[ad_1]

کاخ سفید شامل نام ایوانکا ترامپ است

نوردستروم نویمان مارکوس. تی جی مکس و اکنون ، Sears و Kmart.

Sears Holdings ، شرکت صاحب فروشگاه های Sears و Kmart ، آخر هفته اعلام کرد که 31 مورد از مارک های ترامپ را از وب سایت خود حذف می کند.

برایان هانوفر ، سخنگوی سیرز به رویترز گفت که این شرکت محصولات خود را به عنوان بخشی از برنامه تمرکز بر “سودآورترین اقلام” خود برداشت.

هانوفر به این سازمان خبری گفت که اقلام مبلمان خانه ترامپ از وب سایت شرکت حذف شده است ، اگرچه هنوز می توان آنها را از طریق تامین کنندگان شخص ثالث به صورت آنلاین خریداری کرد. وی گفت هیچ یک از فروشگاه ها اقلام را به فروشگاه های فیزیکی خود حمل نمی کنند.

وب سایت های Sears و KMart به جز مواردی که توسط اشخاص ثالث فروخته می شود ، هیچ محصول Trump Home پیدا نکرده اند.

در بیانیه روز دوشنبه ، سخنگوی کریس براتویت سیرز را از هرگونه اختلاف سیاسی جدا کرد و تأکید کرد که بسیاری از محصولات با مارک ترامپ هنوز از طریق فروشندگان شخص ثالث عرضه می شوند.

وی گفت: در این مورد ، برخی از محصولات از وب سایت های ما حذف شدند که شامل تعداد بسیار کمی از محصولات ترامپ بود. “عناوین کسب و کار ما یا این مارک خاص محصولات را که ما از طریق فروشندگان ما در بازار ارائه می دهیم توجیه نمی کند.”

براتویت افزود که این شرکت ترجیح می دهد بر تجارت خود تمرکز کند و “سیاست را به دیگران واگذار کند”.

مطالب مرتبط: آیا برند ایوانکا ترامپ درخشش خود را از دست داده است؟

این اقدام باعث می شود سیرز آخرین کسی باشد که محصولاتی به نام ترامپ را در اختیار دارد.

اوایل این ماه ، نوردستروم (JWN) دلیل “تصمیم” برای عدم تصمیم به پوشیدن برچسب لباس و لوازم جانبی ایوانکا ترامپ را مارک “عملکرد” ​​ذکر می کند.

پرزیدنت ترامپ در انتقام از این فروشگاه بزرگ در توییتر استفاده کرد. سهام Nordstrom در دو روز اول پس از توییت 7 درصد جهش کرد.

فروشگاه های دیگر نیز به دنبال فاصله گرفتن از برند ایوانکا ترامپ هستند.

نیمان مارکوس صفحه اصلی مارک تجاری را از وب سایت خود حذف کرد و از گفتن CNNMoney خودداری کرد که آیا قصد دارد محصولات ایوانکا ترامپ را در فروشگاه ها نگه دارد یا در آینده فروش آنلاین را از سر بگیرد.

شرکت های TJX (TJX)، شرکتی که TJ Maxx و Marshalls را در اختیار دارد ، همچنین گفت که اخیراً به کارگران گفته است که در فروشگاه های خود بر اولین دختر مارک تأکید نکنند.

و خرده فروش بلک هفته گذشته گفت که قصد دارد محصولات ایوانکا ترامپ را از وب سایت خود بارگیری کند ، اما به ارائه این خط در فروشگاه های برجسته خود ادامه می دهد.

خط تولید لباس و اکسسوری ایوانکا ترامپ در ماه های اخیر تبدیل به یک محبوبیت شده است.

بر اساس گزارش Slice Intelligence ، یک شرکت تجزیه و تحلیل خرده فروشی ، فروش آنلاین نام تجاری آن در ماه ژانویه 26 درصد کاهش یافته است. اسلایس فروش این برند را در پنج فروشگاه آنلاین Nordstrom ، Amazon ، Zappos ، Macy’s و Bloomingdale’s بررسی کرد.

فروش آنلاین ایوانکا در پایان سال 2015 افزایش یافت و به نظر می رسد تعداد ماه گذشته بیشتر “بازگشت به واقعیت” است ، به گفته تیلور استانتون ، مدیر بازاریابی و ارتباطات اسلایس. به گفته جک بکویث ، تحلیلگر در Slice ، کاهش بهره وری مارک با توجه به رشد فروش آنلاین در بخش پوشاک و لوازم جانبی در سال 2016 غیرعادی است.

مطالب مرتبط: کلیان کانوی از دوشاخه ایوانکا ترامپ پشیمان نیست

نام تجاری ایوانکا ترامپ از عملکرد خود دفاع کرد.

رزماری یانگ ، مدیر ارشد بازاریابی ایوانکا ترامپ ، هفته گذشته به CNNMoney گفت که این برند در حال رشد است و “درآمد قابل توجهی در سال 2016” داشته است.

یانگ می گوید: “ما معتقدیم که قدرت یک نام تجاری نه تنها با سود حاصل از آن ، بلکه با یکپارچگی آن نیز اندازه گیری می شود.”

خرده فروشان مانند Bloomingdale’s ، آمازون (AMZN)، لرد و تیلور ، میسی (م) و Zappos هنوز محصولات ایوانکا ترامپ را حمل می کنند.

ایوانکا ترامپ از زمانی که پدرش در انتخابات ریاست جمهوری این کشور نامزد شد ، از همنام خود فاصله گرفته است. او هیچ نقش رسمی در دولت ندارد ، اما انتظار می رود که در موضوعاتی مانند توانمندسازی زنان و مراقبت از کودکان نظر بدهد.

-جکی واتس از CNNMoney به این داستان کمک کرد.

CNN Money (نیویورک) اولین بار در 12 فوریه 2017 منتشر شد: 3:35 بعد از ظهر به وقت شرقی[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر