[ad_1]

کاخ سفید شامل برند ایوانکا ترامپ است

نوردستروم نویمان مارکوس. TJ Maxx و اکنون سیرز و کمارت.

هلدینگ سیرز ، شرکت صاحب فروشگاه های خرده فروشی سیرز و کمارت ، گفت که آخر هفته 31 مورد با مارک ترامپ را از وب سایت خود حذف خواهد کرد.

برایان هانوور ، سخنگوی سیرز به رویترز گفت که این شرکت محصولات خود را به عنوان بخشی از برنامه برای تمرکز بر “سودآورترین موارد” خود ، پس گرفت.

هانوفر به این سازمان خبری گفت که اقلام مبلمان Trump Home از وب سایت این شرکت حذف شده است ، اگرچه هنوز هم می توان آنها را از طریق تأمین کنندگان شخص ثالث به صورت آنلاین خریداری کرد. وی گفت: هیچ یک از فروشگاه ها اقلام موجود در فروشگاه های فیزیکی خود را حمل نمی کردند.

جستجوهای Sears و KMart محصولات ترامپ هوم را آشکار نکرد ، به استثنای کالاهایی که توسط فروشندگان شخص ثالث فروخته شده است.

روز دوشنبه ، سخنگوی کریس براتوایت ، سیرز را از هرگونه جنجال سیاسی دور کرد و دوباره تأکید کرد که بسیاری از محصولات با مارک ترامپ هنوز توسط فروشندگان شخص ثالث ارائه می شود.

وی گفت: “در این مورد ، محصولات خاصی از وب سایت های ما حذف شد که شامل تعداد بسیار کمی از محصولات ترامپ بود.” “این عناوین توجیهی برای تجارت ما یا این مارک خاص محصولات نیست که ما از طریق فروشندگان خود در بازار ارائه می دهیم.”

براتویت افزود كه این شركت ترجیح می دهد روی مشاغل خود تمركز كند و “سیاست را به دیگران بسپارد”.

مطالب مرتبط: آیا برند ایوانکا ترامپ جلوه خود را از دست می دهد؟

این حرکت باعث می شود سیرز آخرین تولید محصولی با نام ترامپ باشد.

اوایل این ماه ، نوردستروم (JWN) به دلیل نامشخص بودن تصمیم وی برای توقف استفاده از برچسب لباس و لوازم جانبی ایوانکا ترامپ ، به “عملکرد” ​​و نه سیاست اشاره کرد.

رئیس جمهور ترامپ برای انتقام از این فروشگاه بزرگ در توییتر استفاده کرد. سهام Nordstrom در دو روز اول پس از توییت 7 درصد جهش کرد.

فروشگاه های دیگر نیز به دنبال فاصله گرفتن از مارک ایوانکا ترامپ هستند.

نویمان مارکوس صفحه فرود این برند را از وب سایت خود حذف کرد و از گفتن CNNMoney مبنی بر اینکه آیا قصد دارد محصولات ایوانکا ترامپ را در فروشگاه ها نگه دارد یا فروش آنلاین را در آینده از سر بگیرد ، خودداری کرد.

شرکت های TJX (TJX)، شرکتی که مالک TJ Maxx و Marshalls است ، همچنین گفت اخیراً به کارگران گفته است که بر دختر اول نام تجاری در فروشگاهها تأکید نکنند.

و خرده فروش بلک هفته گذشته گفت که قصد دارد محصولات ایوانکا ترامپ را از وب سایت خود بارگیری کند ، اما همچنان به ارائه خط در فروشگاه های برجسته خود ادامه می دهد.

خط لباس و لوازم جانبی ایوانکا ترامپ در ماه های اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

طبق اطلاعات Slice Intelligence ، یک شرکت تجزیه و تحلیل خرده فروشی ، فروش آنلاین برند آن در ژانویه نسبت به سال گذشته 26 درصد کاهش یافته است. اسلیس فروش این برند را در پنج فروشگاه آنلاین Nordstrom ، Amazon ، Zappos ، Macy’s و Bloomingdale بررسی کرد.

فروش آنلاین برند ایوانکا در اواخر سال 2015 افزایش یافت و به گفته تیلور استنتون ، مدیر بازاریابی و ارتباطات اسلیس ، آمار ماه گذشته بیشتر “بازگشت به واقعیت” است. جک بکویث ، تحلیلگر Slice ، گفت: کاهش عملکرد نام تجاری با توجه به افزایش فروش آنلاین در سال 2016 در گروه پوشاک و لوازم جانبی غیر معمول بود.

مرتبط: کلیان کانوی از پریز ایوانکا ترامپ پشیمان نیست

مارک ایوانکا ترامپ از عملکرد خود دفاع کرده است.

روزماری یانگ ، مدیر ارشد بازاریابی ایوانکا ترامپ ، هفته گذشته به CNNMoney گفت که این نام تجاری در حال رشد است و “رشد چشمگیری در سال 2016 دارد.”

یانگ گفت: “ما معتقدیم که قدرت برند نه تنها با سود حاصل از آن ، بلکه با یکپارچگی که حفظ می شود نیز اندازه گیری می شود.”

خرده فروشان مانند Bloomingdale ، آمازون (AMZN)، لرد و تیلور ، میسی (م) و Zappos هنوز محصولات ایوانکا ترامپ را حمل می کنند.

ایوانکا ترامپ از زمانی که پدرش ریاست جمهوری را به دست آورد از شرکت به همین نام مرخصی گرفته است. وی هیچ نقش رسمی در امور اداری ندارد ، اما انتظار می رود در مواردی مانند توانمند سازی زنان و مراقبت از کودکان صداپیشگی کند.

– جکی واتلز از CNNMoney در این داستان سهیم بوده است.

CNN مانی (نیویورک) اولین بار در تاریخ 12 فوریه 2017 منتشر شد: 3:35 بعدازظهر ET[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر