[ad_1]

ترامپ در حال دیدار با شرکت های هواپیمایی است

رهبران و استراتژیست های تجاری وال استریت هر چه بیشتر ابراز نگرانی می کنند در مورد سیاست های حمایت گرایانه دونالد ترامپ و ماهیت غیرقابل پیش بینی رئیس جمهور ممکن است برای بازارها و اقتصاد انجام دهد.

اما همه ما می دانیم که عمل بلندتر از کلمات صحبت می کند. آنچه سرمایه گذاران در واقع انجام می دهند کاملاً با آنچه مردم می گویند مغایرت دارد. Dow ، S&P 500 و Nasdaq روز جمعه دوباره به بالاترین رکورد رسیدند.

و راسل 2000 ، شاخص سهام شرکت های کوچکی که تمایل دارند بیشتر تجارت خود را در ایالات متحده انجام دهند ، اکنون تنها چند امتیاز از رکورد ثبت شده در دسامبر گذشته پس از سرخوشی ترامپ است.

چیزی بیشتر، به ندرت (به ندرت)، میزان نوسانات که به عنوان میزان ترس از وال استریت شناخته می شود ، امسال تقریباً 25 درصد کاهش یافته است. اگر سرمایه گذاران واقعاً از ترامپ می ترسیدند ، VIX باید بسیار بالاتر باشد.

و شاخص Fear & Greed خود CNNMoney ، که VIX و شش اقدام دیگر برای تمایل به سرمایه گذاران را بررسی می کند ، علائم طمع را نشان می دهد و فاصله زیادی با سطح حریص شدید ندارد.

البته ، ترامپ هنوز نمی تواند درمورد چیزهایی توئیت کند که ، بیایید صادقانه بگویم ، هیچ کمکی به اقتصاد نمی کند – حتی اگر سرمایه گذاران Nordstrom ثروتمندتر باشند ، حتی اگر ترامپ آنها را داشته باشد حملاتی که آنها نشان دخترشان ایوانکا را رها کردند.

اما برای دادن اعتبار در آنجا که به سررسید است ، به نظر می رسد دلیل اصلی افزایش مجدد سهام اخیراً این است که ترامپ قول داده است به زودی یک طرح مالیاتی “خارق العاده” ارائه دهد.

مرتبط: راه راه نادر برای سهام ایالات متحده: کشش طولانی بدون شیرجه 1٪

ترامپ همچنین روز پنجشنبه که با مدیران هواپیمایی دیدار کرد ، قول داد که در زیرساخت ها بیشتر سرمایه گذاری کند.

این چیزی است که بازار می خواهد بشنود.

مت لاکریج ، مدیر صندوق سرمایه کوچک وست وود گفت: “ما هنوز هم انتظار محرک مالی ، کاهش مالیات و مقررات کمتر را داریم.” “زمان س bigال اصلی است ، اما در راه است.”

لاکریج معتقد است اگر محرک ترامپ جلوی شلیک اقتصاد با نرخ بالاتر را بگیرد ، بسیاری از شرکت هایی که بیشتر درآمد خود را از آمریکا تأمین می کنند ، باید سود ببرند.

او سهام صنایع مختلف را به عنوان صاحب سینما دوست دارد ماسک (ولی)، یک شرکت میان وعده J & J (JJSF) و یک شرکت تجهیزات هوافضا کمان (سنگ).

یکی دیگر از مدیران پول گفت که او همچنان سهام کوچک ایالات متحده را که می تواند از سیاست های ترامپ منحرف شود ، قلدری می کند.

مطالب مرتبط: وال استریت در میز ترامپ جایگاه قدرتمندی دارد

باری جیمز ، رئیس و مدیر عامل تحقیقات سرمایه گذاری جیمز ، گفت که او آن را خریداری کرده است iShares Russell 2000 ETF (و غیره.) روز بعد از انتخابات زیرا او متقاعد شده است که طرح محرک ترامپ رشد تجارت کوچک در ایالات متحده را تحریک خواهد کرد.

جیمز با بیان اینکه معتقد است سرویس تلفن اینترنتی است ، گفت: “وقتی ترامپ برای اولین بار آمریکا را گفت ، من واقعاً فکر می کنم که منظور او بود.” Vonage (VG)، یک خرده فروش اجاره کنید به هارون (بر) و یک زنجیره تخفیف دسته های بزرگ (بزرگ) در صورت تصویب پیشنهادات ترامپ ، همه می توانند رشد کنند.

اما دلیل دیگری نیز وجود دارد که بازارهای ایالات متحده تقریباً بی سابقه هستند. علی رغم همه عدم اطمینان در واشنگتن ، ایالات متحده هنوز به عنوان الگوی ثبات نسبی در مقایسه با سایر نقاط جهان دیده می شود.

اقتصاد اروپا به لطف Brexit ، افزایش پوپولیسم در فرانسه ، همچنان یک کارت وحشی بزرگ است که منجر به نگرانی در مورد به اصطلاح Frexit و نگرانی بیشتر در مورد مشکلی می شود که به نظر نمی رسد هرگز از بین برود – بدهی های یونان.

اقتصاد ژاپن نیز راکد است. اکنون ما در مورد چیزی بیش از یک دهه از دست رفته صحبت می کنیم. این یک جمع است. اقتصاد چین نیز کند می شود.

بیل گروس ، مدیر صندوق باند ، غالباً شوخی می کند که آمریکا مانند آنچه جانی کش و کریس کریستوفرسون در “Sunday Morning Coming Down” ، “تمیزترین پیراهن کثیف” خوانده اند ، است.

به همین منظور ، تحلیلگران شرکت رتبه بندی اوراق قرضه فیچ روز جمعه در گزارشی نوشتند “عناصر برنامه اقتصادی رئیس جمهور ترامپ برای رشد مثبت خواهند بود” اما افزودند که “تعادل فعلی ریسک ها به نتیجه نامطلوب جهانی منجر می شود.” .

البته این سکه دو روی دارد. ممکن است بمب گذاری ترامپ برای تعقیب وی برگردد.

مرتبط: Oreo make نگران افزایش پوپولیسم است

تمایل مداوم وی برای انتقاد از شرکت هایی که در توییتر با آنها مخالف است ، می تواند به اعتماد سرمایه گذاران آسیب برساند.

و در حالی که تاکنون توسط قوه قضائیه ایالات متحده ممنوعیت سفر وی برای مهاجران از هفت کشور عمدتا مسلمان برداشته شده است ، رئیس جمهور قول داد که برای احیای آن بجنگد.

حتی اگر او این نبرد را از دست بدهد ، هنوز هم واضح است که ترامپ با برنامه هایی برای تعرفه ها و مالیات های تعدیل شده که می تواند جنگ های تجاری با مکزیک ، چین و ژاپن را روشن کند ، قصد دارد عمیق تر شود. این می تواند به شرکت های بزرگ چند ملیتی بزرگ آمریکا آسیب برساند و منجر به کاهش شغل شود.

اما سرمایه گذاران هنوز بر این باورند که محاسن برنامه های تحریک رشد ترامپ و کاهش مالیات بیش از اثرات انزواگرایی است. امیدواریم حق با آنها باشد.

سرمایه گذاران می توانند بینی خود را گرفته ، چشمان خود را ببندند و پنبه را در گوش خود فرو کنند تا رئیس جمهور را ساکت کنند. اما آنها هنوز در حال خرید سهام هستند.

CNN مانی (نیویورک) اولین بار در تاریخ 10 فوریه 2017 منتشر شد: 11:55 صبح ET

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر