بهترین مینی واش

لباسشویی یک کار وقت گیر است بهترین مینی واش که نمی توان از آن غافل شد یا در مورد آن کمی فکر کرد. صرفه جویی در وقت ، مکان یا پول ، هر خانواده اصرار دارند ماشین لباسشویی بخرند که دردسر را کاهش دهد. بدون شک ، آنها کار شستشوی ما را راحت می کنند اما فضای و بهترین مینی واش هزینه بیشتری می طلبند. ماشین لباسشویی قابل حمل همان چیزی است که در چنین شرایطی مفید می شود. این یک گزینه مقرون به صرفه و فضائی است ، ایده آل برای زندگی در آپارتمان و خانواده هایی که بیشتر مسافرت می کنند و هیچ سفر به فروشگاه سخت افزار ندارند.

بهترین مینی واش چیست  و چگونه کار می کند؟
در اصل این یک بهترین مینی واش که برای پر کردن و تخلیه آب به یک ظرفشویی قلاب می شود و به شما امکان می دهد لباس ها را در یک فضای کوچک بشویید. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی منتقل شده و در کمد نگهداری می شوند. بهترین مینی واش آنها به طور عمده بر دو نوع هستند – واشرهای قابل حمل با انرژی الکتریکی و قابل حمل توسط انسان ، که اساساً برای اردوگاه ها استفاده می شوند. آنها همچنین می توانند بر اساس موقعیت درب بارگیری و اتصال قلاب داخلی برای آب و سینک دسته بندی شوند.

یک واشر قابل حمل دقیقاً مانند یک ماشین لباسشویی استاندارد با اندازه بهترین مینی واش کامل کار می کند. تنها تفاوت این است که به اتصال آب دائمی نیاز ندارد.

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی قابل حمل
به دلیل کوچک بودن ، نصب و استفاده از واشرهای قابل حمل نسبتاً آسان و راحت است. بهترین مینی واش فقط باید آنها را به یک شیر آب وصل کنید ، دستگاه را به پریز برق وصل کنید و آماده کار هستید! آنها را می توان به یک شلنگ از سینک ظرفشویی متصل کرد تا آب به راحتی پر و تخلیه شود. به یاد داشته باشید که باید فضا و سایر ترتیبات را برای تخلیه فاضلاب در نظر بگیرید.

امروزه حتی می توانید ترکیبی از ماشین لباسشویی بهترین مینی واش و خشک کن را نیز پیدا کنید که فضای کمتری را اشغال می کنند.

نکاتی که باید قبل از خرید ماشین لباسشویی قابل بهترین مینی واش حمل بدانید
جدا از سهولت قابلیت جابجایی ، ماشین لباسشویی بهترین مینی واش های قابل حمل برای افرادی که فضای کافی برای قرار دادن ماشین لباسشویی در اندازه کامل ندارند ، مفید است. چند نکته وجود دارد که باید قبل از خرید ماشین لباسشویی قابل حمل بدانید. بهتر است به دنبال یک مدل سبک وزن باشید که شامل چرخ هایی برای مانور آسان در خانه باشد.

یک آداپتور شیر به شما امکان می دهد دستگاه را به آشپزخانه بهترین مینی واش یا سینک ظرفشویی متصل کنید و از این رو یک ویژگی بسیار مهم است. همچنین باید به سرعت چرخش توجه کنید زیرا این امر باعث خشک شدن و میزان چین و چروک لباس می شود بهترین مینی واش هرچه سرعت چرخش بیشتر باشد ، لباس شما خشک و با چین و چروک بیشتری بیرون می آید. همچنین ظرفیت بار ، چرخه های شستشو ، سطح آب ، سطح صدا ، بازده انرژی و سایر تنظیمات از پیش تعیین شده در دستگاه را بررسی کنید.

نحوه تمیز کردن ماشین لباسشویی قابل حمل
با گذشت زمان ، هر ماشین لباسشویی نیاز به تمیزکاری عمیق دارد. باقیمانده و بهترین مینی واش قالب صابون در داخل دستگاه جمع می شود و باعث کثیف شدن و بوی بد آن می شود. توصیه می شود هر 2-3 ماه یک بار ماشین لباسشویی های قابل حمل خود را تمیز کنید.

