اما با داشتن یک ردیاب حیوان خانگی می توان بدون دغدغه از حیوانات خانگی مراقبت کرد. امروزه با پیشرفت تکنولوزی و استفاده از فناوری های جدید می توان با این مشکلات مقابله کرد یکی از بهترین راه حل ها استفاده از ردیاب مخصوص سگ ها و حیوانات خانگی است ، که با استفاده از ماهواره جی پی اس موقعیت لحظه ای آنها را به ما اطلاع می دهد . آنلاین: در این حالت می توان موقعیت لحظه به لحظه دستگاه را رصد ردیاب حیوانات خرید نمود. با کمک این ابزار به راحتی می توان امنیت حیوانات را تأمین کرد و در هر لحظه از موقعیت آن ها باخبر شد.

، نگاهی به اطراف می اندازید ، سگتان در اطراف شما دیده نمی شود ، در این موقعیت چکار می کنید؟ ردیاب حیوانات هم یکی از ردیاب هایی است که باعث می شود به خوبی از حیوانات خود مراقبت کنید و حتی اگر شما با نصب ردیاب خودرو روی ماشین خود این نگرانی داشته باشید که ممکن است سگ یا گربه من از ماشین بیرون برود و گم شود باز می توانید از ردیاب حیوانات برای ردیابی آن استفاده کنید.

اما با استفاده از ردیاب گربه و سگ و یا دیگر حیوانات خانگی نگهداری این حیوانات بسیار ساده خواهد شد. همچنین برای نگهداری از پت، باید زمان مناسب برای رسیدگی به حیوان خود در بگیرید. در خرید ردیاب حیوانات هم مثل سایر وسایل الکترونیکی باید نکات خاصی را رعایت کنیم. امروزه با فراوان شدن حیوانات خانگی همانند سگ و سایر حیوانات خانگی برای محافظت از این حیوانات در برابر گم شدن از ردیاب کوچک که متصل به قلاده است استفاده میشود که این قلاده ها در گردن حیوانات مورد نظر قرار میگیرد که اگر حیوان خانگی از یک محدوده مشخص خارج بشه به صاحب حیوان در نرم افزار یک پیام هشدار ارسال میشه که شخص میتونه به صورت انلاین مکان مورد نظر حیوان خانگی خود را بر روی موبایل ردیابی کند.

ردیابی با استفاده از ماهواره جی پی اس که در تمام نقاط دنیا بدون محدودیت مکانی موقعیت را دریافت و با استفاده از سیم کارت به صاحب حیوان ارسال می کند . دارای دکمه کمک اضطراری روی دستگاه که با فشار دادن آن برای صاحب حیوان پیام هشدار ارسال می شود. با استفاده از سرورهای اختصاصی و آنلاین نیز امکان استفاده از پنل ردیابی در اختیار شما قرار میگیرد و در صورت نیاز میتوانید اطلاعات ردیابی را بر روی گوشی هوشمند خود نیز دریافت کنید. این ردیاب ها با استفاده از ماهواره جی پی اس موقعیت لحظه ای حیوان را دریافت و به وسیله سیم کارتی که از قبل در آن تعبیه شده برای ما ارسال می کند .

ایندکسر