در رتبه های بعدی شاهد محبوبیت مدل هایی از این تابلو در قالب مولتی استایل ترکیبی و آینه ای هستیم که هر کدام از آن ها زیبایی خاص و چشم گیری را به وجود ضخامت مولتی استایل می آورند. در خصوص تابلوی مولتی استایل نیز مانند تمام تابلوهای تبلیغاتی دیگر علاوه بر رقبای داخلی شاهد ورود رقبای خارجی به این صنعت نیز هستیم. بج پلکسی نیز از ورقههای مختلف ساخته میشود. در ساخت این بج مولتی استایل دارای محدودیت رنگی هستیم. بنابراین برای ایجاد طرح لوگو هر قسمت از طرح که دارای رنگ است به صورت جداگانه برش داده و سپس در مرحله آخر همه تکهها به هم متصل خواهند شد.

هر جا تفاوتی بین آنها وجود داشت حتما به صورت جداگانه خواهیم گفت. نکاتی که دراین قسمت یعنی ساخت بج سینه پلکسی و مولتی استایل گفته میشود بین هر دو بج سینه مشترک میباشد. ورق مولتی استایل از انواع پلاستیکها می باشد که در بازار ایران با نام abs دو لایه نیز معروف است.در این نوع ورق ها روکش دوم که بروی abs قرار دارد طرحدار می باشد. جهت سهولت در استفاده خریداران محترم طلق ایران امکان سفارش ورق مولتی پشت چسبدار نیز وجود دارد. 1. ورق های مولتی استایل نسبت به اشعه UV مقاومتی ندارند و می بایست در دمای پایین نگهداری شوند .

ورق های مولتی استایل از چه ویژگی هایی برخوردار هستند؟ لایه اول یک پلاستیک فشرده است و لایه دوم که روی لایه اول قرار می گیرد و از تنوع رنگی زیادی برخوردار است . سهولت حمل و نقل به دلیل وزن کم و انعطاف پذیری بالا، تنوع در طرح و رنگ و سهولت در برش و نصب ورق ها از جمله مزایای استفاده از آن هاست.

هر دو بج به صورتی سوزنی یا مگنتی قابلیت نصب دارند. در حالت کلی این ورقه های پلاستیکی از دو لایه پلکسی گلاس تولید شده که جنس لایه اول اکرولیک و لایه دوم آن طرح فلز می باشد و برای تولید رنگ های متنوع خاصی روی لایه اول قرار خواهد گرفت. بنابراین منظور از بج سینه در این قسمت هر دو نوع بج میباشد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از شمع مولتی استایل چیست ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر