کالاف دیوتی موبایل یک بازی رایگان جدید (F2P) است که تمام کارت‌ها، اسلحه‌ها و شخصیت‌های سری کالاف دیوتی موبایل را در یک تجربه اکشن اول شخص در دستگاه‌های تلفن همراه ترکیب می‌کند.

 

کالاف دیوتی موبایل عنوانی کاملا جدید و مستقل برای دستگاه های تلفن همراه است که شامل کارت های مورد علاقه طرفداران، حالت های بازی رقابتی، بسیاری از شخصیت های آشنا و سلاح های شناخته شده از فرنچایزهای مورد علاقه ما در یک تجربه گیم پلی حماسی است. از جمله Call of Duty®: Black Ops و Call of Duty®: Modern Warfare.

 

بازی چند نفره در قلب کالاف دیوتی موبایل است. با دوستان خود جمع شوید تا حالت های کارت نماد مورد علاقه خود را بازی کنید. مسابقه تیمی برای مرگ در Knockown؟ من متوجه شدم. خط مقدم در صورت تصادف؟ آن را هم داشته باشید. و کارهای بیشتری برای انجام دادن دارید. در ماه های آینده اطلاعات بیشتری ارائه خواهیم کرد. هر کجا که بروید، می‌توانید با Call of Duty، آدرنالین و آدرنالین خون‌سوزی کنید. با استفاده از موارد دلخواه طرفداران، در نبردهای رو در رو در حالت های مختلف بازی شرکت کنید. مانند Nuketown و Crash که همگی برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده اند. بازی رایگان با آپدیت رایگان.

خرید استارترپک کالاف دیوتی موبایل

چگونه پوست آزاد داشته باشیم

به طور کلی، کالاف دیوتی موبایل یکی از بهترین FPS ها در پلتفرم موبایل با حالت MP و BR است. همه طرفداران فرمت های Battle Royale در موبایل یا سایر پلتفرم ها می دانند که پوسته ها ضروری هستند! چرم برای بهترین است. نه تنها این، بلکه به دلیل اینکه پوسته برای هر شخصیت داستانی را تعریف می کند، یک سبک منحصر به فرد! همه ما پوست هایی می خواهیم که از سنگ ساخته شده باشند!

 

بیشتر اوقات، پوسته‌های موجود در موبایل کالاف به شخصیت‌های نمادین Call of franchise اشاره می‌کنند. حدس می زنم به روح فکر می کنی! این مقاله نحوه دریافت یا باز کردن پوسته رایگان در کالاف دیوتی موبایل را توضیح می دهد! با الصعب همراه باشید.

چگونه در کالاف دیوتی موبایل اسکین رایگان دریافت کنیم؟

 

ترفند 1:

هنگامی که در یک رویداد شرکت می کنید یا جریانی از مسابقات را تماشا می کنید، می توانید با دریافت جوایز قفل پوسته های رایگان را باز کنید! توجه: برای دسترسی به جریان خرید سیپی، دکمه را در بالای صفحه اصلی فشار دهید.

 

دریافت همه جوایز رایگانی که می توانید دریافت کنید چندین ساعت پخش جریانی خود را به طول می انجامد. با این ترفند به این نمادهای پوسته دسترسی دارید:

 

 

چترهای بتل رویال و پوسته های سلاح،

و بسیاری از موارد (طلسم شانس، کارت ویزیت و …)

با این حال، ممکن است لازم باشد مراقب باشید. برای صرفه جویی در زمان ورود خود به پخش کننده جریان در برنامه تلفن همراه CoD. جوایز خود را از صندوق ورودی موجود در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد.

 

ترفند 2:

چالش ها را ادامه دهید و این ماموریت های آسان را تکمیل کنید! هر چه بیشتر بازی کنید، جوایز بیشتری دریافت خواهید کرد. Call of Duty Mobile به عنوان یک بازی آموزشی سخت () برای موفقیت شناخته شده است.

 

ترفند 3:

می‌توانید بیشتر پوسته‌های رایگان را در COD Mobile از طریق جوایز ماهانه دریافت کنید. برای باز کردن قفل پاداش ها باید هر روز وارد شوید. پوسته شخصیت تقریباً هر بار در سطح 24 است.

 

ترفند 4:

همچنین می توانید از اعتباراتی که در طول مسابقات کسب می کنید برای خرید پوسته استفاده کنید. نگران نباش؛ برای این کار لازم نیست از پول واقعی استفاده کنید. شما همچنین می توانید یک یا دو پوسته از رویدادهای ارائه شده دریافت کنید. مراقب این اتفاقات باشید و از بازی لذت ببرید.

diamond-land.ir

ایندکسر