ابتدا چرخه ای از سرکه سفید و مخلوط آب گرم را در دستگاه اجرا کنید بهترین مینی واش و به دنبال آن چرخه دیگری را با جوش شیرین انجام دهید تا سرکه باقیمانده خنثی شود.

مزایا / معایب ماشین لباسشویی های قابل حمل بهترین مینی واش
مزایای:

یکی از مزایای بارز ، اندازه کوچک و وزن کم ، بهترین مینی واش باعث قابل حمل بودن این ماشین ها است. فضای کمتری را اشغال می کنند و استفاده از آنها بسیار راحت است.
واشرهای قابل حمل معمولاً آماده استفاده می شوند و به حداقل نصب و نصب نیاز دارند. بهترین مینی واش
قیمت آنها معمولاً بسیار کمتر از نمونه های معمولی است.
معایب:

بدیهی است که وقتی سایز ماشین لباسشویی شما کوچک است ، بهترین مینی واش ظرفیت بار کمتری داشته باشید.
نکته بارز دیگر عملکرد پایین است.
اکثر واشرهای قابل حمل از گزینه خشک کن برخوردار نیستند بهترین مینی واش.
هزینه ماشین لباسشویی قابل حمل چقدر است؟
قیمت ماشین لباسشویی قابل حمل بهترین مینی واش استاندارد حدود 100 دلار است که کمتر از ماشین لباسشویی استاندارد است. بعلاوه ، می توانید با کمی افزایش بودجه ، تعدادی از مدلهای مدرن مبتنی بر فناوری را پیدا کنید.

5 5 ماشین لباسشویی قابل حمل برای خرید در سال 2018
واشر قابل حمل Haier HLP21N Pulsator
با وزن 43 پوند ، واشر قابل حمل با بار بالا از بهترین مینی واش نوع Haier HLP21N دارای یک سبد شستشو از جنس استنلس استیل است. همراه با یک آداپتور شیر آب برای پر کردن / تخلیه آب و یک وان 1 فوت مکعبی از فولاد ضد زنگ برای بارگیری همزمان 6 پوند لباس. با سه چرخه شستشوی از پیش تعیین شده و سه سطح آب ، هر بار یک بار مناسب ایجاد می کند. درپوش شفاف ، کنترل چرخه شستشو را آسان می کند.

کاستورهایی برای انتقال آن به خانه شما وجود دارد. علاوه بر این ، یک کنترل پنل الکترونیکی برای کار آسان وجود دارد. بلندی صدا فقط 2 صدا است. این ماشین لباسشویی قابل حمل تنظیمات حافظه را ذخیره نمی کند.

شستشوی قابل حمل Della که برای بارهای بهترین مینی واش کوچک و فضای کم طراحی شده است ، به انواع امکانات رفاهی ، از جمله پمپ تخلیه برقی ، کنترل تایمر و درب شفاف مجهز شده است. می توانید زمان شستشو و چرخش را با تایمر داخلی تنظیم کنید. از حوله و شلوار گرفته تا ملافه ، می تواند انواع لباس ها را بشویید. ظرفیت شستشو تا 9 پوند و چرخش در حدود 4.4 پوند است.

واشر قابل حمل سرآشپز مجیک
این واشر قابل حمل با بار بالا از 0.9 مگا فوت ، برای بارهای کوچک و فضاهای بهترین مینی واش تنگ ایده آل است. از ویژگی های آن می توان به یک پنجره تراش ، کنترل الکترونیکی با نمایشگر LED و وان داخلی فولاد ضد زنگ اشاره کرد. پنج چرخه شستشوی داخلی برای اطمینان از تمیز کردن بهینه و مراقبت از پارچه وجود دارد. یک شیلنگ منبع تغذیه و آداپتور نیز برای راحتی بیشتر در نظر گرفته شده است. در این مدل از پمپ تخلیه برقی برای تخلیه آب استفاده می شود.

هر واحد دارای چرخ است ، چرخاندن آن به سینک ظرفشویی برای اتصال بهترین مینی واش و تخلیه آن آسان تر می شود. در داخل وان واشر ، یک فیلتر وجود دارد که در طی چرخه های شستشو پرز جمع می کند. جالب ترین ویژگی خاموش شدن خودکار آب پس از چرخه است.

ایندکسر