با بوم بوم میتوانید بستۀ مورد نظر را باب میل و سلیقهتان بسازید. مشترکان ایرانسل می توانند با استفاده از بسته های تشویقی ویژه ی ۱ ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه و سالانه که برای این سرویس در نظر گرفته شده است از خدمات آن استفاده کنند. سیم کارت های ویژه ی این سرویس، صرفاً جهت ثبت نام و شناسایی در شبکه کاربرد دارند و امکان استفاده جهت مکالمه و ارسال پیامک توسط آنها وجود ندارد. برای تهیه ی بسته های ویژه ی این سرویس نیز مشترکان ایرانسل می توانند علاوه بر مراجعه ی حضوری به مراکز اختصاصی فروش و خدمات و نیز نمایندگان فروش و خدمات ایرانسل در شهر های تحت پوشش، به صورت غیرحضوری و از طریق وب سایت رسمی ایرانسل، مکالمهبرنامه کاربردی ایرانسل من (My Irancell) و کد های دستوری USSD نیز اقدام کنند. با بهره برداری رسمی از گسترده ترین سرویس TD-LTE در ایران، فروش مودم های اینترنت نسل چهار ثابت خانگی و اداری ایرانسل آغاز شد. این در حالی است که اینترنت نسل چهار ثابت یا TD-LTE در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است و بهترین گزینه ی بی سیم برای تأمین اینترنت سازمان ها، مؤسسات و شرکت های تجاری و همچنین منازل مسکونی به شمار می رود.

مودم های داخلی (Indoor) برای استفاده در منازل و شرکت ها ارائه می شوند، در حالی که مودم های فضای بیرونی (Outdoor) برای سازمان های بزرگ، فضا های عمومی و مجتمع های مسکونی مناسب ترند. این بسته ها از 7 روزه تا 365 روزه با حجم های 300، 216، 144 و 90 گیگا بایتی، قابلیت فعالسازی دارند. شارژ مودم همراه ایرانسل شما به اعتبار سیمکارت و حجم بسته اینترنت سیمکارتتان بستگی دارد. همچنین در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ اینترنت ایرانسل مجوز آزمایشی ارائه اینترنت نسل سوم و چهارم تلفن همراه را کسب کرد و در ۴ شهریور ۱۳۹۳ شبکه نسل سوم (3G) را به صورت رسمی راهاندازی کرد.اینترنت ایرانسل نخستین شبکه نسل چهارم تلفن همراه (4G/LTE) ایران را نیز با فاصله کوتاهی از توسعه این فناوری در دنیا، در تاریخ ۲۹ آبان ۹۳ در مشهد مقدس راهاندازی کرد و با شتابی بیسابقه در اقصی نقاط ایران گسترش داد.امسال با ایرانسلی شدن از پیشنهادهای ویژهای شامل تخفیف در قیمت سیمکارت و مودمهای اینترنت همراه و ثابت، اینترنت رایگان و مکالمه رایگان با کد شگفتیهای ایرانسل و جوایز متنوع بهرهمند شوید. فراموش نکنید که برای درخواست اینترنت ثابت TD-LTE (آخرین نسل اینترنت ثابت) به شماره سیمکارت TD-LTE احتیاج دارید.

فراموش نکنید برای استفاده از این بسته، باید یک کاربر سرشاخه ایجاد کنید تا این کاربر بسته را بین اعضای خانواده، دوستان یا دیگر کاربران ایرانسلی به اشتراک بگذارد. این سرویس در مقایسه با سایر سرویس های موجود اینترنت ثابت از جمله Dial-up، ADSL و WiMAX تجربه ی سرعت بسیار بالاتری را برای کاربر به ارمغان می آورد و محدودیت هایی مانند فناوری قدیمی، محدودیت مکانی و عدم امکان جابجایی مودم، نیاز به استفاده از خط تلفن و لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه را برطرف کرده و از پایداری بالایی در آپلود و دانلود برخوردار است. تعیین سقف استفاده هر کاربر از بسته اینترنت. مشترکین ایرانسل می­توانند با توجه به میزان استفادهشان از اینترنت همراه و اینترنت ثابت، بسته ترکیبی موردنظرشان را انتخاب کنند تا الگویی مقرونبهصرفه برای هزینهها داشته باشند. با هم نگاهی به گزینه های موجود در آن که در ستون سمت چپ قابل مشاهده است می اندازیم. در بسته ترکیبی اینترنت همراه و ثابت، بسته اینترنت ثابت تنها برای مشترکین اعتباری و بسته اینترنت همراه هم برای مشترکین دائمی و هم اعتباری است. نکتۀ دیگر اینکه در صورت فعالبودن سایر طرحهای تشویقی و تخفیفی، اولویت مصرف با بسته ترکیبی خواهد بود. اگر دستگاه قابلیت کار با سیم کارت تمام اپراتورها را داشته باشد، به آن “آنلاک” میگویند.

از نکات جالب مودم ایرانسل TF-i60 میتوان به این موضوع اشاره کرد که تا 10 سال آینده که اپراتورها پیوسته در حال به روز شدن هستند، این مودم قابل استفاده است و از این رو آن را میتوان مودمی برای نسل آینده نیز معرفی کرد. تنها عیبی که هر کدام از این بستهها دارند، محدودیت حجمی آنهاست. هر یک از این فناوری ها به دلیل مشکلاتی از جمله سرعت بسیار کم، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت، هزینه ی بالا به دلیل نیاز به پرداخت اشتراک اینترنت و هزینه ی خط تلفن مورد استفاده (در سرویس Dial-Up)، نیاز به ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت و بدون امکان جابجایی و محدود به مکان خاص (در سرویس DSL) و محدودیت سرعت و فناوری قدیمی (در سرویس WiMAX) به طور کامل پاسخگوی نیاز کاربران و مشترکان امروزی نیستند. لازم به توضیح است که مودم آنلاکشده کاملاً از گارانتی خارج میشود و در صورتی که چنین مودمی مشکل پیدا کند، تعمیرکاران مراکز مجاز حاضر به تعمیر آنها نیستند. این دو اپراتور بزرگ مودمهای اختصاصی خود را نیز و روانه بازار کردهاند که کیفیت آنها قابلقبول است و میتواند به انتظارات بسیاری از کاربران پاسخ دهد.

ایندکسر