[ad_1]

در آزمایشگاه تست دستگاه Verizon

ورایزون (VZ) یک طرح داده نامحدود را برمی گرداند.

از روز دوشنبه ، مشتریان Verizon می توانند داده ها ، تماس ها و پیام های متنی نامحدود را با قیمت 80 دلار دریافت کنند.

این شرکت می گوید که طرح مقدماتی جدید همچنین شامل حداکثر 10 گیگابایت استفاده از نقطه دسترسی تلفن همراه و همچنین تماس و ارسال پیامک به مکزیک و کانادا است. همچنین با بازگو کردن رویه بحث برانگیز T-Mobile در پایین آوردن کیفیت فیلم برای برخی از مشتریان خود برای داده های نامحدود ، به کاربران امکان می دهد ویدیوی HD نامحدود را پخش کنند.

اگرچه طرح جدید Verizon نوید “سرعت سریع LTE” را می دهد ، اما کسانی که از داده های زیادی استفاده می کنند می توانند رنج ببرند. این شرکت گفت که هرگاه مشتری در هر چرخه صورتحساب از 22 گیگابایت داده در هر خط استفاده کند ، “در صورت ازدحام شبکه ، می تواند استفاده در پشت سر مشتریان دیگر را در اولویت قرار دهد.” این برای همه شبکه هایی که برنامه داده نامحدود ارائه می دهند ، به یک روش استاندارد تبدیل شده است.

مرتبط: T-Mobile و Sprint برنامه های داده ای “نامحدود” جدیدی ارائه می دهند – چیزی شبیه به این

Verizon برای اولین بار در پی تصمیمات مشابه سایر اپراتورهای اصلی بی سیم ، نسخه خود را از یک طرح نامحدود برای استفاده حذف کرد.

اما شرکت ها مرتباً چنین طرح هایی را احیا می کنند.

Verizon برای اولین بار در تابستان گذشته با ارائه طرح جدید حالت ایمن ، برنامه های استفاده از داده خود را اصلاح کرد. این از نظر فنی به مشتریان امکان دسترسی به داده های نامحدود را می داد ، اما پس از بررسی داده های ارائه شده به آنها مانند ملاس با سرعت کم روبرو می شدند.

به همین ترتیب ، AT&T در شهریور ماه هزینه اضافه برداشت را حذف کرد. همانند Verizon ، AT&T هنگامی که مشتری در برنامه های خود به حد مجاز داده می رسد سرعت را کاهش می دهد. این شرکت برنامه های نامحدودی را در اوایل سال گذشته بازگرداند ، اما فقط برای خانه هایی با خدمات تلفن بی سیم AT & T و DirecTV یا U-Verse TV در دسترس است.

در ضمن رقبا تی موبایل (TMUS) و دو سرعت (ج) پیشنهادات خود را برای جذب مشتریانی که به دنبال برنامه های “داده های نامحدود” هستند ، ارائه دادند.

تقریباً تمام متروهای نیویورک خدمات تلفن همراه دریافت می کنند

در آگوست سال گذشته ، اسپرینت شروع به ارائه طرحی برای ارائه تعداد نامحدود مکالمه ، پیام کوتاه و داده پرسرعت با قیمت 60 دلار برای خط اول ، 40 دلار برای خط بعدی و 30 دلار برای هر 10 بار اضافی کرد.

طرح T-Mobile که همان روز Sprint اعلام شد ، ماهانه 70 دلار برای خط اول ، خط دوم 50 دلار هزینه می کند و خطوط اضافی فقط 20 دلار ، تا هشت خط است.

CNN مانی (نیویورک) اولین بار منتشر شده در 12 فوریه 2017: 7:03 PM ET

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر