در سالیان اخیر تجربیات بسیار ثابت کرده هنگامی که نیازهای فنی ترمیمی با خواسته ها و نیازهای عاطفی بیمار ترکیب می شود، نتایج عالی حاصل می آید. این روزها در آگهیهای دندانپزشکان و اینستاگرام «طراحی لبخند دیجیتال» حسابی بازار داغی پیدا کرده است. لبخند یکی از راهای موثر ارتباط چهره ای در روابط اجتماعی ما انسانها است و همه ما خواهان لبخندی زیبا و تاثیر گذار هستیم اما افرادی که تحت عوامل ناخواسته چون حوادث و بیماری ها و علل مختلف زیبایی و سلامت دهان و دندان خود را از دست داده اند در صدر نخست داوطلبان درمان طرح لبخند دیجیتال قرار دارند و افرادی که همچنان دنبال زیبا شدن هستند.

انجام می پذیرد.استفاده از نرم افزار پیشرفته و قابلیت منحصر به فرد آن در آنالیز زیبایی صورت و دندان، این امکان را به ما می دهد که به سادگی و با دقت بالا پارامترهای مورد نظررا بررسی و دستورات لابراتوری و کلینیکی را طراحی لبخند دیجیتالی صادر نماییم. چه کارهای ترمیمی برای اصلاح طراحی لبخند با کامپیوتر انجام می شود؟ این دندانپزشک معتقد است سیستم دی اس دی یا طراحی دیجیتال لبخند یک سیستم کاملاً منحصر به فرد می باشد که برای اولین بار طراحی لبخند بیمار به صورت دیجیتالی و توسط کامپیوتر انجام می گیرد و قبل از هرگونه عملیات دندانپزشکی می توان آن را نشان شخص داد و همچنین شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود و یا عکس و خاطرات گذشته در مورد طراحی لبخند خود اظهار نظر نمایید.

بعد از طرح لبخند، لامینیت، فیسینگ و ونیر این عضو جدید خانواده دندانپزشکی خیلی هم پر سر و صدا به دنیا آمده است و سوالات و کنجکاویها درباره آن بسیار است. یک دندانپزشک زیبایی ماهر و با تجربه، اصلی ترین نکات را درباره شناخت روابط بین اجزای چهره و دهان می داند و تمرکز خود را برای هماهنگ کردن و اصلاح طرح لبخند فرد معطوف می سازد. در این مرحله دندانپزشک با توجه به نسبتهای صورت شما زیباترین لبخند را برایتان طراحی خواهد کرد. توانایی تشخیص دقیق تر از طریق ارزیابی وضعیت ساختارهای داخل دهانی و خارج دهانی /تسریع در امر درمان / بهبود ارتباطات بین اعضای تیم درمانی و ارتباط عاطفی با بیمار / امکان بررسی دقیق تر روند درمان و ایجاد تغییرات حین اجرای برنامه درمانی /بهبود بهره وری بالینی و پیش بینی نتیجه نهایی وبه تایید رسیده از طریق فن آوری های دیجیتال در بیمارانی که برای بهبود وضعیت ترمیمی لبخند خود مراجعه می کنند.

حالا تصور کنید که از دندانپزشکتان خواستهاید که این کار را برای شما انجام دهد ولی ته دلتان نگرانید که نتیجهاش چه خواهد شد: «آیا بعد از این همه پول پرداخت کردن، لبخندم زیباتر خواهد شد؟ اگر شما هم دوست دارید بیشتر از آن بدانید و یا به مناسبت عید نوروز قصد دارید دستی به سر و گوش لبخند خود بکشید بد نیست با چشم باز این کار را انجام دهید. این روزها که پای زندگی دیجیتالی به همه جا باز شده است ما دندانپزشکان هم به این فکر افتادهایم که از این توانمندی در درمانهای خود بهترین استفاده را ببریم.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از طراحی لبخند دیجیتال چیست دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر