کاربرد این فناوری ابتدا نظامی بود اما بعدها به صنعت خودرو هم گسترش پیدا کرد. اطلاعات درجشده در مورد جی پی اس شخصی پیام تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان میباشد. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جی پی اس شخصی پیام تهران ندارد.

شرکت کارکوش جی پی اس واردکننده مستقیم انواع ردیاب خودرو شخصی و آهنربایی می باشد و تمام تلاش ما این است که کالا را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان خود فراهم کند. همچنین شرکت کارکوش جی پی اس پشتیبانی مادام المعمر و گارانتی با بازه زمانی بالا را برای تمامی محصولات خود در نظر گرفته است. اگر نمیدانید چه کار میکنید از مکانیک خود بخواهید دستگاه را خارج کند. میتوانید با وارد کردن تاریخ و ساعت مورد نظر ببنید که ردیاب کجا بوده و در چه مسیری حرکت کرده است. با استفاده از این قابلیت رانندگان قادر خواهند بود تا پیش از چرخش، نقاط کور را که میتواند محلی برای قرار گرفتن عابرین یا خودروهای پارک شده باشند، ببینند.

جی پی اس شخصی یکی از انواع مدل های ردیاب در جهان است که کاربرد های متنوع و زیادی داره، این دستگاه ها معمولا جزء کوچکترین مدل هاست ، امروزه از GPS شخصی برای تامین امنیت افراد استفاده های بسیاری میشود، که در ادامه بیشتر باهاش آشنا خواهید شد. اگر شما یک بار حساس و گران قیمت دارید می توانید از طریق GPS شخصی آن را دنبال کنید و از هر لحظه که بخواهید موقعیتش مطلع شوید، استفاده از این دستگاه ها در باربری ها بسیار می تواند کاربرد داشته باشد.

داشتن این وسیله امنیت بسیار زیادی خواهد داشت، زیرا می دانید که محل این دستگاه می تواند در هر زمانی مورد نظارت شما جی پی اس شخصی کوچک قرار گیرد. در نهایت اطلاعات ثبت شده را از طریق گوشی هوشمند و کامپیوتر به شما نمایش می دهند. مدیران و صاحبان شرکت ها می توانند با استفاده از جی پی اس شخصی می توانند کارمندان را کنترل کنند و از سلامت کارمندان آگاه باشند. لطفاً برای تماس با مالک یا دستاندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. در بسته بندی ردیاب یک عدد باطری اضافی وجود دارد که می توانید از آن نیز استفاده کنید.

ایندکسر