[ad_1]

ایلان ماسک در 90 ثانیه

تسلا اتومبیل های برقی خود را به قلب دنیای تولید روغن می آورد.

این خودروساز روز دوشنبه اعلام کرد که اولین کارخانه رسمی خود در خاورمیانه در امارات متحده عربی خواهد بود.

اولین اتومبیل ها – مدل S و مدل X – تابستان امسال به جاده ها می آیند.

“به نظر می رسد هوا برای اولین بار در این منطقه واقعاً مهم است ، از دبی شروع می شود” تسلا (TSLA) ایلون ماسک ، مدیر اجرایی ، در اجلاس دولت جهانی در دبی گفت.

دارندگان تسلا به دو ایستگاه شارژ موجود در امارات متحده عربی دسترسی خواهند داشت و شرکت تلسا قصد دارد پنج ایستگاه دیگر را تا پایان سال افتتاح کند.

اگرچه آنها ذخایر عظیم نفت و گاز دارند ، امارات متحده عربی برنامه های بلند پروازانه ای برای سبز شدن دارد. ماه گذشته ، وی گفت 163 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا در سه دهه آینده استفاده از انرژی جایگزین را تحریک کند.

مطالب مرتبط: تسلا نشان می دهد که بابت چه هزینه ای هزینه دریافت می کند

این آخرین سری از اعلامیه های توسعه تسلا است. هفته گذشته ، ماسک اشاره کرد که تسلا می تواند به زودی به هند بیاید.

ماسک همچنین برای ساخت “کامیون های سنگین و حمل و نقل عمومی با چگالی بالا” و همچنین توسعه یک شبکه استقبال که می تواند مشابه Uber باشد ، برنامه های آزاردهنده ای دارد.

این کارآفرین که در دبی صحبت می کرد ، از آینده رباتیک گفت.

ماسک گفت: “ما خواهیم دید که چگونه استقلال و هوش مصنوعی فوق العاده پیشرفت می کند.” “تولید ماشین هایی که کاملاً خودمختار نیستند احتمالاً طی 10 سال بسیار غیرمعمول خواهد بود.”

مرتبط: سلاح مخفی شگفت آور الون ماسک: ترامپ؟

اما او همچنین در مورد ماهیت “مخرب” وسایل نقلیه خودمختار هشدار داد.

“این وقفه ای که من در مورد آن صحبت می کنم حدود 20 سال دیگر اتفاق خواهد افتاد. و با این وجود ، 20 سال یک دوره کوتاه مدت است تا بیکاری در حدود 12 تا 15٪ از نیروی کار وجود داشته باشد.”

ماسک گفت که دولت ها باید توجه زیادی به هوش مصنوعی داشته باشند ، حمل و نقل پایدار ایجاد کنند و نسبت به بیکاری گسترده احتیاط کنند.

وی گفت: “این یک چالش بزرگ اجتماعی خواهد بود. در پایان ، ما باید در مورد درآمد پایه جهانی فکر کنیم. فکر نمی کنم ما چاره ای داشته باشیم.” “کارهای کمتری وجود خواهد داشت که ربات نمی تواند بهتر انجام دهد.”

“ست فیگرمن در گزارش دهی سهیم بوده است.”

CNN مانی (دبی) اولین بار منتشر شده در 13 فوریه 2017: 11:06 صبح ET

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر