ترموکوپل یک قطعه ضروری در اجاقهای گاز است که وظیفه حفظ امنیت اجاق را بر عهده دارد. ترموکوپل یکی از قطعات ضروری و مهم موجود در اجاقهای گاز است که امنیت آنها را تأمین میکند. رفع عيب7- مقدار گاز را كم كنيد. رفع عیب: پیلوت را روشن کنید. بهتر است تنظیمات پیلوت را هم چک کنید. از جمله شهرهای تحت پوشش «خدمت از ما» تهران است.

از ولوم اجاق گاز برای آوردن جریان گاز که قلب اصلی یک آتش و به همین نحو شعله گرفتن گازهاست استفاده میشود. اگر روزانه زمان زیادی را در آشپزخانه سپری می کنید و ساعات استفاده تان از گاز زیاد است بهتر است هنگام نصب گاز رومیزی، شیشه گاز را با بالاترین کیفیت تهیه نمایید. علت8- مقدار گاز و هوا هر دو زياد است. با توجه به ساختار ساده اجاق گاز این گونه به نظر می آید که کمتر به سرویس و نگهداری نیاز داشته باشد. 5- پس از نصب اجاق با كف صابون محل اتصال دو سر شيلنگ را از نظر نشت گاز تست نماييد.

زمان تست کردن اجاق گاز توکار ابتدا مطمئن شوید که اجاق گاز به پریز وصل است و برق میگیرد و شیر گاز باز است. رفع عيب8 -در اجاق هاي قديمي گاز و هوا را قیمت انواع ترموکوپل اجاق گاز كم كنيد. 1-از نصب اجاق بوش در محيط هاي كوچك ودر بسته كه امكان خارج شدن گازهاي بوجود آمده از سوخت نيست خود داري كنيد. پیشنهاد ژاو سرویس این است که در صورت خرابی اجاق گاز حتما از یک تعمیرکار اجاق گاز برای تعمیر گازتان کمک بگیرید. عيب3- مشعل هاي فوقاني اجاق گاز روشن نمي شود .

7- هنگام شستوشوي سيني هاي اطراف مشعل ها از سيم ظرف شويي استفاده نكنيد. براي اين منظور از پارچه نمدار همراه با مواد شوينده استفاده كنيد و پس از آن سيني را خشك نماييد. زمانی که ولوم را نگه داشته اید شعله روشن است اما پس از رهاشدن ولوم گاز خاموش می شود . علت۷-در مخلوط گاز و هوا ، مقدار گاز زیاد است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اجاق گاز ترموکوپل دار بدون فر لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر