کسب و کارها برای ترقی می بایست روی مارک خویش سرمایه گذاری کنند. در دنیای دیجیتال امروزی، یکی از رویکرد های تبدیل شدن به یک برند، داشتن وب تارنما و فعالیت اینترنتی است.
برای ایجاد یک وب وبسایت عالی، کارهایی می بایست انجام شود. اولی کاری که می بایست در این حوزه انجام دهید همین هست که یک نام اینترنتی عالی و جالب گزینش کنید. همینطور مطمئن گردید که لوگویی که گزینش می نمایید به جهت به دست آوردن و کار شما منطقی است و بایستی املای آن درست و خوانا باشد و از عبارات نا آشنا به کار گیری نکنید.
اکنون که دامنه خود را خریداری کرده اید، وقت آن هست که کارهای بیشتری انجام دهید. در این مقاله 10 مورد زیاد اصلی را لیست می کنیم. نکاتی که اگر در طراحی وب وبسایت خویش از آن‌ها پیروی کنید، مطمئن باشید که وب سایت شما به جهت مخاطبان جذاب خواهد بود و تعدادی قدم به برد نزدیکتر شده اید.
 

1. وجود نقشه رویکرد منطقی و اساسی

البته وب سایت می بایست از حیث ظاهری قشنگ باشد. البته مهمتر از آن، ابتدا باید شیوه فعالیت کلیدی سایت خویش را بدانید. قبل از این که حتی بتوانید سرور خویش را گزینش کنید یا حتی یکی از کدهای HTML را وارد کنید، باید گزینش نمایید که چه طرحی برای وبسایت خویش در آیا حیث دارید؟ تجربه کاربری هم برای وبسایت و نیز برای بهینه سازی سایت با است. چون وب سایت گوگل علاوه بر محتوا، ساختار وب سایت را نیز در نظر می گیرد.
به این دلیل باید از نظر بصری و بصری یک طرح مطلوب و منطقی را تعیین کنید. به طوری که اشخاصی که از سایت شما بازدید می کنند بتوانند به راحتی اساسی آن تعامل داشته باشند و منطق سایت شما را فهم کنند و همینطور در رتبه بندی google قرار بگیرند.

2. اطلاعات دقیق و دارای ارتباط حساس تجارت را منتشر کنید

جاش فرانکل طراح می گوید: «بزرگترین باخت مردمان همت برای ساختن وب سایتی می باشد که دوست دارند، نه لزوماً وب سایتی که به آن نیاز دارند». فرانکل می گوید، برای مثال، یک رستوران را در حیث بگیرید.
همه ما می دانیم که برای موفقیت در به دست آوردن و کار، یک رستوران باید منویی از غذاهای خویش داشته باشد تا بتواند به راحتی مشتریان خود را از غذاهای رستوران باخبر کند. هر کسب و کاری که دارید، به جهت هر کمپانی متعلق ای که هر برنامه ای را تبلیغ می نماید لازم است. همین بدان معناست که شما باید در جایی اطلاعات کاملی در گزینه کسب و عمل خود داشته باشید تا از آن برای اطلاع مشتریان و مخاطبان خود در گزینه جور کاری که انجام می دهید استفاده کنید. به عنوان مثال، درصورتیکه شغل شما فروش یک کالا است، بایستی تصاویری اصلی میزان مرغوب بودن خوب به جهت همگی محصولات خویش ارائه دهید. علاوه بر این، در صورتی که در صنعتی فعالیت می نمایید که سرویس ها ویژه ای به مشتریان ارائه می دهد، به عنوان مثال: خدمات پذیرایی عروسی، بایستی کل کارها و کارهای انجام شده را حیاتی جزئیات در وب تارنما خویش قرار دهید.
به عنوان نمونه صاحب یک تالار زیبایی می تواند نظرات و پیشنهادات مشتریان خویش را در وب سایت قرار دهد، زیرا مخاطبان یک سالن زیبایی دوست دارا هستند دیتاها کافی در آیتم کیفیت این تالار داشته باشند تا بتوانند خوب تر تصمیم بگیرند. در سرانجام می توانید دارای ارسال لحاظ به جهت مخاطبان در سایت، اعتماد مشتریان خود را ارتقا دهید. وبسایت خویش را با اعتنا به نیازها و علایق مخاطبان خود به صورت فردی طراحی کنید تا همیشه مخاطبان خود را داشته باشید.
 
یک نکته اثرگذار برای وب سایت شما همین می باشد که قبل از طراحی وب تارنما خود، وب وب سایت رقبای خویش را باز‌نگری کنید، به تیتر نمونه در صورتی که به ساخت و فروش پوشاک مشغول هستید، بایستی بهترین حریف خود را در راستا کاری خویش و سایت او پیدا کنید. همچنین تحلیل نمایید و عوارض پیروزی او را بیابید، ملاحظه کنید از چه سبک محتوایی در وبسایت خویش به کار گیری کرده میباشد که مخاطبانش را جذب کرده است.
واربی ​​پارکر می گوید: “کوتاه نباشید، گهگاه تایم ها یک یا دو جمله می تواند زیاد توانا باشد.” بسته به ماهیت به دست آوردن و عمل خود، مهم ثبت داده ها با در تارنما خود، در فعالیت خویش توانا و قوی باشید.

