معمولا, قیمت تخته فیبر برای سقف حدود RMB است 90 در هر متر مربع. بحث نهایی چیست: پانل های فایبرگلاس در مقابل سقف پلی کربنات? و در دراز مدت, نتیجه نهایی این است که اشعه های ماوراء بنفش در طولانی مدت موثر نیستند, و پانل های سقف PC مستعد پیری هستند, شکنندگی و زرد شدن. با توجه به کاربرد استفاده نهایی و مقاومت ذاتی پلیمرها، فرمولها نیاز به سطح متفاوتی از مقاومت ضربه را داشته که موارد مصرف عمومی تا ابر چقرمه را پوشش دهند. همگی می­دانیم که پیکسل 4 بهترین تجربه از اندروید را بهمراه دارد، سخت­افزار بی­نظیر و دوربینی شگفت­انگیز. و اطمینان می دهند که نرخ های ما منصفانه هستند . به عنوان مشتری, علاوه بر کیفیت محصول, قیمت نیز چیزی است که آنها بیشتر به آن اهمیت می دهند! علاوه بر این، پلی کربنات یک فیلتر طبیعی ماورا let بنفش است، به این معنی که گیاهان شما را از قرار گرفتن در معرض اشعه مضر محافظت می کند. برخلاف شیشه، پلاستیک می تواند در برابر ضربه های محکم مانند خوردن توپ فوتبال، تگرگ و حتی سنگ بدون نشان دادن کوچکترین آسیبی مقاومت کند. اما ایجاد یک گلخانه پلی کربنات بسیار ساده است، شما می توانید بدون نگرانی از شکستن پنجره ها، موارد لازم را حتی خودتان انجام دهید.

پلی کربنات ضد حریق
از این نوع طلق ها به عنوان سقف کاذب استفاده می شود. قیمت پانل های سقفی فایبرگلاس مقرون به صرفه تر از پانل های پلی کربنات است. وزن ورق های پلی کربنات hollow بین 6/1 تا 12/1 سبک تر از وزن شیشه با همان ضخامت بوده و به راحتی قابل نصب و یا باز کردن است . ریل کرکره برقی – کرکره اتوماتیک : در ساخت و نصب کرکره برقی برای پارکینگ و مغازه از این ریل پروفیلی است یو (U) شکل که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شود و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود. ورق استیل انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به ورق استیل 304 نگیر، ورق استیل 316 معروف به ورق استیل ضداسیدی، ورق استیل 321 ضد سایش، ورق استیل 430 بگیر، ورق استیل 309 نسوز که قابلیت تحمل دمایی تا 1000 درجه را داراست و همچنین ورق استیل 310 نسوز با تحمل دمایی تا 1050 درجه و در نهایت ورق استیل 4841 که تحمل دمایی آن باز هم فراتر رفته و تا 1200 درجه دما را به طور غیر مستقیم تحمل میکند. به این ترتیب ردیف تیغه ها پشت سر هم شروع به حرکت به دور شفت می کنند.

چنین مسئله ای کاملا ضروری است زیرا گیاهان را گرمتر نگه می دارد و اجرای ان بسیار مقرون به صرفه است. این مزیت بزرگی برای گیاهان در حال رشد است، زیرا در تمام مناطق گلخانه مقدار مساوی نور خورشید تقسیم می گردد که در نتیجه می تواند برای رشد بسیار مهم باشد. می توان گفت که این محصول نسبت به نایلون 50 درصد و نسبت به شیشه 25 درصد نور را بیشتر جذب می نماید و به همین دلیل یک وضیعت گرمایی با ثبات و مناسب برای گیاهان ایجاد کرده و در نتیجه باعث رشد هر چه بیشتر آنان خواهد شد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ته بطری های پلاستیکی را جدا کرده و به صورت جداگانه روی گیاهان قرار دهید. در سال های اخیر شاهد هستیم که بسیاری از افراد به جای نایلون و شیشه از پلی کربنات استفاده می کنند که البته باید گفت که از این بابت کاملا کار درستی انجام می دهند زیرا این محصول به شدت باعث صرفه جویی در انرژی می گردد و همواره در فصل مختلف دما را به حد تعادل می رساند. از آنجا که پلی کربنات بسیار سبک تر از شیشه است، کار با آن نیز بسیار آسان تر می باشد.

مقاومت در برابر آتش: قابلیت اشتعال پلاستیک ها کمتر از چوب و سایر مواد آلی است. با توجه به لیست گسترده از خواص مثبت یکپارچه (بازیگران) پلی کربنات، آن است که در بین سایر انواع ورق پلاستیک محبوب تر است. ضد اشعه ماوراء بنفش ، ضد پیری: پوشش رزین ضد اشعه ماوراء بنفش بر روی سطح پلاستیک ضعیف پلی کربنات با استفاده از فرآیند اکستروژن. همانطور که گفتیم، اهمیت این کانکس ها به اندازه ای بود که تا سال 1967 یکصد هزار عدد از آن ها ساخته و در جریان جنگ ویتنام بکار گرفته شده بودند. این تیغه در برابر نور خورشید مقاومت بسیار بالایی ارائه می کند و به مرور زمان رنگ آن ثابت باقی می ماند. شاید مهم ترین جنبه پلی کربنات این باشد که خصویات عایق بندی بهتری نسبت به گلخانه شیشه ای معمولی و به طور گلخانه ای شما فراهم می کند. فریم های معمولی عینک برای استفاده ایمن طراحی نشده اند و نمی توانند محافظتی که در ورزش به آن نیاز دارید برای شما فراهم کنند. اهرم و لوازم الکترونیکی به کار رفته در کرکره برقی قابل برنامه نویسی و تنظیمات خاص می باشد. شرکتهایی وجود دارند که در کار طراحی و دکوراسیون فعالیت دارند میتوانید برای پوشاندن تراس با گل از ایده ها و نظرات متخصصین این شرکتها کمک بگیرید.

پلی کربنات تبریز
اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پلی کربنات ضخامت لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر