[ad_1]

چرا طرح مالیاتی ترامپ می تواند مالیات را برای 8.7 میلیون خانوار افزایش دهد

رای دهندگان در سوئیس با رد طرح اصلاحی که سیستم مالیات شرکت های این کشور را با هنجارهای بین المللی مطابقت می دهد ، نهاد سیاسی را شوکه کرده اند.

اصلاحات مالیاتی ، که مورد حمایت گسترده جامعه تجاری قرار گرفت ، مجموعه ای از مزایای ویژه با مالیات پایین را حذف می کرد که بسیاری از شرکت های چند ملیتی را تشویق به افتتاح فروشگاه در سوئیس کرد.

کارشناسان می گویند آینده سیستم مالیاتی سوئیس مشخص نیست. نتیجه رأی گیری می تواند برای شرکت هایی که متعهد به اجرای آنها هستند ، سردرد ایجاد کند و شرکت هایی را که در فکر انتقال به کشور هستند ، دلسرد کند.

“آنها نمی دانند چه [tax] اقدامات در دسترس خواهد بود … این یک مبنای محکم برای تصمیمات سرمایه گذاری نیست. ”

سوئیس در سالهای اخیر تحت فشار شدید G20 و OECD قرار گرفته است تا سیستم مالیاتی خود را پاکسازی کند. اگر تا سال 2019 سیستم مالیاتی خود را تغییر ندهد ، این کشور در معرض “لیست سیاه” سایر کشورها قرار می گیرد.

به گفته استفان کوهن ، رئیس مالیات بر شرکت ها در KPMG در سوئیس ، بسیاری از رای دهندگان بسته مالیاتی را به دلیل ترس از این که بتواند میزان درآمد جمع آوری شده توسط دولت را کاهش دهد ، رد کردند. این ممکن است منجر به افزایش مالیات های طبقه متوسط ​​شود.

سیستم مالیاتی فعلی به برخی از شرکتهایی که دارای فعالیتهای بزرگ خارجی هستند ، ترجیح می دهد. مقامات مالیاتی بین المللی می گویند این قوانین یارانه های ناعادلانه شرکت ها را تشکیل می دهند.

مارتین ناویل ، رئیس اتاق بازرگانی سوئیس و آمریکا ، گفت رای دهندگان ممکن است پیچیدگی اصلاحات را درک نکنند. 59 درصد رای دهندگان این اقدامات را رد کردند.

ناویل گفت: “من فکر می کنم این یک روز بسیار بد برای سوئیس است.” “روشن است که ناامنی و اعتماد به سوییس [system] ضربه بزرگی خورد ”

مطالب مرتبط: چگونه می توان انتخابات اروپا را هک کرد

مقامات سوئیس می گویند که اقدام فوری برای ایجاد پیشنهاد اصلاح مالیاتی انجام می دهند. ناویل اظهار داشت که امیدوار است قوانین جدیدی در چند ماه آینده تدوین شود.

در این بیانیه آمده است: “اکنون همه ذینفعان باید مسئولیت توسعه یک سیستم مالیاتی رقابتی قابل قبول را برعهده بگیرند و به ثبات سیاسی بدنام که به سوئیس چنین موقعیت مطلوبی را داده است ، اعتماد دوباره به دست آورند.”

ناویل اشاره کرد که اصلاحات مالیاتی احتمالی در ایالات متحده و بریتانیا می تواند شرکت های سوئیسی را برای جابجایی وسوسه کند ، که این امر فشار بیشتری بر پایه مالیاتی سوئیس وارد می کند.

CNNMoney (لندن) اولین بار در 13 فوریه 2017 منتشر شد: 10:10 صبح ET

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر