ردیاب مگنتی زدکا مدل ایکس 509 یکی از بهترین مدل ردیاب های شارژی و سیار و قابل حمل است که قابلیت مگنتی یا آهنربایی اون باعث شده است بتوان در ردیابی وسایل نقلیه از اون استفاده کرد. استفاده از دستگاه ردیاب امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، ردیاب های دستگاه های کوچک الکترویکی هستند که علاوه بر ردیابی کاربرد های دیگری هم دارند، ردیاب ها می تواند برای تامین امنیت بسیار کاربردی باشند. اما اگر برای مثال می خواهید هر روز اتومبیل های مختلف را ردیابی کنید و نمی خواهید ده ها دستگاه ردیاب خریداری کنید ، باید از یک جی پی اس مگنتی استفاده کنید که می توانید هر زمان که لازم بود به راحتی بین خودروها حرکت کنید.

ردیابی آنلاین با استفاده از اپلیکیشن و وب انجام می شود. با توجه به امکان شنود داخل کابین با میکروفونهای داخلی باکیفیت در هر زمانی کنترل کاملی بر روی خودروی خود دارید و امنیت را برای خود و خانوادهتان ایجاد میکنید. دیگه اون زمان خیلی وفته گذشتهکه بخواهید با دزدگیر های ساده سارقان را بترسانید، خخخخ سازقان امروزه خیلی هوشمند شده اند و خیلی ساده دزدگیر و یا قفل فرمان رو دور میزنند، و ماشین رو به سرقت میبرن، در دنیای امروزی ردیاب بخصوص ردیاب مگنتی می تواند امنیت خودروی شما را تامین کند. شاید بتوان گفت استفاده از ردیاب مگنتی بهترین و سریع ترین راه حل ممکن برای این افراد است.

برای ردیابی GPS خودرو ، استفاده از ردیاب با سیم قوی ایده آل است. دستگاه های ردیابی با سیم سخت به منبع تغذیه خارجی نیاز دارند زیرا باتری ندارند. دستگاه های ردیاب علاوه بر ردیابی و پیدا کردن موقعیت اطراف کاربرد های مفید دیگری نیز دارند و برای تأمین امنیت خودرو به یک کالای اساسی تبدیل شده است. این نوع ردیاب ها باید طوری باشند که بتوانند در مدت طولانی ردیاب را روشن نگه دارند. این نوع موقعیت یاب دارای یک میکروفون داخلی با کیفیت نیز هست که امکان شنود با بهترین کیفیت ممکن را به وجود آورده است.

فناوری جی پی اس GPS امروزی راه را برای دستگاههای ردیابی پیشرفته هموار کرده است که می توانند با ارائه ابزاری برای ردیابی موقعیت تقریباً هر چیزی که حرکت می کند ، امنیت وسایل نقلیه را افزایش داده و عملیات تجاری را بهینه سازد. نحوه کار سنسور به این صورت است که ابتدا باید حدود ۳ الی ۵ دقیقه ردیاب را ساکن قرار دهید. تعداد بیشماری دستگاه ردیابی GPS در بازار وجود دارد که در اشکال مختلف وجود دارد و مجهز به ویژگی های قدرتمندی است. درمیان تمامی مدل های ردیاب که امروزه در بازار موجود شده است ، ردیاب های مگنتی و آهنربایی به دلیل نصب ، حمل و جاسازی آسان مورد توجه قرار گرفته اند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ردیاب آهنربایی ماشین.

ایندکسر