3. داده ها تماس را ارائه دهید

ثبت دیتاها تماس در تارنما مطمئناً یکی از مهمترین امور است، براین اساس باید ورقه اختصاصی به خویش را داشته باشد. میلز می‌گوید: «چند توشه از وب‌سایت یک شرکت بازدید کرده‌اید و فکر کرده‌اید که رابطه اساسی آن شرکت چه میزان سخت است؟» او می گوید: «بنابراین می بایست یک کاغذ داده ها تماس در وب سایت خود قرار دهید و کل داده ها مانند نشانی ایمیل، تلفن ثابت، تلفن همراه، در صورت لزوم، فرم تماس و پیوند کانال های اجتماعی را به جهت به دست آوردن و کار خویش قرار دهید. دادن. تا اشخاص بتوانند به راحتی به اطلاعات تماس شما دسترسی داشته باشند. زیرا هیچ چیز خسته کننده تر از عدم برقراری رابطه کلیدی تجارت نیست. زیرا هدف هر طراحی وب سایت کسب و فعالیت ارتقاء جذب خریدار است.
زمانی که می خواهید داده ها تماس و آدرس آدرس اینترنتی و نتورک های اجتماعی خویش را در وبسایت قرار دهید، آن را به صورت عکس در وبسایت قرار ندهید، آنان می بایست بتوانند روی آنان کلیک کنند، به این ترتیب مهم کلیک بر روی آیکون های کانال های اجتماعی، مخاطب به راحتی می تواند وارد کاغذ شوید دارای ربط باشید و کارهایی را که باید انجام بدهید انجام دهید.
 
  امروزه تمامی موبایل های هوشمند این قابلیت و امکان را دارا‌هستند که بر روی لینک های تماس کلیک کرده و حساس کلیک بر بر روی آن مستقیماً تماس برقرار کنند

4. رابط کاربری ساده و جذابی داشته باشید

نقشه فارغ از کلمات اختصاری بی فایده میباشد و وب سایت سوای استراتژی مشخص و معلوم بی مضمون‌ و بی فایده است.
مطمئن گردید که از اسم های صحیح و منطقی به جهت صفحه ها متفاوت وب سایت خود به کارگیری می کنید. به تیتر مثال: اهمیت ما تماس بگیرید یا این که اهمیت ما تماس بگیرید (اطلاعات تماس گنجانده شده است)، صفحه درباره ما (اطلاعات در گزینه تاریخچه شرکت شما) و …
 هنگام توسعه یک راهکار استراتژیک برای وب سایت خود، می بایست راهی به جهت تولید یک فراخوان برای اقدام در حیث بگیرید. همین بدان معنا هست که آنچه مردمان دوست دارا‌هستند در تارنما شما ببینند این میباشد که می توانند به راحتی به برگه گزینه عشق و علاقه خویش در هر ورقه از وبسایت بروید، پیشنهاد دهند و به راحتی به تیم شما لینک دهند. بتوانید به وبسایت خود بپیوندید، به آدرس اینترنتی خود دسترسی داشته باشید، سرویس ها خود را مشاهده کنید، محصولات خویش را مشاهده کنید و …
شما می بایست هدف ها خود را در تارنما خویش روشن کنید. فرانکل می گوید: «خودتان را به جای مخاطبان و مشتریانتان بگذارید. وقتی از وب سایت شما مشاهده می کنند، به آنچه می خواهند فکر کنید. اهداف آن‌ها چیست؟ به اهداف مشتریان بالقوه خود فکر کنید.
به خصوص زمانی که تصمیم دارید در تارنما خویش فروش آنلاین داشته باشید، باید به رابط کاربری آن توجه بیشتری داشته باشید، زیرا سایتی که فروش آنلاین دارد باید به طور تام امکانات و دیتاها حتمی را به رخ آنلاین در اختیار خرید کننده قرار دهد. تا مشتریان بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند و به وبسایت شما اعتماد کنند.

5. لینک کانال های اجتماعی را در سایت درج کنید

توییتر، فیسبوک، لینکدین، اینستاگرام، تلگرام، پینترست، گوگل پلاس، آپارات و غیره. کانال های اجتماعی هستند که امروزه گزینه استقبال بیشتر مردم قرار گرفته اند.
امروزه شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد که شما می بایست در آنان کاربر گردید و به دست آوردن و کار خود را در وبسایت خویش گسترش بدهید تا کسب و فعالیت خود را توسعه دهید. این هم در سئوی شما بسیار موءثر است. عمل در شبکه های اجتماعی و نمایش پیوند های آن ها در وب تارنما سبب ساز تبلیغ برند شما می شود.

 

ایندکسر