ژل رووفیل یک خط انقلابی از پرکننده های نرم تزریقی است که حاوی مواد فعال زیستی مانند اسید هیالورونیک، مولتی ویتامین ها و اسیدهای آمینه است. محصولات ژل رووفیل برای رفع مشکلات مختلف پوست مانند افتادگی پوست، چین و چروک و از دست دادن حجم بافت به دلیل روند طبیعی پیری استفاده می شود. همچنین می تواند به عنوان یک اقدام جوان کننده و پیشگیرانه برای حفظ پوست سالم و انعطاف پذیر عمل کند

چه چیزی یک نامزد خوب را می سازد؟

 پرکننده‌های اسید هیالورونیک سال‌ها مورد مطالعه قرار گرفته‌اند و مشخص شده‌اند که در بهبود ظاهر پیری پوست ایمن و موثر هستند. بیماران بزرگسالی که می خواهند از شر چین و چروک های کم عمق و عمیق، پنجه کلاغی، افتادگی گوشه های دهان، گونه های توخالی و سایه های تیره زیر چشم خلاص شوند، از تزریق ژل رووفیل بهره مند خواهند شد.

به بیمارانی که قبلا تزریق هیالورونیک از برند دیگری داشتند و نتایج را ناگهانی یا رضایت بخش دریافت کردند، بسته به مناطقی که می‌خواهند بهبود یابند، می‌توان از ژل رووفیل Fine، Plus، Ultra یا Aquashine استفاده کرد. ژل رووفیل برای بیمارانی که می خواهند از مزایای بیشتری فراتر از پر کردن پوست بهره مند شوند، ایده آل است.

تزریق اسید هیالورونیک زیست تخریب پذیر در پوست برای مردان و زنان در سنین مختلف بی خطر است، اما ایمنی و اثربخشی ژل رووفیل فقط در بیماران بین 20 تا 56 سال آزمایش شده است. بیماران دچار نقص ایمنی و کسانی که به پروتئین های باکتریایی حساسیت دارند نباید این درمان را دریافت کنند.

مناطق تزریق ژل رووفیل

اسید هیالورونیک موجود در ژل رووفیل برای اصلاح انواع مشکلات پوستی شناخته شده است. پوست های خسته و کدر را جوان می کند، چین و چروک ها را پر می کند و لب های کوچک، نازک یا نامتقارن را بهبود می بخشد. علاوه بر پرکردن چین و چروک ها، چین های نازولبیال، پنجه کلاغی و سایر خطوط در سراسر صورت، محصولات ژل رووفیل می توانند به اصلاح صورت زیر نیز کمک کنند.

بی نظمی ها و نگرانی های پوستی:

از پرپیگمانتاسیون جلوگیری می کند؛

سنتز ملانین را تنظیم می کند.

رفع سیاهی زیر چشم؛

افتادگی گوشه های دهان را بهبود می بخشد.

پوست افتاده را سفت می کن

ژل رووفیل به چه شکل کار می کند؟

ژل رووفیل با سایر فیلرهای تزریقی پوستی متفاوت است زیرا نه تنها حاوی هیالورونان با کیفیت بالا است، بلکه حاوی پپتیدهای بیومیمتیک ثبت شده و سایر مواد خلاقانه است که به نتایج طبیعی و جذاب در بهبود پوست و سایر ویژگی های صورت معروف است.

پپتیدهای بیومیمتیک الیگوپپتیدهای متشکل از 10 تا 15 اسید آمینه هستند که فوایدی مشابه فاکتورهای رشد نوترکیب دارند. اثر پرکننده های پوست، عوامل ضد پیری و ضد رنگدانه و همچنین انواع محصولات آرایشی و بهداشتی و دارویی را افزایش می دهد. تکنولوژی پیشرفته پپتید، کلاژن و اسید هیالورونیک را در پوست تنظیم می کند تا اثر سفت کنندگی، آبرسانی و کشسانی پوست را افزایش دهد. ویسکوزیته بالا و پایداری ژل آن باعث افزایش کارایی آن می شود و اثر مجسمه سازی طولانی مدتی را به ارمغان می آورد.

جزئیات درمان

هر دو را می توان در طی یک بازدید اداری کوتاه تجویز کرد. با استفاده از یک سوزن ½ 32 گرمی، در ناحیه اپیدرمی یا درم سطحی تا میانی پوست تزریق کنید. ژل رووفیل برای استفاده در صورت، گردن و دکلته بی خطر است. هر بسته حاوی یک سرنگ 2 میلی لیتری از قبل پر شده است. برای به حداکثر رساندن اثربخشی ژل رووفیل باید در 3 جلسه و به فاصله 4 هفته تجویز شود.

مدت زمان ماندگاری ژل رووفیل به صورت تقریبی چقدر است؟

ژل رووفیل دارای طول مدت طولانی تر و نتایج طبیعی تر است. مزیتی که با ترکیب فناوری جدید پپتید بیومیمتیک و اسید هیالورونیک متقاطع ارائه می شود. ماندگاری طولانی مدت آن بین 10 تا 12 ماه است، برخلاف سایر فیلرهای پوستی 4 تا 9 ماه.

نکات ایمنی

فقط حداقل عوارض جانبی از 172 بیمار گزارش شده است که پس از درمان با ژل رووفیل مورد ارزیابی قرار گرفته اند. علائم قرمزی، تورم و حساسیت ممکن است رخ دهد که اغلب در عرض چند روز از بین می رود.

عوارض جانبی به حساسیت هر بیمار و تکنیک تزریق پزشک بستگی دارد. قبل از تزریق، عوارض جانبی ژل رووفیل را به بیماران اطلاع دهید.

زمان ریکاوری

محصولات ژل رووفیل توسط اکثر بیماران بالغ سالم به خوبی تحمل می شود. بیماران می توانند بلافاصله پس از تزریق به فعالیت های عادی خود بازگردند. قرار دادن کیسه یخ روی ناحیه تزریق شده می تواند به کاهش قرمزی و تورم کمک کند.

هزینه تزریق ژل رووفیل

ژل رووفیل یک پرکننده پوستی ایمن و مقرون به صرفه است که چین و چروک ها را اصلاح می کند و رنگدانه های پوست را کاهش می دهد. هزینه پرکننده با توجه به مقدار مورد نیاز و تعداد مناطق تعیین می شود

 

 

ایندکسر