2) دوچرخه ثابت نشسته : دوچرخه های ثابت نشسته دارای پشتی هست و از نزدیک به سطح زمین می باشد که به صورت نشسته باید از آن استفاده کنید. خرید دوچرخه ثابت برای منزل و استفاده از آن نیز امروزه بسیار همه گیر شده است. امروزه نیز به دلیل آلودگی هوا استفاده از این وسیله در منزل و باشگاه بسیار توصیه می شود. بسیاری از افراد به دلیل اینکه مشکل حرکتی دارند و دوست ندارند در بیرون از خانه ورزش کنند. افراد می توانند به صورت نشسته و یا ایستاده از این وسیله استفاده کنند. این وسیله برای تقویت عضلات کمک زیادی می کند و کسی که به صورت پی در پی از این وسیله استفاده کند به راحتی می توان وزن کم کند. استرس و اضطراب را کم می کنند. از همه مهمتر آنچه بیشتر مردم به دنبال آن هستند، کم کردن وزن است و خرید دوچرخه ثابت خانگی و تمرین با آن در خانه به کم کردن وزن فرد ورزشکار کمک میکند و به طور خاص و مشخص از اندازه دور ران و شکم ورزشکار کم میکند. به طور کلی میتوان گفت همانگونه که خرید دوچرخه ثابت خانگی مناسب، برای هر آنچه گفته شد مفید است، خرید دوچرخه ثابت خانگی نامناسب، به همان اندازه میتواند آسیبرسان باشد.

دوچرخه ثابت یکی از دستگاههای هوازی است که تمام افراد با هر سن و سال یا حتی بیماری میتوانند از آن جهت ارتقاء سلامتی خود بهره ببرند. شهر سلامت یک فروشگاه تخصصی فروش محصولات مرتبط با سلامتی به صورت آنلاین است ، این فروشگاه از برترین و بهترین برندهای تولید کننده محصولات پزشکی ، بهداشتی و ورزشی مجموعه ای از کالاهای با ارزش را با تضمین اصالت کالا و گارانتی معتبر و شرکتی عرضه می نماید . دوچرخه ثابت و الپتیکال خانگی و ارزان با بهترین قیمت فروش و خرید انواع دوچرخه ثابت و الپتیکال در تهران در فروشگاه آنلاین دوچرخه ثابت و الپتیکال آتی اسپرت. این وسیله در تمام باشگاههای ورزشی وجود دارد و تمایل به استفاده از دوچرخه ثابت در افراد بسیار زیاد میباشد. ورزش کردن یکی از بهترین قسمتهای زندگی هر فرد می باشد که به سلامت و تناسب اندام کمک فراوانی می کند. پدال زدن با دوچرخه های ثابت ورزشی به قدری راحت است که می توانید به راحتی هر لحظه که مایل بودید، پدال زدن را متوقف کنید. از زمانیکه دوچرخه به عنوان یک وسیله حمل و نقل تأثیر آفرین شد، شرکتهای مختلف، روشهایی را برای حمل هر چیزی، از خرید هفتگی گرفته تا کودکان در دوچرخه ایجاد کردند.

نمایشگر دوچرخه از نوع LCD است و قادر است اطلاعاتی نظیر سرعت , کالری مصرفی , مسافت , خرید دوچرخه ثابت مبله دست دوم ضربان قلب و زمان را نمایش دهد و تمرین را نسبت به شرایط فیزیکی خود انجام دهید. دوچرخه ثابت برندها و قیمتهای مختلفی دارد و در انواع دوچرخه ثابت ایستاده و نشسته و اسپینینگ در بازار موجود است. افرادی که می خواهند دوچرخه سواری واقعی انجام دهند می توانند این دوچرخه ها را انتخاب کنند و در منزل از آن ها استفاده نمایند. دوچرخه مبله EMHFitness 6300 دارای جایگاه و نشیمنگاه راحت برای کاربر و مخصوص افرادی که از ناراحتی های جسمانی رنج می برند و دچارآسیب دیدگی هستند، می باشد. چرا که شما میتوانید به هنگام رکاب زدن از روی زین خود بلند شید و مانند یک دوچرخه سوار واقعی و حرفه ای ورزش کنید. کالری که در هنگام استفاده از این وسیله می سوزد زمانی است که رکاب می زنند. رکاب زدن روی این دوچرخه، کاملاً احساسی واقعی به شما می دهد. این نوع دوچرخه ها نسبت به دیگر دوچرخه ها کالری بیشتری را می سوزانند. اگر قصد دارید برای لاغر شدن طبق برنامه ورزشی پیش بروید از فروشنده بخواهید به شما مدل هایی را معرفی کند که قابلیت برنامه ریزی دارند این دوچرخه ها مقداری از مدل های معمولی گران تر هستند.

همچنین اگر نیاز به تعمیر تردمیل و یا تعمیر الپتیکال و یا تعمیر دوچرخه ثابت و یا به طور کلی به تعمیر دستگاه بدنسازی خود نیاز داشتید می توانید در بخش تعمیرکار درخواست خود را ثبت نمایید و یا لوازم دستگاه بدنسازی مورد نظر خود را از بین مانیتورها از جمله مانیتور تردمیل، مانیتور الپتیکال، مانیتور دوچرخه ثابت و یا موتورها از جمله موتور تردمیل، موتور شیب و یا از بین بردهای تغذیه از جمله برد تغذیه تردمیل، برد تغذیه الپتیکال، برد تغذیه دوچرخه ثابت و یا انواع قاب های جانبی از جمله قاب تردمیل، قاب الپتیکال و قاب دوچرخه ثابت را مشاهده کنید. دوچرخه ثابت مارشال فیتنس مدل MF 112B , با طراحی ایستاده در گروه دوچرخه های خانگی قرار میگیرد و شرایط تمرین هوازی در منزل برای کاربر فراهم میکند.تمرین با دوچرخه ثابت علاوه بر تقویت سیستم قلبی و عروقی , سیستم تنفسی و عملکرد بهتر بدن مزایای فراوانی نظیر کاهش کلسترل خون ,بهبود کیفیت خواب , خرید دوچرخه ثابت مبله کاهش وزن ,از بین بردن استرس کمک بسزایی میکند و شما را برای رسیدن به اهداف خود مانند چربی سوزی و تناسب اندام در وضعیت و آمادگی مطلوبی قرار میدهد.

ایندکسر