این کرم با فرمولاسیون خاص دریایی خود باعث بهبود تیرگی و کاهش خطوط و چروکهای اطراف چشم شما میشود. علاوه بر این، میتوان با استفاده از یک کرم ضد چروک دور چشم مناسب، این خطوط ناراحتکننده را در ابتدای شکلگیری بهسادگی از بین برد اما در میان انواع مختلف کرمهای ضد چروک دور چشم از برندهای متنوع با ویژگیهای گوناگون، شما باید کدامیک را انتخاب کرم ضد چروک نوتری فورس 36 کنید؟ مثلاً ما برای جلوگیری از چینوچروک و یا پف اطراف چشم از کرم دور چشم باید خیلی زودتر از دیگر کرمها استفاده کنیم. حاوی کلاژن است که کمک شایانی به بازسازی بافت پوست اطراف چشم شما میکند.

کرم ضد چروک رویتالیفت loreal حاوی هیالورونیک اسید است که دارای خاصیت پر کنندگی و سفت کنندگی پوست بوده و سبب نرمی و استحکام پوست میشود. کرم شب دیادرمین با خاصیت ضدچروک بودن قابل استفاده در شب بوده که به بازسازی سلولهای مرده، لیفت و سفت شدن پوست کمک کرده و باعث شفافیت و درخشان شدن آن میشود. یک کرم ضد چروک بسیار قوی است که سبب افزایش تولید اسید هیالورونیک توسط سلولهای پوست میگردد و ظاهری شاداب و شفاف به آن میبخشد.

کرم ضد چروک دیادرمین «Diadermine» سری اسکپرت «Expert» مدل اکلت اینتنس «Eclat Intense» حاوی ویتامین D، C و H است که ترکیب آنها با هم به شفافیت و درخشندگی پوست کمک کرده و حالت سفتی به پوست میبخشد و به بازسازی سلولهای مردهی پوست کمک میکند. بنابراین استفاده از محصولات مراقبت پوستی از برند دیادرمین پیشنهاد میشود. تنها مشکلی که در این میان وجود دارد، این است که پپتیدها مولکولهای بزرگی هستند و بسته به فرمول ساخت و سطح پوستی که روی آن اعمال میشوند، ممکن است نتوانند به اندازه کافی به عمق پوست نفوذ کرده و تاثیر مورد نظر را بگذارند.

آیا محدودیت سنی برای مصرف این دسته از محصولات پوستی وجود دارد؟ انتخاب مناسبی برای از بین بردن چروکهای اطراف چشم و جوانسازی پوست اطراف آن است. همچنین این محصول رطوبت ناحیه اطراف چشم شما را تأمین و سبب کاهش افتادگی پلکهای شما میگردد. برای تاثیر بهتر آن بهتر است که پس از نظافت کامل پوست، بر روی پوست کاملا خشک، به میزان کافی از این محصول مالیده و به آرامی ماساژ دهید. این محصول با فرمولاسیون قوی موجب ترمیم پوست اطراف چشم و شادابی و شفافیت آن میشود.

ایندکسر