استاندار گیلان در ادامه از کمربندی در حال احداث داخل شهر و مخازن زمینی ۶۰۰ و سه هزار متر مکعبی در روستای کرفپشته سیاهکل بازدید کرد. حدود 20 کیلومتر پس از ورود به جاده دیلمان، آبشاری دوقلو در نزدیکی جاده به نام “لونک” با بلندی ۶ متر قرار دارد که نه تنها دسترسی به آن خیلی راحت است بلکه امکانات رفاهی از قبیل رستوران، سرویس بهداشتی و باربیکیو هم برای گردشگران در آن حوالی به چشم می خورد. هر فروشگاه اینترنتی با توجه به امکانات خود نسبت به فروش اقساطی محصولات دکتر بیز اقدام می کند و اگر امکانش وجود داشته باشد سایر محصولات موجود در فروشگاه خود را نیز به صورت اقساطی می فروشد البته همانطور که گفته شد هر وب سایت فروشگاهی برای فروش اقساطی محصولات خود قوانینی را تعیین می کند و مشتری در صورت داشتن شرایط و قبول قوانین می تواند وسیله ی مورد نظر خود را به صورت اقساطی خریداری کند. همچنین در نزدیکی این آبشار امکانات رفاهی و خدماتی بسیار برای مسافران در نظر گرفته شده است. یکی از این راهها، داروهای طبیعی است.

همانطور که می دانید، امروزه چاقی و اضافه وزن از اصلی ترین معضلاتی است که جوامع بشری را درگیر خود نموده و همچنان در حال گسترش می باشد. برخی از مورخان این بنا را متعلق به حکومت محلی کیایی که در دوره تیموریان بر لاهیجان حکومت میکردند و برخی دیگر آن را متعلق به دوره صفوی می دانند. منطقه رودبنه هم از بخشهای دیدنی این شهر است که از این طریق میتوان به ساحل دریا رسید. در سفر به گیلان، تنها تماشای جنگلهای خیال انگیز و دریای آبی همه ماجرا نیست، بلکه سفر شما می تواند به کشف دیدنیهای تازه مانند سیاهکل منجر شود، شهری نسبتا بکر و دست نخورده که فقط با صرف زمانی در حدود چهار ساعت به جاده های با صفا و جنگلهای سرسبز آن می رسید که البته توصیه میکنیم بهار و پاییز را برای سفر به این منطقه انتخاب کنید. 15 گرم سیاه دانه را با 15 گرم گل زوفا مخلوط و آسیاب کرده و مقداری عسل طبیعی به آن اضافه کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد، روزی یک قاشق مربا خوری از معجون را در دهان گذاشته و بمکید.

همچنین پلی سولفید یکی از ترکیبات مهم موجود در گیاه سیر می باشد که با تبدیل شدن به گاز سولفید هیدروژن( توسط گلبول های خون )، موجب گشاده شدن عروق خونی شده و بدین طریق به کاهش فشار خون فرد کمک می کند. این بیماری ممکن است با عفونت در سینوس ها شروع شود ، سپس منجر به تورم اعصاب خروجی از مغز شود و همچنین ممکن است باعث لخته شدن خون برای انسداد رگ های خونی مغز شود. ضمن اینکه مصرف سیر به افراد میانسال بیش از نوجوانان توصیه میشود و این عزیزان بهتر است روزی یک حبه سیر مصرف کنند. سالخوردگان بدنشان کم آب و خشک شده و به همین نسبت روده های شان نیز خشک و کم آب میگردد و در نتیجه کمتر ترشح میکند و این سببى براى یبوست آنان میشود. با این حال، مزایای معجزه آسای سلامتی فروانی برای بیماریهایی از قبیل زود انزالی دارد. در ادامه به نحوه مصرف و اثرگذاری سیر سیاه در درمان زود انزالی خواهیم پرداخت. سعی کنید همواره از غذاهای خنک استفاده نموده و باید بدانید که غذاهای آبدار برای درمان زود انزالی چندان مناسب نیست مثلا اگر از گوشت های کباب شده به همراه سیر استفاده کنید خیلی موثر تر از غذاهای آبکی چون سوپ و آش خواهد بود.

حداقل به مدت یازده روز میل کنید. ما مسیر سمت چپ را برای رسیدن به روستای انبوه انتخاب می کنیم. ما مسیر سمت چپ را می رویم. سرطان ، که به عنوان یکی از دلایل اصلی مرگ و میر در جهان شناخته شده است ، نوعی بیماری است که با رشد کنترل نشده یا غیر طبیعی سلول ها یا بافت ها در بدن ما همراه است. دمای نیز در دمای 55-66 کنترل می شود. سیر سیاه از فرآیند تخمیر سیر سفید تحت دما و رطوبت کنترل شده و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و صنعتی به دست می آید که در این فرآیند میزان آنتی اکسیدان آن چندین برابر می شود. بازدید از دو واحد تولیدی شامل تولید الیاف پی استر با ظرفیت اشتغال ۵۰ نفر و واحد بسته بندی محلول های تزریقی ، دارویی و ملزومات اصلی دیالیز صفاقی در شهرک صنعتی سیاهکل از دیگر برنامههای استاندار بود. مسیرهایی را که از طرف دیگر کوه بالا آمده بودیم، اکنون باید در یک جاده پر پیچ و خم آسفالته پایین می رفتیم. فاصله بین سیاهکل تا این روستا 68 کیلومتر است که ۷ کیلومتر آخر راه خاکیست اما بعد از طی این مسافت خاکی به جائی میرسیم که جلگه گیلان را در کنار کوههائی که یکپارچه سبزند و مناظر رویائی خلق کرده اند؛ زیر پای خود می بینیم.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت از کجا سیر سیاه تهیه کنیم.

ایندکسر