چگونه خانه مان را به یک خانه هوشمند میلیارد دلاری تبدیل کنیم؟ کالاسودا

این سیستم به جهت مواردی عالی است که مثلا زمان خروج از خانه فراموش می‏کنیم سیستم تهویه را خاموش نماییم یا این که برای افرادی که ویلای بیرون از شهر دارند. در همین شرایط سیستم می‏تواند بفهمد که شما نزدیک منزل شده‏ اید و دمای گوشه و کنار را تهیه و تنظیم می‏کند تا وقتی رسیدید، دما به عبارتی میباشد که مد حیث شماست. این سیستم اکثر تایم ها بر روی موبایل تهیه و تنظیم می‏شود که البته جی‌پی‌اس نیز می بایست فعالیت کند.
دسته‌بندی نشده
در واقع آتی منزل هوشمند ایرانیان نوید زندگی اشتراکی عجیبی را می‌دهد. علاوه بر برنامه نویسی آسان ، هر دو محصول Nest و Ecobee سنسورهای دما را ارائه می دهند که می توانید در خانه خویش قرار دهید تا نتیجه های دقیق تری بگیرید. آیا بخش اعظم روز را در اتاق نشیمن می گذرانید؟ یا این که اینکه اتاق های خواب شما در شب از سایر خانه سردتر است؟ یک سنسور دما را در آن اتاق ها قرار دهید تا خیلی زود از خاموش شدن ترموستات جلوگیری شود. هر منزل ای که وارد می شدم دستکم یک بلندگو یا این که کاغذ سناریو هوشمند داشت. چنانچه نمی خواهید اتوماسیون پیشرفته استفاده کنید، می توانید از پیچیدگی یک مرکز هوشمند عبور کرده و به google یا این که Alexa به جهت در اختیار گرفتن دستگاههای هوشمند خود متکی باشید.

سیستم هوشمندسازی ساختمان

علاوه‌بر راحتی و زندگی لوکس ارتقاء ایمنی و امنیت در محیط خصوصی و فضای اداری است. حذف و بدور انداختن قفل‌های حیاتی کهن و ناکارآمد و جایگزینی آن حیاتی قفل دیجیتال. ارسال گزارش ورود و خروج افراد، خصوصا کودکان و سالمندان که در اختیار گرفتن تردد آنها حیاتی است. بخش اعظمی از دستگاه‌ها، صفحه ها یا اپلیکیشن‌های منحصر یگانه خودشان را دارند. هر چقدر سیستم صوتی هوشمند این اکانت‌ها بخش اعظم باشند، احتمال این‌که برای فراموش نکردن پسوردها، پسورد مشابه تعیین کنید بیشتر میباشد که براین اساس اقبال هک شدن حساب کاربری را ارتقاء می‌دهد. از لحاظ مشکلات سایبری، چنانچه وسایل ضعیف و بی‌کیفیت داشته باشید و یا این که این‌که امنیت مهربانی نداشته باشند، قابلیت و امکان هک شدن وسایل و از دست رفتن اطلاعات اساسی و مهم وجود دارند.

  • اگر بلندگوهای هوشمند در سرتاسر منزل خویش دارید ، آن‌ها می توانند به عنوان دزدگیر برای درب شما عمل کنند.
  • مثلا با افزایش دما تا ترازو ای مشخص سیستم سرمایش خود بخود واضح می شود.
  • علاوه بر برنامه نویسی آسان ، هر دو محصول Nest و Ecobee سنسورهای دما را ارائه می دهند که می توانید در منزل خویش قرار بدهید تا نتیجه های ظریف تری بگیرید.
  • اما حتی اگر تصور داشتن منزل هوشمند در سر دارید نیز باید تدریس به اندازه در این حوزه ببینید.
  • حتی داشتن تنظیماتی برای کمتر مداد آن هر شب یک سری مرتبه می تواند به شما کمک نماید تا یه خرده پس انداز را تماشا کنید.

دقت نمایید زومیت، وب‌سایتی عمومی است و اشخاص حیاتی سطح های دانش متفاوت دیدگاه‌های خویش را مطرح می‌کنند. به جهت تهیه و خرید آنلاین محصولات نستک به وب سایت اینترنتی سوییچ‌لند مراجعه فرمایید. از بين لامپ‌های معرفی‌شده، لامپ‌های لیفکس و یوفی از پروتکل ارتباطی وای‌فای استعمال می‌کنند.
و در صورتی که سیستم نورپردازی هوشمند خانه هوشمند شما کلیدی بقیه دستگاه های هوشمند خانه نیز همگام سازی شود ، می تواند تشخیص دهد چه زمانی و چه جایی خوب تر هست چراغ ها را روشن کند. همان طور که می دانید امروزه کلیدی ترقی تکنولوژی و هوشمند شدن تمامی کارها، مردمان به مبادرت به ساخت خانه های به نقل از سایت هوشمند کردند. خانه های هوشمند حساس اعتنا به امکان های بالایی که دارا‌هستند مورد استقبال شدید مردمان قرار گرفتند. یک عدد از سیستم های مورد استعمال در منزل هوشمند سوییچ صوتی میباشد که به کمک آن می توانید تمام سیستم های تصویری، صوتی و بقیه تجهیزات کامل شدن کننده آن ها را در اختیار گرفتن کنید.

لینکپ: ارائه دهنده نسل نوین راهکارهای internet اشیاء و هوشمند سازی ساختمان

باید گفت که کارگزاشتن یک خانه هوشمند به تنهایی یک کار قابل انجام است، چون مورد ای از راه حل های آماده “جعبه” در بازار وجود دارد. نکته اساسی این میباشد که تجهیزات را گزینش نمایید و در هنگام کارگزاری صبور باشید. مدیریت – رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند مدیر خانه شما را فراوان آسان‌تر می‌کنند، که می‌توان از هر نقطه از دنیا که اتصال internet وجود دارااست انجام داد. نه، بلکه گازش گرفتم، ولی اصلی همین وجود، بر مبنا تجربه و مشاهداتم، سعی می کنم یک سگ اصلی جزئیات … در سیستم هوشمند رشته ای با چندین کنسول، دیمر و پروتکل کلیه خطوط الکتریسیته را در بر می گیرد. همه موردها بالا مروبط به آتی منزل هوشمند بود و پیش بینی هایی که در این راستا می شود.

خانه هوشمند Smart Home

در ادامه به لیست کامل و جامعی از مزایا و معایب منزل هوشمند اشاره می‌کنیم تا بتوانید براساس نیازها و اولویت‌های خود، تصمیم قطعی بگیرید. منزل هوشمند وای فای یا بیسیم همانقدر که به جهت ما آسایش و راحتی و کنترل از منش دور ذیل هر شرایطی را مهیا کرده، معایبی نیز دارد. یکی از چالش‌ها و نگرانی‌هایی که در گزینه خانه هوشمند و وسایل آن وجود دارد، هک شدن ارتباط وای فای در میان وسایل با هاب و روتر است. منزل هوشمند بیسیم را چگونه ‌ایمن کنیم؟ در رتبه اول باید وسایلی خریداری کنید که امنیت بالایی دارند. اسپیکرها یک عدد از ضروریات حیاتی در میان تجهیزات منزل هوشمند هستند چون قابلیت ارسال دستورهای صوتی از نحوه دستیار صوتی را فراهم می‌کنند. دستگاه‌های هوشمندی که به یکدیگر وصل هستند می‌توانند فعالیت‌های روتین روزانه، علایق و موردها مورد عشق و علاقه و مواقعی که نسبت به آنها حس خوبی ندارید را چک کردن کرده و وضعیت گوشه و کنار را بر به عبارتی اساس در دست گرفتن کنند.

حتما بخوانید:
پیستون چیست و طرز کار آن چگونه است؟

چه اطلاعاتی را می‌توان از مقالات خانه هوشمند به‌دست آورد؟

چنین تاسیساتی را می قدرت در خانه هایی دارای تعمیرات کامل شدن شده و نمودار سیم کشی معمول قرار داد. اهمیت دقت به این حقیقت که هر سوئیچ “بی سیم” است، می قدرت اهمیت از پیش برنامه ریزی کلیدهای عملکرد، جلوه های مختلف نور را تنظیم کرد. کارگزاشتن این سیستم ها نیازی به مهیا سازی پروژه ندارد، بدین ترتیب برای ساختمان های چوبی ایده آل میباشد و ارزش آن به طور کامل مقرون به صرفه است. این عمل چندین مزیت کلیدی دارد؛ نخستین از تمامی اینکه می‌توانید تنظیم نمایید که آن گاه از خروج شما از خانه و قفل نمودن درب، چراغ‌های بیرونی خانه پر‌نور بماند که مانع از ورود سارقان به خانه شود.

خانه هوشمند چیست و چگونه فعالیت می‌کند؟

BMS میيتواند در برگيرنده تمام سرویس های الکتریکی , مکانيکی , و حفاظتی ساختمان باشد. این خدمت ها شامل گرمایش، سرمایش، تهویه مطبوع، آسانسور، نيروگاه برق اضطراری، پله برقی، در دست گرفتن روشنایی، دوربين مدار بسته، اعلام و اطفای حریق، در دست گرفتن تردد و … هستند. خانه‌های هوشمند می‌توانند مناطقی را که در آن بیش از نیاز انرژی مصرف می‌کنید، مشخص کرده و به شما این قابلیت را میدهند که در هزینه‌های خود، صرفه جویی کنید.
این عمل به شما اذن می دهد تا گروه این اسباب را از نحوه یک رابط کاربری الکترونیکی مثل الکسا و یا دستیار وب سایت گوگل و یا حتی یک اپلیکیشن اختصاصی در دست گرفتن کنید. تقریباً در تمامی این جور از اسباب سنسور‌های حرکتی، دماسنج و تشخیص روشنایی وجود دارد. اهمیت الکسا، وب سایت گوگل یا این که هوم کیت می‌توانید ترموستات هوشمند خود را طوری تهیه و تنظیم نمایید که دما را به طور اتومات بر شالوده یک برنامه هنگامی تهیه کند، یا بر روی یک ماشه مانند زمانی که مثلاً می‌گویید «الکسا، من می‌روم کار می‌کنم».
بنا بر این، درصورتیکه لامپ هوشمند زیگبی یا این که زدـویو داشته باشید می‌توانید آن را به هر هاب زیگبی یا این که زدـویوی وصل کنید. آمازون اکو پلاس و فیلیپس هیو بهترین مثال از این موارد میباشند که هوشمندسازی روشنایی را به بهترین نحو تولید می‌کنند. مهمترین برهان در تعیین روشنایی هوشمند به جهت هر خانه، تهیه و تنظیم رنگ و نور سفید آنهاست. برای همین فعالیت می‌توان از چراغ‌های هوشمند ال‌ای‌دی در رنگ‌های مختلف به کارگیری کرد.
خانه هوشمند در هنگام وقوع حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله میتواند گاز و الکتریسیته را جدا نماید و مانع ضرر های اکثر شود. اصطلاح IOT در واقع برای تفسیر شبکه‌ای از اشیاء خانگی بکار می رود که از اینترنت برای اشتراک گذاری دیتا ها،دانلود دیتاها و جواب به نیازهای انسانی به کارگیری می کنند. امروزه ما شاهد اتصال اینترنت به دوربین هایی هستیم که به ما اذن می دهند فرزندان کوچک و یا حیوانات خانگی خود را از گوشه و کنار کار و یا این که فواصل دورتر ارزیابی کنیم.
کنترل اتوماتیک سیستم گرمایش و سرمایش از روش یونیت های در دست گرفتن دما بدون نیاز به تهیه دستی شیرها، رادیاتورها و … . در روش هایی که بدون استفاده از سیم دستگاه ها و تجهیزات کلیدی یکدیگر ارتباط دارند، از پروتکل هایی نظیر ENocean ،Zway ،Zigbee و … استفاده می شود. در زمان وقوع آتش سوزی در یک طبقه از ساختمان، سیستم اعلان حریق فعالیت کرده و از توقف آسانسور در آن طبقه جلوگیری می شود. دارای اتمام ساعت‌ها اداری و خروج تمامی پرسنل از اداره، نقطه تهیه و تنظیم دما کمتر یافته و در طول ساعت‌ها شب، سیستم گرمایش انرژی کمتری مصرف می کند. زمانی که شما لباستان را بده بستان و بر روی چوب لباسی اصلی قابلیت و امکان تشخیص میزان باکتری می اندازید رباطی شما را اهمیت بازی گوشی خود سرگرم می کند. چنانچه میزان باکتری ها بیشتر از حد مجاز باشد را توده آوری می نماید و در صف شستشو قرار می دهد و اساسی ساطع نمودن نور قرمز رنگ شما را با خبر می سازد که همین لباس ها کثیف هستند. نحوه دیگری که جهت کارگزاری پنل شمسی به فعالیت میرود استعمال از پایه نگهداره متغیر است. مزیت به کار گیری از شالوده متغیر همین می باشد که سازه‌های به کار رفته در آن در فصول متفاوت کلیدی دقت به زاویه خورشید بهترین موقعیت قرارگیری پنل خورشیدی را معلوم کرده و پنل را در زاویه صحیح قرار می‌دهند. این نحوه 20 % بیشتر از استعمال از شالوده نگهداره ثابت بازدهی دارد. حال و هوای آن را تهیه و تنظیم کنید، زیرا می توانید نور استخر را بر شالوده جهتی که زمان می رود کنترل کنید.
توجه فرمایید که در این دسته هوشمند سازی نیاز به تحت تولید های دوچندان ویژه می باشد. به جهت این این نوع هوشمند سازی به جهت خانه هایی که در درحال حاضر تولید می باشند فراوان مطلوب تر از خانه های سابق سیستم صوتی هوشمند ساز است. ورود تجهیزات ارتباطی بی سیم، ازجمله موبایل، سبک زندگی ما را به‌کل متحول کرد و خانه هوشمند بی‌سیم نیز مطلقا در همین سالها سبک زندگی ما در منزل را به کل تغییر تحول خواهد داد.

حتما بخوانید:
سرکوب سازمان های حقوق بشر فلسطینی توسط اسرائیل "غیرقانونی و غیرقابل قبول" است |

چرا دکمه و پریز بژ را انتخاب کنیم؟

در یک خانه هوشمند سیستم سرمایشی، گرمایشی و روشنایی مهم اعتنا به حضور اشخاص در دست گرفتن و تهیه می شود. در این قسمت قصد داریم معرفی خانه هوشمند را داشته باشیم و بگوییم که به چه منزل ای کلیدی چه شرایطی هوشمند گفته می شود. در یک خانه هوشمند ارتباطات کاملی میان وسیله های برقی آن وجود داراست که باعث می شود امکان کنترل کردن از فاصله های بدور به جهت فرد وجود داشته باشد. البته قابلیت و امکان های خانه های هوشمند در ارتفاع سالهای اخیر تفاوت های بسیاری داشته است. شما به جهت شیوه اندازی دوربین‌های امنیتی یا این که احتمالاً به جهت روشن کردن چراغ ها به حسگرهای حرکتی احتیاج دارید.
به تیتر نمونه فرد اساسی اپلیکیشن کارگزاری شده بر بر روی گوشی هوشمند یا بر اساس ورود و خروج فرد می توان مقدار دما و رطوبت موجود در خانه هوشمند را کنترل کرد. هوشمند سازی خانه را در چه عواملی میتوان پیاده کرد به عنوان مثال خاموش و روش کردن چراغ ها سیستم گرمایش و سرمایش و … به مراد در اختیار گرفتن یک منزل هوشمند دارای تلفن همراه اضطراری هست تجهیزات متفاوتی در کنار نیز قرار بگیرند و اصلی نیز هماهنگ شوند.
با به کار گیری از همین سیستم هوشمند دیگر نیاز بهدخالت اشخاص گوناگون برای پخش موزیک و سخنرانی در زمان معین نخواهد بود. احتمالا برایتان رخداد افتاده باشد که در ته سالن بر بر روی صندلی های اخیر نشسته باشید در همین صورت صدا به لطف به شما نرسیده باشد و از این مورد قضیه کلافه شده باشید. مهم به کارگیری از سیستم هوشمند صوتی انتقال صدای به موقع و رسا همین ایراد را برطرف می کند. منزل هوشمند بیل گیتس که Xanadu 2.0 نامیده می شود از چنان فناوری بالایی برخوردار می باشد که به بازدیدکنندگان این قابلیت را می دهد تا آهنگ دلخواه را برای هر اتاق همین خانه گزینش کنند. خانه هوشمند خانه ای هست که مهم سیستم های مداد مضاعف پیشرفته ای به جهت کنترل و نظارت بر هر یک از عملکرد های منزل باشد. روشنایی، کنترل دما، در اختیار گرفتن سیستم های رسانه ای، امنیت، کارایی پنجره و درب، کیفیت هوا یا این که هر فعالیت واجب دیگری که آسایش ساکنین منزل را به دنبال دارد. زنگ درب ها قبلا دارای باطری عمل می کرد اما درحال حاضر اصلی فناوری سیم کشی خانه هوشمند می تواند زنگ درب را به مرجع الکتریسیته اتوماسیون وصل کرده و در هر لحظه ایمنی خود را تضمین کنید. مدیر هوشمند ساختمان می تواند در بر گیرنده کل سرویس های الکتریکی، مکانیکی و حفاظتی ساختمان باشد. این سرویس ها شامل گرمایش، سرمایش، تهویه مطبوع، آسانسور، نیروگاه الکتریسیته اضطراری، پله برقی، در دست گرفتن روشنایی، دوربین مدار بسته، اعلام و اطفای حریق، در دست گرفتن تردد و … هستند.

آیا هوشمند سازی خانه‌های کهن ممکن است؟

آپارتمان هوشمند به مدیران ساختمان امداد مینماید که کارهای بیشتری برای ساکنان خود انجام دهند. اهمیت ترکیب رئیس بودجه در کانال ساختمان متصل، آن‌ها می‌توانند روزگار کمتری را برای کارهای دستی و زمانه بیشتری را صرف نیازهای خود و ساکنین کنند. برای توضیح این موضوع که zigbee چیست؛ نخست بایستی کمی اکثر درباره منزل هوشمند و internet اشیاء بدانید. هر کدام از قسمت‌های گوناگون منزل هوشمند، ورودی‌های محیطی را اخذ کرده و سپس از پردازش، فرمانی را صادر می‌کنند. بستری که این شی ها به آن متصل شده و از طریق آن، محل ورود و خروجی آن‌ها اخذ می شود را به نام پروتکل خانه هوشمند می‌شناسند. زندگی کردن در خانه‌ای هوشمند به آن معناست که دیگر نیازی وجود ندارد تمامی کارهای مشقت بار و تکراری را خودتان انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitra