[ad_1]

ایلان ماسک در 90 ثانیه

تسلا خودروهای برقی خود را به قلب جهان تولیدکنندگان نفت معرفی می کند.

این خودروساز روز دوشنبه اعلام کرد که اولین اقدام رسمی آن در خاورمیانه در امارات متحده عربی خواهد بود.

اولین خودروها – مدل S و مدل X – تابستان امسال راهی جاده می شوند.

“مهلت ها خوب به نظر می رسد برای اولین بار در این منطقه شروع می شود ، از دبی شروع می شود.” تسلا (TSLA) مدیر اجرایی ایلان ماسک در اجلاس دولت جهانی در دبی گفت.

صاحبان تسلا به دو ایستگاه شارژ موجود در امارات دسترسی خواهند داشت و Telsa قصد دارد پنج ایستگاه دیگر را تا پایان سال افتتاح کند.

اگرچه ذخایر عظیمی از نفت و گاز دارد ، امارات متحده عربی برنامه های بلندپروازانه ای برای حرکت به سمت سبز دارد. ماه گذشته ، او گفت که 163 میلیارد دلار برای افزایش استفاده از انرژی جایگزین در سه دهه آینده سرمایه گذاری می کند.

مطالب مرتبط: تسلا فاش می کند که با پرداخت هزینه چه هزینه ای دریافت می کند

این جدیدترین پیام از سری پیام های توسعه تسلا است. هفته گذشته ، ماسک اشاره کرد که تسلا به زودی به هند می آید.

ماسک همچنین برنامه های خود برای ساخت “کامیون های سنگین و حمل و نقل عمومی با تراکم بالا” و همچنین توسعه شبکه ای که می تواند شبیه به Uber باشد را آزار می دهد.

این کارآفرین در دبی در مورد آینده روباتیک صحبت کرد.

ماسک گفت: “ما خواهیم دید که خودمختاری و هوش مصنوعی پیشرفت فوق العاده ای خواهند داشت.” “احتمالاً در 10 سال آینده تولید خودروهایی که کاملاً مستقل نیستند بسیار غیرعادی خواهد بود.”

مطالب مرتبط: سلاح مخفی شگفت انگیز ایلان ماسک: ترامپ؟

اما او همچنین درباره ماهیت “مخرب” خودروهای خودران هشدار داد.

“این وقفه ای که من در مورد آن صحبت می کنم حدود 20 سال اتفاق می افتد. و با این وجود ، 20 سال یک دوره کوتاه مدت است تا 12 تا 15 درصد از نیروی کار بیکار شوند.”

ماسک گفت که دولت ها باید به هوش مصنوعی توجه زیادی داشته باشند ، حمل و نقل پایدار ایجاد کنند و از بیکاری گسترده مراقب باشند.

او گفت: “این یک چالش اجتماعی بزرگ خواهد بود. در نهایت ، ما باید به درآمد عمومی جهانی فکر کنیم. من فکر نمی کنم ما انتخابی داشته باشیم.” مشاغل کمتر و کمتری وجود خواهد داشت که ربات نمی تواند آنها را بهتر انجام دهد. ”

– ست فیگرمن به گزارش کمک می کند.

CNNMoney (دبی) اولین بار در 13 فوریه 2017 منتشر شد: 11:06 صبح ET

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر