عمل زیبایی گوش عمل زیبایی نسبتا بی دردسری است که منجر به تغییر دائمی در ظاهر گوش میشود و شما چند روز بعد از انجام عمل میتوانید تغییر را ببینید. در بزرگسالان اغلب این عمل با بی حسی موضعی انجام میشود. انجام عمل جراحی بر روی یک فرد بزرگسال دارای این مزیت است که میتوان آن را تحت بیحسی موضعی با یا بدون تزریق آرام بخش انجام داد. فرایند عمل زیبایی گوش کم تهاجم است؛ به این معنا که نسبتاً بیخطر است. از جمله مشکلات گوش میتوان به نامتقارن بودن گوشها و یا عیوب مادرزادی همچون بزرگ بودن، کج بودن اشاره کرد که در ادامه به آن میپردازیم. پزشک گوشهای شما را معاینه میکند و اگر صدمه وارد شده به گوش قابل برطرفکردن باشد، شما را در مورد انجام عمل زیبایی گوش راهنمایی خواهد کرد. عمل زیبایی گوش برای چه کسانی انجام میشود؟ کسانی که عمل جراحی گوش انجام می دهند در وهله اول نباید برای دیدن نتایج عجول باشند چراکه نتایج این جراحی حدودا تا ۶ هفته به زمان نیاز دارد تا خود را نشان بدهد. خونابه های بیرون آمده از گوش تا یک هفته طبیعی است . جراحات قبلی از دلایل دیگر بدشکلی گوش هستند که میتوانند با عمل زیبایی گوش اصلاح شوند.

در اینجا کوشش کردیم خوانندگان گرامی را با عمل جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی آشنا کنیم. البته این جراحی در افراد بزرگسال نیز انجام می پذیرد و می تواند باعث شود که فرم سر نیز تغییر یابد و چهره شما جذاب تر شود معمولا برجستگی بیش از حد، بزرگی و یا غیر همگون بودن دو لاله گوش از دلایلی است که بالغین را تشویق به جراحی اتوپلاستی میکند. محتاط بودن والدین در خصوص ظاهر کودک باعث میشود زمانی که کودک به مدرسه رفت مورد تمسخر همسن و سالانش قرار نگیرد. همچنین از شما خواسته میشود که سابقه پزشکی کاملی را در اختیار متخصص جراحی پلاستیک تان قرار دهید. گوشهای بیش از حد بزرگ (اختلالی که به آن ماکروتیا میگویند). اتوپلاستی میتواند نتایج دائمی را برای گوشهای بیرونزده ارائه دهد. باید بدانید که حتی اگر فقط یکی از گوشها دچار آسیب شده باشد، احتمالاً هر دو گوش تحت عمل اتوپلاستی قرار میگیرند.

گوشهای گل کلمی ورزشکاران اغلب میتوانند از طریق عمل زیبایی گوش اصلاح شوند. بااینحال، این روشها نتیجه موقتی دارند (حتی گاهی هیچ نتیجهای ندارند) و شما باید همیشه از این ابزار استفاده کنید که همانطور که میدانید این کار به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. البته باید زمان کافی سپری شده باشد تا آثار اولین جراحی کاملاً بهبودیافته باشند. میکروتیا: گوش در زمان تولد خیلی کوچک است و به میزان کافی رشد نکرده است. جراحی زیبایی لاله گوش با ایجاد یک برش کوچک در پشت گوش، در راستای خط طبیعی گوش، جایی که گوش یه سر متصل میشود، آغاز میشود. البته با انتخاب این جراح ، می توانید دستیابی به یک نتیجه بهینه را تضمین کنید. این فاکتورها می تواند تضمین کند که شما به خوبی می توانید جراحی را تحمل کرده و بدون تاخیر، روند بهبود را طی کنید. اتوپلاستی چه ناهنجاری هایی را در گوش درمان می کند ؟ بیرونزدگی گوشها دلیل اصلی انجام اتوپلاستی اصلاح گوش برجسته است. هزینه های اصلی در هر جراحی ، معمولاً به قیمت تعیین شده از سوی جراح و هزینه های اتاق عمل وابسته است.

ساختار گوشهایتان در طول این عمل تغییر میکند؛ بنابراین علاوه بر درمان بیرونزدگی، دلیل اصلی آن هم برطرف خواهد شد. جراح دستورالعملهای دقیقی را در خصوص نحوهی آمادهشدن برای عمل در اختیارتان قرار میدهد که باید بهدقت آنها را دنبال کنید. حتی اگر از گوشهای بزرگ یا ظاهر نامتقارن آنها اذیت نمیشوید، ممکن است از نحوهی تأثیرگذاری گوشها بر ظاهر کلیتان ناراضی باشید. بعد از اتمام این عمل، دیگر گوشهایتان ظاهر بیرونزده نخواهند بود. دیگر نیازی نیست که نگران شل شدن کاف گوش (Ear cuff) یا چسب در مکانهای عمومی و برگشتن گوشهایتان به حالت اولیه باشید. جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی جراحی است که به اصلاح سایز و حالت گوش ها می پردازد، اشخاصی که جراحی زیبایی گوش را انجام می دهند نه تنها اعتماد به نفسشان افزایش پیدا می کند بلکه مشکلات ظاهری گوش آنها برطرف شده و دیگر از حضور در جمع خجالت نمی کشند. هزینه عمل اتوپلاستی چقدر است؟ اگر بیمار از نتایج عمل زیبایی گوشی که قبلاً انجام داده راضی نباشد. اپیدرم یک منطقه عروقی از بدن است، به این معنی که هیچ رگ یا خون ندارد. درم لایه عمیق پوستی است که در زیر اپیدرم یافت میشود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اصلاح گوش برجسته در تبریز وب سایت خود باشید.

ایندکسر