[ad_1]

بهترین تبلیغات نایک تا کنون

نایک می گوید زمان آن رسیده است که در یک کمپین تبلیغاتی جدید از برابری دفاع کنیم.

این شرکت یکشنبه فیلم کوتاه فوق العاده ای با عنوان “برابری” به مناسبت ماه تاریخ سیاه آغاز کرد.

ورزشکاران تحت حمایت نایک در این تبلیغ نشان داده شده اند جیمز له برون،، سرنا ویلیامزکوین دورانت و گابی داگلاس ، در میان دیگران ، “در حال بلند کردن صدای خود در تلاش برای بلند کردن ، بازکردن چشم ها و تمرکز بیشتر بر ارزش های مثبت ورزش هستند.”

بازیگر مایکل بی جردن صداپیشگی این فیلم را بر عهده دارد و آلیشیا کیز خواننده آهنگ “A Change is Gonna Come” ساخته سام کوک را اجرا می کند.

– آیا این تاریخ زمین وعده داده شده است؟ اردن می گوید. “در اینجا ، در این خطوط ، در این حیاط بتنی ، این تکه های چمن ، در اینجا ، شما با عملکرد خود مشخص می شوید ، نه با ظاهر یا اعتقادات خود.”

نایک تبلیغات این کمپین را در رسانه های اجتماعی ، بیلبوردها و پوسترهای شهرهای ایالات متحده و کانادا ارائه می دهد. او همچنین تیشرت و کفش Equality را به عنوان بخشی از مجموعه سالانه ماه سیاه تاریخ خود می فروشد.

لباس های این کمپین توسط ورزشکاران نایک در آخر هفته NBA All-Star پوشیده می شود.

نایک گفته است که امسال 5 میلیون دلار به سازمان هایی مانند MENTOR و PeacePlayers اهدا می کند ، که آنها می گویند “برابری در جوامع را ترویج می کند” در سراسر کشور.

مطالب مرتبط: تماس ها برای تحریم ترامپ به دنبال تبلیغات Super Bowl

کمپین جدید نایک یک هفته پس از انتشار بسیاری از شرکت ها در آگهی های پذیرش و پذیرش در طول Super Bowl انجام می شود.

Budweiser ، 84 چوب ، کک (کوک)، Airbnb ، کیا و تیفانی (TIF) از جمله برندهایی بودند که پیام هایی در مورد مهاجرت ، برابری و محیط زیست ارائه می دادند.

– Ahiza Garcia از CNNMoney به این داستان کمک کرد.

CNN Money (نیویورک) اولین بار در 12 فوریه 2017 منتشر شد: 12:51 بعد از ظهر به وقت شرقی[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر