هدرز برای ریو – صفحه 2 – تیونینگ تاک

در حالت اول که کار موتورسازان بزرگ دنیا می باشد قبل از تولید موتور پارامترها بررسی نموده و موتور را طراحی می نمایند. از دیگر معایب این موتور می توان به حرارت بالای موتور اشاره کرد ، موتور این خودرو حتی در مقایسه با دیگر موتور گروه PSA موجود در کشور، بالاتر است که البته با سیستم کاری در نظر گرفتهشده و طراحیشده برای آن سازگار است؛ اما این گرمای بالا باعث میشود تا نسبت به کیفیت روغن کمی حساس باشد. اما معایب آن که کم هم نیستند به استهلاک بالا نسبت به حجم موتور و بازدهی کم آن نسبت به حجم موتور طوری که از 2700 سی سی تنها 164 اسب بخار بازدهی مطلوبی نمی باشد دیگر معایب آن مصرف صدی 10 لیتر بنزین و خشکی سیتم تعلیق و فضای بسیار کم سر نشینان عقب مواردی است که هنگام خرید باید در نظر گرفت. اگر بدون در نظر گرفتن کیفیت سوخت اقدام به افزایش زیاد اوانس جرقه برای حصول حداکثر قدرت گردد منجربه ناک (احتراق پیش رس) و افزایش دمای احتراق میگردد.

هدرز و کیت مکش ۲۰۶ این دو قطعه از نظر جنس و ساختاری با یکدیگر تفاوت دارند، میتوان گفت در هدرز برای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفتهشده که پس از اشتعال و بالا آمدن پیستون در سیلندر، گازهای خروجی با کمترین مقاومت از اگزوز خودرو خارج میشوند و پروسهی انجام این اتفاق با Headers و در مقایسه با مانیفولد، بسیار سریع و آسانتر است و این موضوع خود میتواند بر خنکسازی موتور نیز تاثیر داشته باشد. البته برای مثال در سانتافه به دلیل به کار بردن کلمه اسپرت در نام آن، یک تعلیق و فرمان برقی متفاوت نسبت به نسخه معمولی وجود دارد.

حتما بخوانید:
چوب بیلیارد حرفه ای خود را به واقعیت تبدیل کنید

هدرز موستنج 5.0 للبيع ولی چون به صورت تک وارد میشه و احتمالا هزینه زیاد ارسال .. قیمت خیلی بالا و کاذبی اینجا پیدا می خرید هدرز پراید کنه ! اما سیستم های MSD در هر احتراق تا چند جرقه در یک شمع ایجاد می کنندفرق این سیستم با سیستم استاندارد در این است که برق به وجود آمده در کویل بعد از نصب Ignition Control قویتر و منظم تر از سیستم استاندارد می باشد، به این صورت که در سیستم استاندارد در دور های پایین برق به صورت منظم وارد کویل میشود و کویل استاندارد تا رنجهای پایین تر از 3000 خوب جواب می دهد ولی وقتی دور موتور بالا رفت حالت کویل از بین میرود و نامنظم می شود و قدرت اصلی خودش رو از دست می دهدتصویر Ignition Control تفاوت سیستم MSD با جرقه زنی عادی در نمودارهای ذیل امده است:مقایسه جرقه زنی عادی با MSD (ولتاژثانویه کویل)تخلیه جرقه بر حسب دور تخلیه جرقهافزایش توان با Nos یا nitrous oxide- استفاده از گاز نیترواکسید N20 معروف به نیتروس- نیترو اکسید N20 گازی بی رنگ، بی بو و غیر قابل اشتعال است و سمی نیست.

هدرز ای اف سون
برای پیشگیری از آسیبهای بیشتر، حتماً با امداد خودرو تماس گرفته و در صورت لزوم خودروی خود را توسط جرثقیل به محل موردنظر منتقل کنید. موتورهای القایی کـه از حرکت واماندهاند (به دلیل بار زیـاد یـا گیر محور) جریـانی بسیـار زیـاد مصرف خواهند کرد چراکه تنـها عامل محدود کننده جریـان درون چنین حالتی مقاومت ناچیز هادیهای استاتور و روتور خواهد بود و در صورتی کـه این جریـان بـه وسیله عاملی خارجی مـهار نشود موتور و تجهیزات تغذیـه کننده آن آسیب خواهند دید. عامل کلیدی در افزایش راندمان موتور بهبود تخلیه گازهای خروجی ازموتور است.هدرزسبب کاهش میزان افت راندمانی میشود که توسط مانیفولد دود رخ میدهد. با این کار اطمینان حاصل می شود که گازهای خروجی به طور مساوی در هدرزها فاصله دارند و همزمان آزاد می شوند. شرکت autotronic control اقدام به تولید سیستم های msd که برگرفته از کلمات multiple spark discharge نمود.

حتما بخوانید:
طرز تهیه قوی ترین ماسک ضد چروک صورت در منزل

هدرز تیبا 2 بنده قبل تر پراید داشتم سال 87 یه سال بعد و کمتر از 20 تا رفته بود که صدای عجیبی داد و بردمش اگزوزسازی و به توصیه اون فرد منبع وسطش رو خالی انداختم و از همون سال تا الان بدون استثنا هر سال با بهترین عدد ها معاینه فنی گرفتم! علی پاسخ (4 سال پیش) خلایق هر چه لایق محمدرضا پاسخ (4 سال پیش) سلام دوستان. ️خودروی خود را بررسی کنید پیش از انجام هر کاری مطمئن شوید که خودروی شما آماده‌ی تحمل شرایط پرفشار رانندگی در پیست است. ماشین عموت هم چون قبل تحریم ساختن خوب دراومده و گرنه الان هر کی بخره پشیمونه،از آشناها دنا 96صفر خریده چنان پشیمونه که نگو،دنا هم EF7هستش،تازه به اون مثل رسیدن! معمولا بین ۱۰ تا ۱۵ % افزایش توان بسته به نوع موتور ریو قابل دستیابی است. تغییرات جداول سوخت و جرقه در خودرو کیا ریو با انواع ایسیو باعث رسیدن به حداکثر توان این موتور می شود.