[ad_1]

بهترین تبلیغات نایک تاکنون

نایک می گوید وقت آن است که در یک کمپین تبلیغاتی جدید برای برابری بایستید.

روز یکشنبه ، این شرکت یک فیلم کوتاه ستاره ای با عنوان “برابری” به مناسبت ماه تاریخ سیاه منتشر کرد.

ورزشکاران با حمایت مالی نایک در این تبلیغات دیده می شوند جیمز له برون، سرنا ویلیامزبه گفته این شرکت ، کوین دورانت و گابی داگلاس “در صدد بلند کردن ، باز کردن چشمان خود و قرار دادن ارزشهای مثبتی هستند که ورزش می تواند تمرکز بیشتری داشته باشد.”

مایکل بی جوردن بازیگر صداپیشگی این فیلم را بر عهده داشت و آلیشیا کیز خواننده فیلم سام کوک “A Change is Gonna Come” را اجرا کرد.

اردن می گوید: “آیا این تاریخ موعود زمین است؟” “در اینجا ، در این خطوط ، در این دادگاه خاص ، این قسمت علفی ، در اینجا ، شما با اقدامات خود تعیین می شوید ، نه با ظاهر یا اعتقادات خود.”

نایک تبلیغات کمپین را در شبکه های اجتماعی ، بیلبوردها و پوسترها در شهرهای ایالات متحده و کانادا نمایش می دهد. او همچنین به عنوان بخشی از مجموعه سالانه Black History Month ، پیراهن ها و کفش های Equality را به فروش خواهد رساند.

لباسهای این کمپین توسط ورزشکاران نایک در طول NBA Stars Weekend پوشیده خواهد شد.

نایک گفت که امسال 5 میلیون دلار به سازمانهایی مانند MENTOR و PeacePlayers کمک مالی می کند ، که به گفته آنها “برابری جامعه را ارتقا می بخشد” در سراسر کشور.

مرتبط: تماس های تحریم طرفدار ترامپ تبلیغات Super Bowl را دنبال می کند

کمپین جدید نایک یک هفته پس از آن برگزار می شود که بسیاری از شرکت ها آگهی هایی را برای درج و پذیرش در Super Bowl تبلیغ کردند.

Budweiser ، 84 الوار ، کک (کوک کن)، Airbnb ، کیا و تیفانی (TIF) از جمله مارک هایی بودند که حاوی پیام هایی در مورد مهاجرت ، برابری و سازگاری با محیط زیست بودند.

– اهیزا گارسیا از CNNMoney در این داستان سهیم بوده است.

CNN مانی (نیویورک) اولین بار در تاریخ 12 فوریه 2017 ، ساعت 12:51 بعدازظهر ET منتشر شد[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر