[ad_1]

ویزای H-1B چیست؟

آمریکا به دلیل تمایل خود برای پذیرش مهاجران با استعداد عالی است.

این همان چیزی است که ناندان نایلکانی ، میلیاردر ، بنیانگذار Infosys Technologies ، اگر می تواند به رئیس جمهور ترامپ بگوید.

نایلكانی در حاشیه نشست مشاغل آسیایی CNN در بنگلور گفت: “اگر واقعاً می خواهید ایالات متحده را … در سطح جهانی در سطح رقابت حفظ كنید ، باید در برابر استعدادهای خارجی باز باشید.”

اطلاعات (INFY) دومین شرکت برون سپاری بزرگ در هند و مهمترین گیرنده ویزای H-1B ایالات متحده است. این اسناد به این شرکت فناوری اجازه می دهد تعداد زیادی هندی را برای کار در ایالات متحده استخدام کند.

دولت ترامپ اکنون در حال بررسی تغییرات چشمگیر در برنامه ویزا است. سخنگوی شان اسپایسر در ژانویه گفت که ترامپ همچنان به عنوان بخشی از فشار بیشتر برای اصلاحات مهاجرت به صحبت در مورد اصلاح برنامه H-1B ادامه می دهد.

محدودیت های ویزا بیشترین ضربه را به کارگران هندی وارد می کند.

هند بزرگترین منبع نیروی کار بسیار ماهر برای صنعت فناوری آمریکاست. طبق گفته دولت ایالات متحده ، 70 درصد ویزاهای بسیار محبوب H-1B به هندی ها تعلق می گیرد.

سهام چندین شرکت فناوری هندی – از جمله Infosys – دو هفته پیش در میان گزارشات قریب الوقوع سرکوب ویزای کار ، به طرز چشمگیری فرو ریخت.

مطالب مرتبط: صنعت فنی در حال آماده سازی برای اصلاح ویزا در ترامپ است

نایلکانی گفت که پیگیری دولت اشتباه خواهد بود.

نایلكانی گفت: “شركت های هندی اقدامات زیادی برای كمك به رقابت پذیری بیشتر شركت های آمریكایی انجام داده اند و من فكر می كنم این باید ادامه یابد.” “اگر به سیلیکون ولی نگاه کنید … اکثر شرکت ها یک م founderسس مهاجر دارند.”

سهم هند در صنعت – به ویژه در بالاترین سطح – بسیار زیاد است. مدیران اجرایی فعلی گوگل (برو) و مایکروسافت (MSFT)به عنوان مثال ، هر دو در هند متولد شده اند.

مطالب مرتبط: هند از برنامه های ایالات متحده برای تغییر ویزاهای بسیار واجد شرایط دیوانه می شود

اما نایلکانی ، که همچنین معمار برنامه جاه طلبانه شناسایی بیومتریک هند است ، پیشنهاد می کند که هند در نهایت از هر گونه محدودیت جدید اعمال شده توسط طرح “اول آمریکا” ترامپ بهره مند خواهد شد. اگر مهندسان با استعداد نتوانند به ایالات متحده بروند ، در هند می مانند.

وی گفت: “این مسئله ویزا همیشه در ایالات متحده هر چند سال به ویژه در فصل انتخابات مطرح می شود.” “در واقع کار توسعه را تسریع کرد [in India]زیرا … مردم برای انجام کار در اینجا سرمایه گذاری بیشتری می کنند. ”

نایلکانی پروژه های خودش را برای دولت هند به عنوان نمونه ذکر کرد.

این کارآفرین متولد بنگلور در سال 2009 Infosys را ترک کرد تا برنامه گسترده تامین اجتماعی هند موسوم به Aadhaar را هدایت کند. در نتیجه این ابتکار ، اکثر 1.3 میلیارد شهروند هند در حال حاضر دارای شماره شناسایی بیومتریک هستند که به آنها امکان می دهد خدمات دولتی دریافت کنند ، معاملات بانکی انجام دهند و حتی پرداخت بیومتریک انجام دهند.

نایلکانی گفت: “این بنا توسط سرخپوستان بسیار با استعداد و فداکار ساخته شده است.” “بسیاری از آنها تجربه جهانی داشتند ، اما آنها این استعداد و تجربه را برای حل مشکلات هند به ارمغان آوردند.”

نایلکانی گفت: جمعیت عظیم جوانان کشور به طور فزاینده ای تصمیم می گیرند که در خانه بمانند و مداخله کنند.

وی گفت: “هند اول است.”

CNNMoney (بنگلور ، هند) اولین بار در تاریخ 13 فوریه 2017 منتشر شد: 2:19 بعدازظهر ET

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر