بهترین بازی فکری کودک در سال 1400 ( نمونه + لینک خرید)

اگر Word Cookies را بازی کرده باشید، احتمالا نخستین واکنشی که هنگام مواجهه با ساخته جدید سازندگان «باقلوا» نشان میدهید، کپیبرداری سازنده از این عنوان است؛ اما به هر حال آمیرزا بازی متفاوت، سرگرمکننده و فوقالعاده جذاب در سبک کلمات است که شما را به چالشی بزرگ و شیرین دعوت میکند. با وجود این هر چه که پیشروی کنید، ساختمانها هم افزایش یافته و مسئولیت بیشتری را برعهده خواهید گرفت.بازیکن برای دریافت چیزی که میخواهد مجبور است از نقطه A فعالیتهای خود را آغاز کرده به B رفته و نهایتا به نقطه C برسد. هیچ موافقتنامه اختصاصی نمیتواند به وضع زخمداران وبیماران و غریقان و افراد کارکنان بهداری و مذهبی به نحوی که به موجب این قرارداد معلوم گردیده لطمه وارد آورده و یا حقوقی را که این قرارداد به آناناعطاء کرده نقصان دهد. این بازی با داشتن گرافیکی جذاب، نمایش مناظر زیبا از شمال تا جنوب ایران و موسیقی سنتی، گذراندن بیش از ۶۰۰ مرحله مختلف را برای کاربران شیرینتر میکند و موجب افزایش هوش و اطلاعات عمومی آنها میشود.

بازی فکری 707 مدل Marble Swallowing Hippo اگر از افرادی که هستید که علاقهمند انجام بازیهای آنلاین و رقابتی هستند و در عین حال تصور میکنید که اطلاعات عمومی و دانش مطلوبی دارید، بازی (Quiz of Kings) کوییز اف کینگز میتواند صحت ادعای شما را به چالش بکشد! این بازی سبکی شبیه به بازی Quizup را ارایه میکند و در آن گیمرها به صورت آنلاین به رقابت با یکدیگر میپردازند. محور اصلی این بازی بر روی رقابت آنلاین استوار است؛ پس برای انجام آن نیاز به اتصال اینترنت دارید. رقابت در این بازی بر سر دانش و اطلاعات گیمرها صورت میپذیرد و هر فردی که دانش بیشتری داشته باشد، احتمالا برنده رقابت هم خواهد بود. رقابت در بازی کوییز اف کینگز بر سر دانش و اطلاعات است و گیمر باید توانایی پاسخگویی به سوالات مختلف در زمینههای متنوع را داشته باشد. بازی کوییز اف کینگز یک بازی ایرانی است که در سال ١٣٩٤ بهعنوان دومین بازی موبایلی پرطرفدار ایران انتخاب شد.

حتما بخوانید:
تعهد سازمان ملل به جامعه ایزدی هشت سال پس از حمله داعش |

بازی فندق، یک بازی پنجستاره ایرانی در سبک حدس کلمات و ساخت جمله با آنها است که مدتهاست لقب یکی از پرطرفدارترین بازیهای موبایلی ایرانی را با خود به یدک میکشد. البته در این بین کلمههای دیگری نیز هستند که به عنوان «کلمات اضافی» شناخته میشوند. در بازی آمیرزا ممکن است کلماتی را حدس بزنید که بین کلمههای موجود در معمای هر مرحله نیستند. همین چرخههای موجود هستند که توانستهاند اعتیادآوری بازیهای مزرعهداری را افزایش داده و به خاطر افزایش عنصر «آزادی عمل» بازیکنها را تا ماهها معتاد خود کنند. به این فکر کنید که یک بازی مزرعهداری دارید اما در آن میتوانید پسته بکارید، زعفران برداشت کنید، نان سنگک و فطیر درست کنید و خیلی چیزهای دیگری که میتوان گفت همه آنها ما را یاد ایرانیبودن بازی میاندازد.

بازی فکری واکنش
در حالی که همه بازی ها به رشد کودک شما کمک میکنند، اسباب بازی های آموزشی می توانند به آنها برای کار در یک منطقه خاص یا مهارت خاص و در برخی موارد حتی در جهت پیشرفت آنها کمک کنند. در این بازی معما عبارت است از بکار گرفتن هفت شکل هندسی خاص ، به نام تانس tans ، که باید در کنار هم چیده شود و اشکال مختلفی را پدید آورد البته با استفاده از تمام قطعات انجام می شود. والدین میتوانند از شکلهای سادهای که در محیط پیرامون کودک وجود دارند شروع کنند؛ جعبه اسباببازی برای شکل مربع و توپ برای شکل دایره. فکری ۱۴۱ بار بازی را به عنوان کاپیتان برای استقلال شروع کردهاست که از این نظر بعد از مهدی رحمتی در رده دوم تعداد کاپیتانی در تاریخ باشگاه استقلال قرار دارد.

حتما بخوانید:
«اول آمریکا» می تواند به «اول هند» تبدیل شود

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بازی فکری 1 لطفا به بازدید از وب سایت ما.