت داده در برنامه های خود محدود می کند. این شرکت در اوایل سال گذشته برنامه های نامحدودی را برگرداند ، اما فقط برای خانه هایی با خدمات تلفن بی سیم AT & T و DirecTV یا U-Verse TV در دسترس است.

در همین حال ، رقبا تی موبایل (TMUS) و دوی سرعت (ج) پیشنهادات خود را برای جذب مشتریانی که به دنبال برنامه های “داده نامحدود” هستند ، ارائه کردند.

تقریباً همه متروهای نیویورک خدمات تلفن همراه دریافت می کنند

اوت گذشته ، Sprint شروع به ارائه طرحی برای ارائه تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و داده های پرسرعت به مشتریان با 60 دلار برای خط اول ، 40 دلار برای خط بعدی و 30 دلار برای هر یک تا 10 دلار دیگر کرد.

برنامه T-Mobile ، که همزمان با Sprint اعلام شد ، هزینه 70 دلار در ماه برای خط اول ، خط دوم 50 دلار و خطوط اضافی تنها 20 دلار ، تا هشت خط است.

CNN Money (نیویورک) اولین بار در 12 فوریه 2017 منتشر شد: 7:03 بعد از ظهر به وقت شرقی

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر