با توجه به شرایط آب و هوایی شهرکرد ، این نهال گردو مناسب شهرکرد است. باردهی نهال گردو فرنور از سال اول است و تا 6 تن را تحمل می کند. نهال های گردوی کانادایی نیازی به گرده افشانی ندارند و از سال اول میوه می دهند. انواع مختلفی از هر یک به همراه گونه های دیگر کمتر در دسترس وجود دارد. نهالستان پالیزگردو سالهاست که به عنوان مجهزترین و بزرگترین نهالستان در شمال غربی کشور شناخته میشود. خرید فروش قیمت نهال گردو در مشگینشهر,برای اولین بار در ایران توسط بزرگترین و معتبرترین نهالستان کشور ایرانهال البرز مرکزی اقدام به فروش و عرضه بیواسطه و مستقیم در تمام شهرهای کشور با تضمین اصالت محصول و کیفیت اقدام نموده است. نکته مهم دیگری که بر قیمت نهال گردو در شهرکرد تأثیر می گذارد ، انتخاب نهالستان است. مقداری سرما برای بر طرف کردن خواب زمستانهی نهال، امری لازم است و نهال لارا هم از این اصل پیروی میکند.

نهال گردو خوشه ای اسرائیلی با توجه به بررسی های صورت گرفته در این زمینه مشخص شد که عمر مفید و صرفه اقتصادی نهال گردو ژنوتیپ پالیز (سردسیری) حدود ۳۵ تا ۶۰ متغیر است. درخت گردو سجنو نیمه قوی است و به پایه های قوی نیاز دارد. نهال گردو فرنور به گرده افشان و نهال گردو Franket نیاز دارد و از فرآیند به عنوان گرده افشان این نهال استفاده می شود. برای خرید نهال گردو چندلر در شهرکرد با ما تماس بگیرید. اگر قصد خرید نهال گردو در شهرکرد را دارید؛ نهالستان بزرگ پالیزگردو ارقام فوق را به عنوان بهترین نهال گردو در شهرکرد به شما معرفی مینماید. از نهال گردو فرانکت و نهال گردو فرنت نیز میتوانید به عنوان رقم گرده زا (در صورت سازگاری با رقم اصلی) در باغ استفاده نمایید. روش ها متعددی برای آبیاری درختان گردو ضیاء آباد، وجود دارد و شما می توانید از روش های مرسوم مثل: آبیاری قطره ای، غرقابی و یا نواری استفاده کنید.

قیمت نهال گردو جمال پالیزگردو با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش به روز، موفق به تولید انواع ارقام نهال؛ ارقام اصلاحی و ژنوتیپ ها برای سازگاری هرچه بیشتر نهال ها با آب و هوا و اقلیم خاص کشورمان شده است. هدف اصلی نهالستان پالیز، رضایت مندی مشتریان، کمک به توسعه باغهای گردو، تولید گردوهای مرغوب و ارائه خدمات گسترده در خرید بهترین نهال گردو، نگهداری از نهالها و پرورش درختان میباشد. نهال فروشی پالیزگردو دارای تمامی مجوزهای معتبر از سوی جهاد کشاورزی میباشد. نکته: ارتفاع از سطح دریای مطلوب نهال گردو چندلر بین 0 تا 1500 متر از سطح دریا میباشد. اولین گام در احداث باغ یا نهالستان گردو، انتخاب نهال گردو است.

با توجه به ارتفاع بالای شهرستان شهرکرد، به شما توصیه میکنیم؛ این رقم را در باغ خود نکارید. ارتفاع کم درخت در زمان برداشت کار را بسیار آسان می کند. نهال گردوی آیوانهو رشد سالانه درخت متوسط است و به بیماری بلایت مقاوم نیست، آیوانهو یک رقم زود بارده و زود برگ ده است که تاریخ برگ دهی آن همزمان با پاین است و تاریخ برداشت آن همزمان با پاین و سر است و این ارقام گرده زای همدیگر هستند. درخت گردو خوشه ای؛ در برخی از ارقام ممکن است تا ارتفاع نسبتا زیادی بالا برود که این عدد بین ۸ الی ۲۰ متر بسته به نژاد آن متفاوت می باشد.

نهال گردو قد کوتاهاگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نهال گردو جمال لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر