مهارت تندخوانی

مهارت تندخوانی

سرانجام راهی ساده و آسان برای کتاب خواندن لو رفت!

مهارت تندخوانی

تدریس تندخوانی کلیدی پیشرفته ترین تمرین‌های سال 2022 1400-12-24 تند خوانی و تقویت حافظه می‌خواهید اساسی سرعت مطالعه بیشتری مطالعه نمایید و ادراک بیشتری از مطلب داشته باشید؛ تندخوانی چیست؟ چگونه می‌توان کلیه کتاب‌ها را تندخوانی کرد؟ تندخوانی، یعنی همین که حساس سرعت بیشتری مطالعه کنیم و شعور بیشتری نیز داشته باشیم. در همین مطلب می‌خواهیم پیشرفته ترین تمرینات تندخوانی را انجام دهیم تا با شتاب بیشتری کتاب‌های خود را کل کنیم. خبر عالی این هست که برای شما انتهای این مطلب فایل صوتی قرار دادیم. اگر کنکوری هستید، تندخوانی می‌تواند ملازم و یاور شما در این تراز اهمیت زندگی‌تان باشد. (مطالعه متن: 18 دقیقه) احتمال دارد بر همین اعتقاد و باور باشید که کلیدی ارتقا شتاب در مطالعه شعور مطلب ما کاهش شود. در فیلم زیر منتخب از فیلم همایش تندخوانی در شهر تهران را که معلم آن مدرس نگار شریعت نیا هست، مشاهده کنید. نکته حیاتی این است که تدریس تندخوانی پیشرفته اصلی سال‌های قبل تماما گوناگون میباشد و برای یادگیری همین مهارت اساسی زندگی شما می‌توانید در کاهش از 3 روز بصورت تمام آن را یاد بگیرید. اما قرار هست بعد از آن از همین سه روز چه اتفاقی برای شما بیافتد؟ زمانی که مهارت تندخوانی را یاد بگیرید دیگر: حواستان پرت نمیشود و نیازی نمی باشد به عقب برگردید.

هنگام مطالعه خوابتان نمی‌گیرد. ارتقاء سرعت شما باعث ارتقا ادراک مطلب و تمرکز شما می‌شود. از مطالعه نمودن خسته نمی‌شوید. می‌توانید روزی یک کتاب را مطالعه کنید و دیگر حساس عقب ماندگی را نداشته باشید. احتمالا شما نیز مثل خیلی از افراد تا زیر این مطلب را بازدید کردید و مجدد به بالا برگشتید و با خود گفتید؛ چه میزان محتوای همین مگا پُست تندخوانی، طولانی است. طبیعتاً مانند خیلی از افراد که مهارت تندخوانی را بلد نیستند، اساسی خویش گفتید که مطالعه همین متن از من زمانه زیادی می‌گیرد. می‌خواهم نکته خیلی مهمی را به شما بگویم. اساسی عزم کار کشته یک سری دقیقه‌ای وقت بگذارید و همین مطلب را تا پایان ادامه دهید تا دیگر از متن‌های طولانی هراسی نداشته باشید و آن‌ها را اهمیت سرعت و درکل بالا مطالعه کنید. البته همین عهدوپیمان را به شما مید‌هم که از یک سری گزاره دیگر سرعت مطالعه شما خیلی خوبتر از قبل شود. به جهت تولید تغییر در زندگی مصمم هستید؟! کلیدی نیز دیگه قدم به گام آغاز می‌کنیم

نمایش فهرست مطالب

نمایش فهرست مطالب

 فراهم به جهت بهترین تمرینات تندخوانی من دارم از تایپ کردن همین مطلب لذت میبرم:) شما چی، از خوندن اون لذت میبری؟ هدف مقاله تندخوانی این میباشد که برای مدام با شتاب اکثر مطالعه کنید، بیشتر فهم و شعور نمایید و داده ها را سریع‌تر و در روزگار صحیح به خاطر آوردید. کسانی که سرعت مطالعه پایینی دارند به طور معمول از کتاب خواندن خسته می‌شوند. بخاطر همین است که متوسط ساعت مطالعه در کشور ما خیلی ذیل است. می‌خواهیم این ایراد را حل کنیم. بدین ترتیب چنانچه همین مطلب به جهت شما اثرگذار و کاربردی بود لطفا آن را برای دیگران ارسال کنید. برای عاقبت گرفتن از این مطلب صرفا کافیست به تمریناتی که ارائه میگردد را انجام بدهید تا از مطالعه کتاب‌هایتان لذت ببرید. یک نفس عمیق بکشید تا ادراک بهتری داشته باشید و به ادامه مطلب بپردازید. خیلی از ما می‌خواهیم کتاب‌های درسی یا این که آیتم عشق و علاقه خود را مطالعه کنیم، البته به خاطر همین که فکر می کنیم از ما دوران متعددی می‌گیرد، آن ها را مطالعه نمی‌کنیم و خیلی از کتاب‌‌هایمان را در کتابخانه قرار دادیم تا خاک بخورند. سپس از این مطلب می‌توانید شروع به مطالعه کتاب‌هایی که دوست دارید کنید و از قرائت آنان لذت ببرید. گام به قدم در کنار من باشید تا این مهارت فوق‌العاده را یاد بگیریم.

داستان‌های شما ـ تندخوانی شتاب مطالعه واقعی خویش را بسنجید (تست تندخوانی) در صورتی که میخواهید سرعت مطالعه خود را چک کردن کنید قبل از این که شروع به گزاره بعدی کنید، کرنومتر خویش را فعال نمایید و آغاز به مطالعه این نوشته کنید. همین یک آزمون واقعی می باشد و می‌خواهیم صادقانه شتاب مطالعه خود را متوجه شویم. نکته با همین می باشد که چنانچه می خواهید سرعت واقعی خود را متوجه گردید فیلم‌ها را مشاهده نکنید و بر روی لینک‌های دیگر کلیک نکنید. یادتان باشد برای همین عمل می بایست تمام متن را مطالعه کنید. حال می‌توانید کرنومتر را فعال کرده و آغاز کنید. آموزش تندخوانی پیشرفته در سال 2021 طریق تندخوانی که در این مطلب یاد می‌گیریم برگرفته از دانش گاه هاروارد آمریکا است. متاسفانه در میهن ما مهارت تند خوانی در مدارس و دانشگاه‌ها تدریس داده نمی‌شود. در حالی که تند خوانی و ظریف خوانی، پیش نیاز دانشگاه‌ها برتر جهان هست.

زیرا اگر دانشجو‌ها نتوانند اساسی سرعت بخش اعظم و فهم بالاتر مطالعه کنند، نمی‌توانند کتاب‌های خویش را به اتمام برسانند. بدین ترتیب دانشگاه‌های برتر دنیا، از پاراگراف هاروارد مهارت تندخوانی را یاد دانشجوهای خویش می‌دهد. همین موضوع را نگفتم که ناراحت بشید، ما به دنبال بهانه نیستیم. گفتم که درصورتیکه این مهارت را یاد بگیرید خیلی راحت‌تر می‌توانید به خواسته‌های خود در مطالعه دست پیدا کنید. دانشکده هاروارد شیوه دانشگاه هاروارد برای آموزش تندخوانی چیست؟ دانش کده هاروارد در ابتدا همت می‌کند حساس نمایش جملات روی برگه نمایشگر مهم سرعت‌های متعدد مسیر عصبی تندخوانی را در ذهن افراد بسازند.(برای ادراک مسیر عصبی، فیلم آن را جلوتر به جهت شما قرار دادم) مورد قضیه را برایتان مقداری ساده‌تر کنم. دانش گاه هاروارد در نخست از یک قابل انعطاف افزار به جهت تغییر تحول سرعت عبور عبارات استعمال می‌کند. گهگاه اوقات همین سرعت را تا 2500 واژه در دقیقه افزایش می دهد که دیده دانشجو‌ها شتاب مطالعه بالا را شعور کنند. دومین قدم کالج هاروارد تمرینات تندخوانی هست که یکسری از آن‌ها را در همین نوشته یاد می‌گیرید. آنگاه از این که دانشجوها تمرینات را انجام دادند، برای امتحان آماده می‌شوند.

معرفی مدرس تندخوانی

معرفی مدرس تندخوانی

  1. آموزش و روش مطالعه و مهارت های  پیشویته به بیش از 1000 نفر
  2. دبیر زیست شناسی
  3. مشاوره به شماری از رتبه های برتر آزمون سراسری، وکالت، ارشد و
  4. سخنران همایش ها و کارگاه های متعدد ( در مراکز مختلف از جمله دانشگاه های نسیبه، الزهرا و…)
  5. نگارش بیش از 25 مقاله در حوزه مهارت های مطالعه و یادگیری
  6. اتریش Mpt  از آکادمی  Mastery training  دارای مدرک

برای اطلاعات بیشتر درباره همایش و شرکت کردن در همایش تندخوانی، می توانید از طریق سایت اقدام کنید و در این همایش شرکت داشته باشید. این همایش در تهران برگزار می شود و برای دوستانی که خارج از شهر تهران حضور دارند، می توانند بصورت آنلاین این همایش را تهیه و در آن شرکت داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر دوره تندخوانی، می توانید   با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید : 09374538499

منبع : shariatnia.com

 

 

ایندکسر