[ad_1]

اولا Uber را در سایه قرار می دهد

بزرگترین رقیب Uber در هند نکاتی ناخواسته برای راه اندازی در ایالات متحده دارد: محلی شوید.

“آنها روشی عالی برای برش کوکی ها از نظر مدل و چگونگی آن دارند [to] پرانای جیویرایکا ، مدیر ارشد اجرایی Ola Cabs ، در حاشیه مجمع تجاری آسیایی CNN در بنگلور گفت.

Jivrajka ، که تا همین اواخر مدیرعامل Ola بود ، گفت که Uber باید رویکرد جهانی خود را کنار بگذارد و در عوض سعی کند “تفاوت های محلی” را درک کند که به آن کمک می کند خدمات مورد نیاز “مصرف کنندگان و رانندگان” را شناسایی کند.

Uber از اظهارنظر در مورد اظهارات Jivrajka خودداری کرد.

Uber و Ola سالهاست که در نبردی سخت برای برتری در هند می جنگند ، بازاری با 1.3 میلیارد مشتری بالقوه. این کشور پس از یک سری شکست های اخیر در نقاط دیگر آسیا ، برای Uber اهمیت بیشتری یافته است.

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو هفته گذشته ، شش ماه پس از فروش عملیات خود در چین به رقیب محلی دیدی چوکسین ، فعالیت خود را در تایوان متوقف کرد. دیدی ، که در بازارهای مهم خارجی با Uber مبارزه می کند ، یکی از سرمایه گذاران اولا است.

در هند ، Uber اغلب در حال رقیب خود در بنگلور است. جدیدترین محصول محلی آن – که به مصرف کنندگان هندی اجازه می دهد یک روز خودرو رزرو کنند – اکنون از 85 شهر در Ola در دسترس است.

Ola همچنین به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا یکی از ریکشا های سه چرخ همه جا را در هند رزرو کنند ، سرویسی که Uber راه اندازی کرد اما پس از آن در سال 2015 متوقف شد.

Jivrajka گفت: “چیزی که به ما کمک کرده است این است که به زمین از نظر درک آنچه مصرف کنندگان می خواهند گوش دهیم.”

مطالب مرتبط: رقبای Uber در آسیا متحد می شوند

تراویس کالانیک ، مدیرعامل اوبر تاکید می کند که شرکت او آمادگی خروج از هند را ندارد.

کالانیک در ماه دسامبر در سفر خود به دهلی گفت: “ما در حال شکست هستیم ، اما راهی برای سودآوری می بینیم.” “ما خود را در دراز مدت اینجا می بینیم.”

مطالب مرتبط: Uber با افزایش جریمه خدمات خود را در تایوان متوقف می کند

هند همیشه بازار روشنی برای این دو شرکت نیست – ده ها هزار راننده نماینده Uber و Ola این هفته در دهلی دست به اعتصاب زدند و خواستار پرداخت بهتر و غرامت شدند. دولت دهلی پیشنهاد میانجیگری در این اختلاف را داد.

Jivrajka در مورد اعتراضات اظهار نظری نکرد ، اما گفت تمرکز اصلی Ola بر جذب رانندگان بیشتر به پلتفرم آن است.

وی گفت: “ما به موتورهای بیشتری نیاز داریم زیرا نرخ افزایش تقاضا بسیار بیشتر از نحوه تجمیع عرضه است.”

مطالب مرتبط: مدیرعامل Uber از هیئت مشاوره تجاری ترامپ کنار رفت

Jivrajka همچنین به غول دیگری در دره سیلیکون که امیدوار است وارد هند شود توصیه هایی داشته است: سازنده خودروهای برقی تسلا.

ژیورایکا گفت: “هیچ قانونی در جاده های هند وجود ندارد.” “چیزی که بسیاری از مردم می گویند این است که اگر می توانید در هند رانندگی کنید ، می توانید در هر جایی رانندگی کنید.”

– مانوینا سوری به گزارش کمک کرد

CNNMoney (بنگلور ، هند) اولین بار در 13 فوریه 2017 منتشر شد: 8:48 صبح ET

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر