کار از راه دور برای شرکت های حقوقی حتی قبل از ظهور کووید-19 و قرنطینه چیزی شبیه به یک آرزو بود. در حال حاضر آن را تبدیل به یک باید داشته باشید.

مزایا واضح است:

شرکت‌هایی که کار از راه دور را می‌پذیرند، 25 درصد گردش مالی کمتری دارند.

افرادی که حداقل یک بار در ماه از راه دور کار می کنند، 24 درصد بیشتر در معرض خطر هستند.

مطالعه بیشتر: موارد مهمی که درانتخاب دفتر وکالت باید به آن توجه کنید

شاد و سازنده

به همین دلیل است که در سراسر جهان، 52 درصد از کارمندان حداقل یک بار در هفته از خانه کار می کنند.

فواید آن برای همه وجود دارد – اما، چگونه می‌توانید توپ را به چرخش درآورید؟ جلسات مجازی، همکاری از راه دور و کنفرانس از راه دور همه را پیچیده و پرهزینه می کند. لازم نیست. به این شش مرحله ساده نگاهی بیندازید.

1. همه را به هم وصل کنید.

این کلید است. فرهنگ محل کار قبلاً از خود محل کار سرچشمه می گرفت. اکنون بسیاری در انزوا کار می کنند، ما باید روش های جدیدی برای حفظ و رشد فرهنگ کسب و کار پیدا کنیم. حداقل الزامات برای اتصال عبارتند از:

یک سیستم تلفن یکپارچه که با همان کارایی سیستم اداری کار می کند.

ایمیل یکپارچه و در سطح تجاری.

اتصالات پهن باند خانگی خوب

یک وب کم با کیفیت خوب

با انجام این کار، به برخی از نرم افزارهایی که به صورت رایگان یا با هزینه کمی ارائه می شوند، نگاهی بیندازید.

2. چند نرم افزار رایگان اضافه کنید تا به افراد اجازه تعامل بدهید.

3. توجه همه را جلب کنید.

کار از راه دور برای شرکت های حقوقی زن در جلسه زوم

با نصب این نوع تابلوی اعلانات داخلی، استفاده موثر از آن سودمند است. ایده های خود را ارسال کنید، کنفرانس های تعاملی برگزار کنید و آنها را ضبط کنید. از اسناد معمولی یا تصاویر و اینفوگرافیک ها استفاده کنید. گزارش های هفتگی یا ماهانه ارسال کنید تا همه بدانند که در چه مرحله ای قرار دارند.

4. از ویدیوی زنده به خوبی استفاده کنید.

ویدئو کنفرانس روشی باورنکردنی برای مدیریت کارمندان از راه دور و سازماندهی آنها است. در ابتدا برخی از آنها در مقابل دوربین کمی بی میل هستند، بنابراین ممکن است لازم باشد آنها را راحت کنید. از نظر کار از راه دور برای شرکت های حقوقی، تماس تصویری بهترین چیز بعدی برای حضور در دفتر است. با هم بودن بدون پیامدهای لجستیکی، هزینه ای یا بهداشتی یک گردهمایی بزرگ حضوری، فوراً به شما کمک می کند.

5. به مشتریان اجازه دهید به صورت زنده با شما تماس بگیرند.

وقتی تیم ها از راه دور کار می کنند، فقط ارتباط آنها با همکاران نیست که ممکن است آسیب ببیند. حفظ روابط با تامین کنندگان، شرکا و مشتریان به همان اندازه مهم است – و اگر راهی برای ملاقات حضوری وجود نداشته باشد، به همان اندازه دشوار است.

منابعی مانند Teams و Zoom به افراد سازمان‌های مختلف اجازه می‌دهند تا با هم در پروژه‌هایی در یک فضای مشترک کار کنند. همین امر در مورد برخورد با مشتریان نیز صدق می کند. استفاده از ارتباط تصویری با مشتریان، نزدیک‌ترین چیزی است که ما به تماس شخصی رو در رو داریم و تا حدودی به غیرشخصی بودن ایمیل یا نامه‌های مرسوم می‌پردازیم.

6. از نرم افزار مدیریت تمرین مبتنی بر ابر استفاده کنید.

خب، حدس می‌زنم می‌دانستید که این یکی در راه است! تمرین راه حل های مدیریتی مانند LawCloud از LawWare شما و کارتان را سازماندهی می کند. آنها به شما این امکان را می دهند که تقریباً از هر جایی که اتصال اینترنت دارد به همه پرونده ها و اسناد خود دسترسی داشته باشید.

با ارائه هزینه ثابت ماهانه کم، نیازی به نگرانی در مورد هزینه های سرمایه ای برای نیروی کار از راه دور خود نیست. بدون نیاز به ارتقاء، جایگزینی سرور یا حتی نگهداری تجهیزات گران قیمت. با برنامه ریزی تداوم کسب و کار داخلی و بازیابی فاجعه، به غیر از محیط امنیتی سبک فورت ناکس، اطلاعات شرکت شما ایمن و امن خواهد بود.

همه ما امیدواریم و دعا می‌کنیم که قرنطینه‌ها به زودی به چیزهایی از گذشته‌های بسیار دور تبدیل شوند. در این میان، برای کاهش بار، به این 6 نکته توجه کنید.

ایندکسر