از طرف دیگه هم استفاده همزمان درمارولر با داروها، کرمها و سرمهای پوستی منجر به جذب بالاتر آنها تا چندین برابر و کمک به گذر این مواد از لایه شاخی پوست خواهد شد. از این برای تحریک تولید کلاژن استفاده نمیشود، اما جهت افزایش میزان جذب سرم ها و کرم ها توسط پوست مناسب است. سری درماورلر دکتر رولر با روش چیدمان ضربدری ساخته شده است که اثر نیدلینگ (سوزن زدن) پوست را به حداکثر می رساند.

او از روش میکروندلینگ (microneedling) برای افزایش زیبایی و شفافیت پوست استفاده کرده بود. سوزن های با طول بیشتر برای استفاده روی بدن و بخش هایی که دارای پوست ضخیم تر هستند مناسب میباشند. استفاده از این سایز سوزن ها بسیار دردناک است و حتما باید از کرم بی حسی استفاده شود. تعداد دفعات و مدت زمان استفاده ممکن است در انواع مختلف درمارولر کمی متفاوت باشد، اما به طور کلی تفاوت بسیار کمی بین انواع درما رولر وجود دارد. یاد بگیرید که چگونه درما رولر تقلبی را از درما رولر اصل تشخیص دهید. در ضمن با فعالیت توی سایت کیم کالا میتونید امتیاز بگیرید!

همه افراد با بالا رفتن سن خود متوجه تغییراتی از جمله به وجود آمدن چین و چروک، لکههای پوستی، جای جوش و آکنه و … این روزها همه به دنبال روشهایی برای زیباتر کردن پوست خود هستند و در این راه از هیچ تلاش و هزینهای دریغ نمیکنند. دستهی این رولر به خوبی طراحی شده است و کار کردن با این دستگاه را برای همه ممکن میسازد. دسترسی به برخی قسمت های بدن دشوار است؛ این ویژگی دقیقا به همین منظور طراحی شده و باعث میشود کار کردن روی این قسمت های بدن راحت تر شود.

این دو پروتئین عناصر سازنده پوست هستند و به عنوان قسمتی از روند بهبودی بدن شما تولید می شوند. حالا، آن را بصورت مورب در جهت بالا و پایین حرکت دهید (باز هم دو بار). درما رولر های برند دکتر رولر با دو نوع سری متفاوت عرضه میشوند. درما رولر های 8 خطی بهترین گزینه برای درمان تمام قسمت های پوست بدن و صورت است. بر روی سری غلتکی 192 سوزن ریز به صورت ضربدری در کنار هم قرار گرفته که این الگوی سوزنی باعث باز شدن منافذ پوست و ایجاد کانال هایی بر روی آن شده که نهایتاً به تحریک کلاژن و الاستین خواهد شد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد درمارولر 0.25 لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر