معرفی 10 تا از بهترین انتشارات کتاب کودک با عمو کتابی پایگاه اطلاع رسانی رجا

کتاب هدهد فروشگاهی به جهت دسترس پذیر کردن فرآورده‌های فرهنگی کودکان و نوجوانان است. کلیه حقوق و دستمزد وب‌سایت مکتوب هدهد وابسته به مؤسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان بوده و باز نشر نوشته ها و تصویرها حیاتی آوردن منشاء آزاد است. آیا تصاویر به لطف گزینش شده است؟ تصاویر پر‌نور به جهت کودکان 4 تا 8 ساله حتمی است، و تصاویر هنگامی که حیاتی خط قصه مطابقت داشته باشند بیشترین اثر گذاری را دارند. کتاب‌های بی‌کلام هم مبداء فوق‌العاده‌ای برای رشد لهجه میباشند و از نوباوه شما می‌خواهند که تصاویر را در حین ترقی روایت تفسیر کند. تا سن 3 سالگی پافشاری به خرید کتابهای خیلی مختص نداریم صرفا می بایست مهم مکتوب آشنا شوند. کودکتان احتمالاً پس از مدتی یک سری کتاب دوست داستنی خواهد داشت که هر توشه آنان را می‌آورید تا برایش بخوانید هیجان‌زده می‌شود.
مطالعه کتاب انسان را به عملکرد به جهت داشتن زندگی بهتر تحریک کرده و مغز انسان را به سمت تفکر و اندیشیدن سوق می دهد. همگی کتابهای این انتشارات از سوی کارشناسان و متخصصان موسسه پژوهشی کودکان عالم آماده سازی شده است. تمامی حقوق مطالب و تصاویر تولیدی همین سایت متعلق به وب سایت رادیو بچه است، هرگونه نسخه برداری برداری مهم ذکر نام تارنما و لینک به آن براساس برگه قوانین و مقررات بلامانع است.
مطالعات بخش اعظمی از خرید کردن مکتوب به جهت کودکان و پر کردن کتابخانه‌ها از اشکال مکتوب به جهت تدریس فرزندانمان، حمایت کرده‌اند. این مطالعات نشان ارائه می کنند که تربیت کودک در خانه‌ای مالامال از مکتوب نوباوه بر رشد تحصیلی و پیشرفت شغلی او در آتی تأثیر مضاعف زیادی می‌گذارد. به طور خاص، نقش والدین برای کودکانی که به سن قرائت نرسیده‌اند اکثر است؛ خواندن مکتوب برای کودکان پایین ۶ سال مهم‌ترین کاری است که هر پدر و مادری برای آشنا شدن کودکان اهمیت مکتوب و کتاب‌خوانی می‌توانند انجام دهند. کتاب نوپا و نوجوان از گذشته‌های بدور تا به امروز همیشه و همه‌جا کانون دقت به جهت معلم‌ها، مربیان و اولیا بوده و خواهد بود. همان‌طور که همگی ما می‌دانیم نقش کتب طفل و نوجوان در شکل‌گیری شخصیت ابتدایی کودکان و نوجوانان می‌تواند نقش مهمی را ایفا نماید که مضاعف حائز اساسی و تامل برانگیز است.
کار در حوزه نوپا یکی از از بهترین تصمیم‌ها برای یک نویسنده خواهد بود. درود به جهت عمل در زمینه طفل و نوجوان نیاز به سن خاصی ندارید. یکی از از حوزه هایی که انتشارات ما در آن به صورت تخصصی فعالت داراست خوزه نوپا و نوجوان است. در هر مرحله از چاپ و نشر می توانید روی امداد ما خساب باز کنید. از گزاره مکتوب قصه های کودکان و نوجوانان میتوان به مکتوب حسنی ، مکتوب خال خالی و برای نوجوان به مکتوب ماجرا های هزار و یک شب یا این که ماجرا های قدیمی ایرانی اشاره کرد. خرید کتاب کودک و نوجوان حیاتی تخفیف ویژه 30 و 40 و 50 درصدی در سراج بوک انجام میشود، هدف ما از اعمال این تخفیف ها رساندن مکتوب مهم کمترین بها در سراسر مرز و بوم به دست شما دوستان خوب سراج بوکی میباشد.
سعی نمایید کتاب‌هایی را گزینش نمایید که محتوای آن به تدریج طولانی‌تر می‌شود. این خصوصیت به شما یاری می‌نماید تا دامنه دقت طفل خویش را به تدریج گسترش دهید. به سراغ کتاب‌هایی کلیدی موضوعات متفاوت بروید تا فرزند دلبندتان در معرض ایده‌ها و تجربیات جدید قرار بگیرد. تلاش نمایید کتاب‌هایی را برگزینید که نوباوه شما را حیاتی گونه های ادبیات آشنا کند. پاسخ به همین پرسش می‌تواند ما را در خرید کردن کتاب نوپا و نوجوان امداد کند. خرید آنلاین گونه های کتاب طفل شامل مکتوب قصه، شعر و موسیقی کودکانه، رنگ آمیزی، علمی و آموزشی و همینطور کتاب های راهنمای والدین برای پرورش و تربیت کودکان از بدو میلاد تا نوجوانی شامل مبحث روانشناسی طفل و … در فروشگاه آنلاین نوپا و نوجوان آریاکید.

  • برای جالب و جالب نمودن کتاب تلاوت نیز از تن‌های گوناگون صدا به کارگیری نمایید یا برای شخصیت‌های گوناگون مکتوب صداهای متمایز به کار ببرید.
  • بهترین انتشارات به جهت چاپ و تکثیر مکتوب ناشرینی هستند که تجربه و سابقه بالایی در همین زمینه داشته باشند و همین طور تیمی حرفه‌ای از تصویرگران کتاب طفل را در اختیار داشته باشد.
  • سن کودکتان هرچه باشد، مکتوب خواندن شما با هم فرصتی خوب برای بغل کردنش، نزدیکی و رابطه فیزیکی مهم او و در غایت ایجاد پیوند عاطفی است.
  • شما می‌توانید هر کدام از کتاب‌های کودکتان را کلیدی جلدهای پلاستیکی جلد بگیرید و هر توشه یادداشتی دربارهٔ احساستان از وقتی بنویسید که آن مکتوب را برای او‌لین توشه در کنار نیز می‌خوانید و آن گاه یادداشت را توی یک پاکت ریز زیر جلد کتاب بگذارید و چسب بزنید.

می‌خواهید مکتوب فیزیکی چاپ کنید یا این که کتاب الکترونیک؟ هر چند کتاب‌های الکترونیک از سوی کودکان در رده سنی ذیل کاهش به کار گیری میگردد و والدین آن‌ها هم رغبتی برای خرید کردن مکتوب الکترونیک به جهت کودکان خود ندارند، البته رویش آن کماکان صعودی است. بسیاری از والدین هنوز ترجیح میدهند که کودکانشان مکتوب فیزیکی بخوانند اما بعضی از والدین مکتوب الکترونیک را ترجیح می‌دهند. البته این مساله تفاوت متعددی تولید نمیکند زیرا شما آنگاه از دریافت جواز به جهت مکتوب فیزیکی خود، می‌توانید ورژن الکترونیک آن را هم منتشر کنید. نگارش یک کتاب به جهت جایگاه سنی نوپا و نوجوان معمولاً کلیدی نگارش کتاب به جهت سایر رده‌ای سنی دشواری‌های یگانه خویش را دارد. سلایق و علایق افراد در رده‌ای سنی بالا کاملاً معین میباشد البته در رده‌ای سنی پایین‌تر طبق معمول ابهام وجود دارد. ما در اینجا همت نموده‌ایم راهنمای جامعی از نگارش و چاپ مکتوب بچه و نوجوان را در اختیار علاقمندان به کار در این حوزه‌ بگذاریم.
اگر کتاب شما بیش از ۶۰۰-۸۰۰ واژه دارد، بایستی آنرا برای ویراستاری به یک ویرایشگر حرفه‌ای ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که از زبانی متناسب کلیدی سن آن ها به کارگیری می‌کنید تا نوپا ها آنرا ادراک و با آن رابطه برقرار می کنند. کارایی مداوم در ارتفاع قصه شما کلیدی است، زیرا اعتنا خواننده را به خویش جلب می کند. درصورتیکه تصمیم دارید که مکتوب خود را به صورت ریتمیک بنویسید، بایستی قافیه را خیلی خوب بپردازید. مطمئن گردید که خطوط اصلی یک تعداد و ریتم‌های هجا یکسان هستند.
فروشگاه آنلاین مکتوب سراج اشکال مکتوب های قصه کودک و نوجوانان و خرید کردن کتاب شعر بچه را در بهترین میزان مرغوب بودن و در جایگاه متفاوت سنی ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی نام مکتوب مورد لحاظ خود را کاوش کنید و یک خرید کردن کتاب داستان حیاتی تخفیف داشته باشید. برای معرفی ناشران برتر کتاب نوباوه می بایست سراغ بهترین کتاب‌های کودکان در سال‌های اخیر رفت. کانون رشد فکری ممکن است شناخته‌شده‌ترین نشر دهنده کتاب‌های طفل در جمهوری اسلامی ایران باشد. همین کانون در سال 1344 تاسیس شد و پس از انقلاب با محاسبه وزارت تدریس و رویش به عمل خود ادامه داد. انتشارات قدیانی که آثار کودکانه خود را با تیتر کتاب‌های بنفشه به بازار عرضه میکند از دیگر ناشران برگزیده مرزو بوم در این حوزه است. یکی از از ناشران معتبری که اهمیت تمرکز بر آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان اثراتی با ارزش منتشر کرده انتشارات نردبان میباشد که زیرمجموعه‌ای از انتشارات فنی کشور ایران محسوب می‌شود.
داستان‌های کودکانه فارسی گزینه‌ای مطلوب به عنوان قصه‌های کودکانه به جهت خواب هستند؛ به عنوان نمونه می‌توانید اهمیت دانلود مکتوب قصه‌های شاهنامه فردوسی طفل خویش را به جهت داشتن شب شیرینی و مالامال از وقار آماده کنید. البته مکتوب قصه‌های شب برای پسر‌های کوچولو و مکتوب قصه‌های شب به جهت دختر‌های کوچولو هم برای این عمل مناسب هستند. فراموش نکنید که کتاب‌های نوباوه به سه صورت مکتوب صوتی کودک، مکتوب الکترونیکی کودک و کتاب طفل pdfارائه می گردند و در شکل رغبت می‌توانید به جهت دانلود بدون پول کتاب کودک هم اقدام نمایید تا از میزان مرغوب بودن آثار مطمئن شوید.
در کتابراه به جهت تمامی سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… اپلیکیشن کتابخوان کتابراه به جهت اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است. لازم به یادآوری‌ست این وب سایت قابلیت دانلود اثرها خویش را به رخ مکتوب علمی طفل pdf، کتاب صوتی علمی طفل و مکتوب الکترونیکی نوپا در اختیار شما قرار می‌دهد.

حتما بخوانید:
دستگاه تصفیه آب خانگی

پک قصه‌ای نو، از افسانه‌ (مجموعه ۱۲ جلدی)

بنده شعر سرا هستم و ایده ای درمورد شناخت احساسات متفاوت برای کودکان دارم. می‌خواستم بپرسم از چه جایی بفهمم هزینه چاپش چقدر می‌شه و حالت حمایت انتشارات از اثر ها به چه‌ صورت است. بیشترین تعداد اعضای کتابخانه را کودکان و نوجوانان تشکیل می دهند و ما از لحاظ منابع محدودیت داریم. در هر صورت، در صورتی که رفع نگردید، شما می توانید اصلی همکاران ما اهمیت شماره های تماسمان در رابطه باشید، و چنانچه در نظر دارید فایلی را ارسال کنید، از طریق آدرس اینترنتی انتشارات، مستقیما فایلتان را به ما ارسال نمایید. اگر قصد چاپ کتاب و ترجمه کتاب را دارید، این درحال حاضر سفارش خویش را تصویب کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. وقتی نوبت به تصاویر و عکس‌های مکتوب کودکان می‌رسد، سه گزینه وجود داراست که می توانید انتخاب کنید.
عمومی
بسیاری از کتابهای مختلف در بازار مکتوب وجود دارند که عمدتاً حساس طراحی و رنگ مضاعف همین انتظار را دارا هستند که بتوانند بازار کتاب نوپا و نوجوان را به خود جلب کنند. حقیقت مساله این هست که به به عبارتی میزان که طراحی و رنگ در کتاب های کودکان و نوجوان اهمیت داراست بایستی بگوییم که محتوا نیز با دارد. متاسفانه بسیاری از مولفان کار در حیطه کودکان و نوجوانان را دارای طراحی جلد و رنگ و صفحه آرایی کتاب اشتباه می‌گیرند.

رمان نوپا و نوجوان (

از ابتدایی‌ترین آموزش‌ها نظیر یادگیری، نام حیوانات، رنگ‌ها و میوه‌ها تا آموزش‌های اساسی دوران کودکی مانند بهداشت، احترام به دیگران را می‌توان اهمیت کتاب به کودکان تدریس داد. در دکان مکتوب سراج شما میتوانید قبل از خرید مکتوب برای کودکان و نوجوانان اساسی مطالعه یک‌سری برگه ابتدایی هر مکتوب حیاتی مورد قضیه و ماجرا کتاب کاملا آشنا گردید و مکتوب مناسب فرزند خویش را خوب تر و آسان تر تعیین نمایید. در همین روش، کتاب‌ ها براساس گروه سنی به پنج دسته‌ی الف، ب، ج، د و ه تفکیک شده‌اند.

کتاب تام گیتس 12 (خانواده، دوستان و موجودات پشمالو)

قدمت مکتوب به 5000 سال پیش گشوده می گردد که در نخست به رخ لوح های گلی بودند. سپس از آن پوست حیوانات، چرم و پارچه های مختلف جای لوح های گلی را گرفت. ولی اهمیت گذشت روزگار و کشف خاصیت بعضی گیاهان، درج متن ها بر روی پاپیروس همگانی شد. تا به امروزه که ورق های ورقه در انواع، اندازه ها، طرح و شکل ها و ضخامت های مختلف ایجاد و به جهت تایپ کردن در اختیار مردم گذاشته می شوند.
همان گونه که در اساسنامهٔ شورا آمده‌است، اصلی‌ترین وظیفهٔ همین نهاد، ارزش‌گذاری کتاب‌های منتشره در این راستا و جهت‌دهی تکثیر کتاب‌های گروه سنی نوباوه و نوجوان به سوی اثر ها اصلی کیفیت است. شورا به جهت رسیدن به همین هدف بخشی به نام گروه‌های باز‌نگری داراست که کتاب‌های ویژهٔ کودکان و نوجوانان را به صورت منحصر و گروه‌بندی شده بررسی و نتیجه را در فهرست‌های سالیانه به تدبیر همگان می‌رسانند. گروه‌های تحلیل کتاب‌ها و اثرها شعر، ادبیات داستانی تألیفی، غیر داستان، منشاء و داستانِ ترجمه از گروه‌های شاخص باز‌نگری شورای سایت خبری هستند.
کتاب ‌های روایت در واقع حوزه را به جهت طراحی تمرین‌ها و فعالیت‌های جذاب آموزشی مهیا می‌سازند و اهمیت استعمال از قوه تخیل، علایق و سبک یادگیری کودکان، شوق و انگیزه‌ی یادگیری را در آنان ارتقاء می‌دهند. سایت ویزززز به شما یاری می نماید تا اهمیت دقت به مجموعه و مقام سنی نوباوه خود بهترین کتاب را از انتشارات دارای نوباوه تهیه کنید. کتاب‌های مطلوب به جهت کودکان کتاب‌هایی میباشند که در آن‌ها به رویش و تربیت کودکان دارای داده شود و در واقع نکته‌ای آموزشی و همینطور سرگرم کننده در آنها وجود داشته باشد. ذهن بچه در به عبارتی مقطع کودکی رویش پیدا مینماید و به این خاطر باید به دنبال کتاب‌هایی برای این مقام سنی بود که محتوای ناهنجار نداشته باشد. تصاویر به کودکان کمک می‌نمایند تا مفاهیم را در کتاب خوبتر فهم و شعور کنند. به جهت اینکه فهم محتوا را به جهت کودک خویش راحت‌تر نمایید باید به دنبال کتاب‌هایی با تصاویر گیرا و جذاب باشید.
این کتاب‌ها به لحاظ بلوغ قصه و ژانرهای متعدد برحسب سن کلیدی طبقات دیگر تفاوت دارااست و متناسب اساسی همین سنین می‌باشد. این کتاب برعکس مکتوب عکس، روایت از طرز فصلهای پیوسته به هم ماجرا میشود البته برعکس کتاب بزرگسالان پر از عکس و تصویر است. عمده مکتوب بر محور عکس است و روایت از نحوه عکس‌ها به خواننده انتقال پیدا می‌کند. درصورتیکه بخواهیم کتاب ما معنادار، آموزشی و مشغول کننده باشد، سازش اساسی هر تراز و بضاعت شناختی آن از اهمیت خاصی برخوردار است. اما زمانی نوبت به کودکان می‌رسد، ما بایستی یک ذهنیت جدید را اتخاذ نماییم و خویش را به جای افرادی قرار دهیم که می‌خواهیم به جهت آن ها بنویسیم. شما ممکن می باشد یک نویسنده خوب باشید، یا یک وبلاگ‌نویس جذاب باشید و احتمال دارد حتی یک نویسنده‌ای هستید که در درحال حاضر حاضر داستان‌های پر رنگ یا کتب غیرداستانی دوستداشتنی به جهت بزرگسالان نوشته‌اید.

حتما بخوانید:
سرسیلندر کامل پژو 405 زرین (1800دوگانه سوز) - شرکت زرین قطعه سرسیلندر زرین قطعه

سامانه کدومو و چهارساعت یار مهم کارشناسان کودک

چون یک تصویر بهتر از هزار واژه می تواند معنا را برساند همینطور برای تدریس و خلاقیت هم تصاویر حرف نخستین را می زنند. مکتوب قصه نوباوه می بایست جور ای باشد که نوباوه بتواند خودش را به جای شخصیت اهمیت کتاب خیال کند و از این نحوه لذت و شعف را به دست آوردن کند. کتاب نوجوانان نوپا شما کلیدی ماجرا های عالی اساسی مشکلات و مسائل زندگی اکثر آشنا می شود و مهارت های اجتماعی بیشتری را بدست می آورد. کتاب «دکان عروسک فروشی» متن مونا برنا اساسی تصویرگری شور دلپاک بوسیله انتشارات مکتوب جمکران برای گروه سنی نوپا وارد بازار انتشار شد.

کتاب نوجوان:

داستان‌های خیلی کوتاه کودکانه برای علاقه‌مند نمودن فرزندانمان به مطالعه مضاعف مفید هستند و در پیروزی تحصیلی آنها نقشی موءثر ایفا می‌کنند. اثراتی مثل موش کتابخانه، این کتاب عکس ندارد، او‌لین روز مدرسه، خرس کوچولوی قطبی و خرگوش شجاع و خودم می‌خوانم جزو مناسب‌ترین کتاب‌های قصه به جهت کلاس اولی‌ها محسوب می‌شوند. مکتوب مامان بیا جیش دارم نوشته شکوه قاسم‌نیا یکی از از کتاب‌های مهارت‌آموز برای خردسالان می باشد که اکثری از خانواده‌ها آن را به جهت کودکان خویش تهیه می‌کنند. بخش اعظمی از پدرها و مادر داستان‌های کودکانه فارسی را برای فرزندان خود در حق تقدم قرار می‌دهند زیرا این اثرها بر مبنا فرهنگ وتمدن اهل ایران میباشند و کودکان را فهم و شعور جامعه ملازمت می‌کنند. یک عدد از بهترین کتاب‌های ماجرا نوپا فارسی، مکتوب قصه‌های کلیله و دمنه محسوب میگردد که داستان حیوانات را قصه می کند و داستان‌های پندآموز کودکانه‌ای دارد. به هر حالا درصورتیکه میخواهید فرزندتان دارای آثار کلاسیک پارسی آشنا شود، دانلود مکتوب صوتی قصه‌های کلیله و دمنه هم آیتم مناسبی‌ست. درصورتیکه قصد دارید کودکی را به ماجرا علاقه‌مند کنید، مکتوب صوتی کودکانه طریق کارآمد و مفیدی به شمار می‌آید.

بهترین کتاب‌ها برای نوپا دو تا چهار ساله: چه کتابی به جهت کودکتان بخرید؟

انتشارات قدیانی مهم نزدیک به نیم قرن سابقه در نشر اثرها نوپا و نوجوان (کتابهای بنفشه) یکی از از بهترین های این زمینه است که 11 نوبت نیز حائز عنوان منتشر کننده نمونه کشوری شده است. جز این، در جشنواره‌ها و بنیادهای دیگری از پاراگراف کانون رشد فکری کودکان و نوجوانان هم جوایزی را از آن خود کرده است. همکاری حساس بهترین شاعران، نویسندگان و تصویرگران کتاب کودک و نوجوان از مزیت‌های مثال‌زدنی این گروه است. شورای مکتوب کودک یکی از اولیه اعضای محل کار بین‌المللی مکتوب برای نسل برنا یا International Board on Books for Young People میباشد که حساس اسم اختصاری IBBY شناخته می‌شود. دفتر کار بین‌المللی مکتوب برای نسل جوان که مرکز آن در ژنو سوئیس است، نهادی فراگیر به جهت ترویج ادبیات کودکان و کتاب‌های مطلوب به جهت کودکان و نوجوانان در سطح دنیا است که به سفارش یلا لپمن پایه‌گذار کتابخانه بین‌المللی مونیخ به جهت نسل برنا در سال ۱۹۵۳ شکل گرفت. یکی از وظایف عمدهٔ همین نهاد که در بیش از ۷۵ سرزمین جهان شعبه دارد، تعیین برگزیدگان نویسنده و تصویرگر عالم در هر دو سال در چارچوب جریانی به نام جایزه هانس کریستین آندرسن است.
قطعا خرید کردن کتاب های استاندارد و آموزش مطالب مفید و کاربردی به کودک، نیاز به مطالعه و تحقیق زیاد دارد. گزینش مکتوب مناسب طفل مقوله حساسی میباشد چون معادل گزینش یک همنشین خوب یا بد برای فرزند دلبندتان است. مطالعه مکتوب نقش مضاعف کتاب کودکان موثری در یادگیری تلاوت و نوشتن کودکان دارد. قصه‌ها بهترین کتاب‌های روان‌خوانی به جهت اول دبستان محسوب می‌شوند. این آثار همینطور دایره لغت ها کودکان را ارتقا میدهند و آنها را به جهت گذراندن موفق کلاس نخستین ابتدایی آماده می‌کنند.
کتاب ها معمولا اصلی محتوای متنی میباشند پس متن نگارش شده باطن مکتوب های طفل و نوجوان می بایست به دور از هرگونه اندیشه سیاسی باشد و همینطور هم سطح حساس درک این رده سنی نوشته شده باشد. داخل کتاب های کودک و نوجوان معمولا از آرایه های ادبی سخت و متن های سنگین به کار گیری نمی­شود چون تمام این موردها باعث کاهش میزان مرغوب بودن محتوا و در پی آن غیر قابل فهم و شعور بودن کتاب می­شود. از طرفی، خواندن قصه به لهجه انگلیسی برای کودکان منجر رشد فکری، اجتماعی و رمانتیک آن ها می شود و اساسی تولید فضایی جذاب، روند یادگیری لهجه را برای آنان لذت‌بخش و خاطره‌انگیز می‌نماید. وظیفه شما در عین امداد به انتخاب کتاب مناسب، معرفی گزینه‌های جذابی از شرح درحال حاضر افراد چیره و طریق زندگی‌شان به آنها است تا ضمن شکل‌ گیری عادات اثرگذار در نوجوانان، انگیزه کافی به جهت ادامه کتاب‌ خوانی‌شان هم محافظت شود.
این استاندارد یک عدد از معروف‌ترین روش‌های گونه بندی کتاب برای کودکان و نوجوانان است. همین ایام علاوه بر مقام سنی، کتاب پدرها و مادر ها دغدغه‌ی دیگری هم برای تهیه کتاب مطلوب به جهت فرزندانشان را دارند. آن نیز گزینش مدل مکتوب از در بین نسخه‌های چاپی، الکترونیکی و صوتی است. در این قسمت پاره ای درباره ی مزیت‌ها و معایت کتاب‌های الکترونیکی و صوتی برای کودکان و نوجوانان می‌گوییم و در غایت از شما دعوت میکنیم تا در میان کتاب‌های طاقچه مکتوب مناسبی پیدا کنید.