شرط ایده آل براى ایمپلنت دندان ،وجود استخوان کافی در فک است تا ایمپلنت را حمایت کند و بهترین کاندید دارای بافت سالم لثه بدون بیماری پریودنتال است. کاندید ایده آل براى ایمپلنت دندان داشتن سلامت کلی و بهداشت دهان و دندان است. میزان موفقیت در ایمپلنت دندان بسته به محلى که ایمپلنت ها در فک قرار مى دندانپزشکی امام علی ناجا گیرند، متفاوت است. پریودنتیست ها نه تنها تجربه کار با سایر متخصصان دندانپزشکی دارند، بلکه دانش، آموزش و امکانات ویژه ای نیز در این زمینه دارند. پس از این لحاظ برای دختر بین پزشکی و دندانپزشکی اختلاف زیادی نیست که یه دختر به خاطر جنسیتش از یکی از این دو رشته منصرف باشه.

بعد از آن، و پس از تشکیل پرونده و پرداخت هزینه تشخیص ومعاینه اولیه، با راهنمایی پرسنل پذیرش یا راهنمای بیمار، به بخش بیماری های دهان و فک و صورت جهت معاینه اولیه مراجعه خواهند کرد. اگه وام بگیری باید اول مطمئن باشی به اندازه کافی مشتری داری که درامدت در حدی باشه حداقلش بتونی قسط های وام رو پس بدی!

یه دندانپزشک بود دزد حمله کرده بود به مطبش با چاقو خودش و منشیش رو تهدید کرده بود که هر چی پول تو دخل هست بریزید بیرون دکتر هم اسپری فلفل رو از تو کشور درآورده بود حواسش نبود جهت پاشیدن اسپری به کدوم سمته فشار داده بود اسپری پاشیده بود تو صورت خودش به جای صورت دزده!

یه دندانپزشک بود خیلی آدم باحالی بود کلا تو قید پول جمع کردن نبود زیاد مریض میرفت پیشش گاهی میگفت هر چقدر دوس داشتی پول بده. باید بتونی با انواع شخصیت ها کنار بیای به هر حال شغلی هست که با انواع آدم ها در همه سنین و انواع اخلاق ها سر و کار داره باید بتونی کنار بیای با این مساله. اما همه اینها نشون میده که در اینده صرفا داشتن یک مدرک دندانپزشکی بدون مهارت نمیتونه تضمین کننده موفقیت باشه. به همین خاطر همیشه توصیه می شود یک دندان پزشک خوب برای بهداشت و سلامت دهان و دندان خود انتخاب کنید.

ایندکسر