[ad_1]

اولا اوبر را در سایه قرار می دهد

بزرگترین رقیب Uber در هند نکات ناخواسته ای را برای راه اندازی در ایالات متحده دارد: برو محلی.

“آنها از نظر مدل و چگونگی روش عالی در برش کوکی ها هستند [to] نیرو او را به هر جغرافیایی آورده است. “گفت پرانای ژیوراژكا ، مدیر عامل Ola Cabs ، در حاشیه نشست مشاغل آسیایی CNN در بنگلور.

Jivrajka ، که تا چندی پیش مدیر عامل Ola بود ، گفت Uber باید رویکرد جهانی خود را کنار بگذارد و در عوض سعی کند “تفاوت های ظریف محلی” را که به آن کمک می کند خدماتی را که مصرف کنندگان و رانندگان در واقع شناسایی می کنند ، درک کند. می خواهم “.

اوبر از اظهار نظر در مورد اظهارات جیورایکا خودداری کرد.

اوبر و اولا سالهاست که در نبردی شدید برای برتری در هند ، بازاری با 1.3 میلیارد مشتری بالقوه ، می جنگند. این کشور پس از یک سری شکست اخیر در سایر نقاط آسیا ، برای Uber اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو هفته گذشته ، شش ماه پس از فروش فعالیت های خود در چین به رقیب محلی دیدی چاکسینگ ، فعالیت خود را در تایوان تعطیل کرد. دیدی که در بازارهای مهم خارجی با اوبر می جنگد ، یکی از سرمایه گذاران اولا است.

در هند ، اوبر غالباً خود را درگیر رقابت با رقیب مستقر در بنگلور می بیند. آخرین محصول محلی آن – که به مشتریان هندی امکان رزرو ماشین در تمام طول روز را می دهد – اکنون در 85 شهر از Ola در دسترس است.

Ola همچنین به کاربران اجازه می دهد تا یکی از سه چرخه های همه جا حاضر در هند را رزرو کنند – خدمتی که Uber راه اندازی کرد اما در سال 2015 متوقف شد.

جیوراجکا گفت: “آنچه به ما کمک کرده این است که از نظر درک خواسته های مصرف کنندگان گوش به زمین باشیم.”

مطالب مرتبط: رقبای Uber در آسیا متحد شدند

مدیر عامل اوبر ، تراویس کالانیک اصرار دارد که شرکت وی آمادگی خروج از هند را ندارد.

کالانیک در بازدید از دهلی در دسامبر گفت: “ما ضرر می کنیم ، اما راهی برای سودآوری می بینیم.” “می بینیم که در طولانی مدت اینجا هستیم.”

مطالب مرتبط: اوبر با افزایش جریمه ها خدمات در تایوان را به حالت تعلیق درآورد

هند همیشه بازار مستقیمی برای این دو شرکت نیست – دهها هزار راننده نماینده اوبر و اولا این هفته در دهلی اعتصاب کردند و خواستار پرداخت حقوق و غرامت بهتر شدند. دولت دهلی پیشنهاد رسیدگی به اختلافات را داد.

جیوراجکا در مورد اعتراضات توضیحی نداد ، اما گفت که تمرکز اصلی اولا همچنان بر جذب بیشتر رانندگان به سیستم عامل خود است.

وی گفت: “ما به موتورهای بیشتری احتیاج داریم زیرا سرعت تقاضا در مقایسه با میزان تجمیع عرضه بسیار بیشتر است.”

مطالب مرتبط: مدیرعامل اوبر از هیئت مشاوره بازرگانی ترامپ انصراف داد

Jivrajka همچنین نکاتی برای غول دیگری دره سیلیکون داشت که امیدوار است وارد هند شود: سازنده خودروهای الکتریکی تسلا.

ژیواراژکا گفت: “هیچ قانونی برای جاده های هند وجود ندارد.” “یک چیزی که بسیاری از مردم می گویند این است که اگر می توانید در هند رانندگی کنید ، می توانید در هر مکان رانندگی کنید.”

– مانوینا سوری در تهیه گزارش همکاری داشت

CNNMoney (بنگلور ، هند) اولین بار منتشر شده در 13 فوریه 2017: 8:48 AM ET

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر