مجموعهای از ترکیبات ویتامین سی را یکجا با خود دارد که باعث افزایش مقاومت طبیعی پوست، همراه با آبرسانی بادوام میشود و جوانی و طراوت را به پوست میدهد. این روغن سرشار از ویتامین E است که دیواره مویرگی پوست را تقویت می کند و باعث افزایش خاصیت آبرسانی پوست می گردد که از شل شدن و افتادگی پوست جلوگیری می کند؛ همچنین منبع غنی از ویتامین B است که باعث حفظ تعادل هورمونی پوست می گردد. روغن جوجوبا یک مرطوب کننده و آبرسان بی نظیر برای پوست است و از پوست در برابر آلودگی ها محافظت می کند، همچنین pH پوست را تنظیم می کند.

از دیگر مزایا این کرم میتوان به محو و بی رنگ نمودن تدریجی جای جوش و لکهای پوستی، افزایش رطوبت و ایجاد نرمی و لطافت در پوست صورت و تحریک چرخه نوسازی پوست اشاره کرد. ژلهای لایه بردار اغلب بهعنوان قویترین نوع کرم لایه بردار صورت شناخته میشوند. ژلهای لایه بردار خوب قدرت زیادی در از بین بردن سلولهای مرده پوست و جوشهای سرسیاه و آکنه دارند.

برند های ایرانی و خارجی زیادی وجود دارند که محصولات بهداشتی و آرایشی تولید می کنند و این موضوع ممکن است شما را در خرید بهترین کرم های لایه بردار پوست سردرگم کند. پوست ما روزانه سلول های زیادی را از دست می دهد که معمولاً همراه با پوسته ریزی است. ۱- این نوع کرم را میتوانید برای استفاده روزانه خود خریداری کنید. پس مهم است که بدانید از یک کرم لایه بردار چه انتظاری دارید، لازم به ذکر است که لایه بردارها در انواع مختلفی تولید شده و جدا از ویژگیهای مشترک آنها، هر کدام خواص و ویژگیهای منحصر به فردی نیز دارند که شما با توجه به نیاز میتوانید نسبت به خرید محصول مورد نظر اقدام کنید.

در مورد ماسک لایه بردار خانگی بیشتر بدایند. ماسک ویتامین سی مورد Environmental Shield، حاوی اسید گلایکولیک، اسید آزالائیک، روغن دانهی گریپفروت، لیمو و نارنگی است. معمولا پزشکان متخصص پوست ومو برای شفاف کردن پوست , یا برای درمان جوش و لک یا چروک صورت کرم ها یا محلول های لایه بردار تحویز میکنند , کرم لایه بردار و روشن کننده قوی نی نی سایت این مواد معمولا حاوی اسید گلیکولیک به غلظت 5 تا 20درصد ( AHA) یا رتین ا ( مثل ترتینوئین یا کترل یا لوک اسید یا دیفرین ) یا سالیسیلیک اسید با غلظت 1 تا 2 درصد هستند یا ترکیبی از این سه ماده لایه بردار.

ایندکسر