لایه گذاری پیدرپی رزین، فرم دهی و ایجاد پیوند شیمیایی مناسب میان لایههای کامپوزیتی، درنهایت میتوانند به موفقیت درمان منجر شوند. این لایه گذاریها حدود 2 میلیمتر به ضخامت دندان شما میافزاید. • زمان موردنیاز: همچنین زمان مورد نیاز در ساخت لمینت سرامیکی در حدود سه هفته است اما برای کامپوزیت ونیر معمولا در طی یک الی دو جلسه ساخته میشود. هرچه در صد فیلر یک کامپوزیت دندان در واحد حجم آن بیشتر باشد آن کامپوزیت مرغوب تر است . در نظر داشته باشید که رنگ روکش دندان های خود را می توانید شخصا انتخاب کنید در این صورت امکان مخلوط کردن چند رنگ نیز وجود دارد که در این صورت شما می توانید رنگی طبیعی تر به دندان های خود ببخشید.

برای پاسخ به این سوال باید گفت که در ابتدا به انتخاب بیمار و نظر پزشک بستگی دارد. به هر حال چگونه کامپوزیتی را انتخاب کنیم که علاوه بر تناسب آن با جنس دندان هایمان، بیشترین زیبایی را صورت ما ببخشد؟ جنس کامپوزیتها و مهارت و تجربه دندانپزشک شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. • جنس مواد: یکی از مهمترین تفاوتهای لمینت سرامیکی و ونیر کامپوزیت در جنس مواد استفاده شده برای آن میباشد. داشتن دندان هایی سفید به همراه لبخندی زیبا آرزوی هر فردی است که برای دستیابی به آن ممکن است افراد از روش های سنتی یا مدرن متفاوتی استفاده کنند.

پولیش کشیدن باعث زیبا شدن و ایجاد شباهت و هماهنگی کامپوزیت با دندان میشود. همین یک دلیل باعث می شود که این مارک کامپوزیت، به بهترین مارک کامپوزیت دندان برای بیشتر مخاطبان تبدیل شود. چنانچه روی دندان هایمان کامپوزیت داشته باشیم، می توانیم ارتودنسی کنیم؟ گاهی اوقات به این روش ارتودنسی فوری نیز گفته میشود.

در روش ونیر کامپوزیت آی پی اس نیز مانند تمامی روشهای دیگر زیبایی روی 8 تا 10 دندان از هر فک عمل زیبایی انجام می شود. لازم به ذکر است که تا مدتی بعد از انجام کامپوزیت، دندان شما به سرما و گرما حساس میشود. کلینیک دندانپزشکی تخصصی دکتر رضا خسروانی، با بهرهگیری از بهترین مارک کامپوزیت دندان، در محیطی آرام و بهداشتی، لبخندی جذاب به شما هدیه داده و با شرایط پرداخت اقساطی کامپوزیت دندان، در جهت رفاه حال شما عزیزان گامی کوچک برمیدارد .

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کامپوزیت دندان تبریز دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر