همانطور که در دنیای واقعی خود برای خریداری هر وسیله نیازمند پرداخت وجه هستیم، در دنیای بازی اینترنتی نیز برای دستیابی به آیتم ها و امکانات مختلف بازی نیازمند پرداخت هزینه خواهیم بود. برای هر بازی آنلاین نوعی ارز وجود دارد که به وسیله آن کارهای پرداخت هزینه انجام می شود؛ این واحد پولی در بازی فورتنایت، ویباکس نام دارد که در ادامه این متن می خواهیم توضیحات کامل تری را در این باره خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

Fortnite V-BUCKS

دلایل اهمیت خریداری ویباکس در بازی آنلاین

فورتنایت یکی از بازی های بسیار جذاب در سبک اکشن است که گیمر پیوسته در حال مبارزه با دشمن برای نجات جان خود خواهد بود. در واقع گیمر در این بازی با استفاده از سلاح های پیشرفته در تلاش است که مدت زمان بیشتری را زنده بماند. گرافیک بازی در سطحی از کیفیت طراحی شده است که گیمر خود را در وسط میدان جنگ تصور می کند.

این بازی دارای دو بخش بتل رویال و بتل پس است. بازی در بخش بتل رویال هیچ هزینه ای را برای گیمر در پی ندارد و تمامی بازیکنان معمولی نیز می توانند در این قسمت به مبارزه بپردازند. بخش دیگری در بازی فورتنایت به نام بتل پس وجود دارد که ورود به آن نیازمند پرداخت پول است و گیمر با پرداخت هزینه وارد بازی شده و سپس با انجام هر فصل به فصل بعدی می رود. بنابراین برای شروع مبارزه در بتل پس و نیز به دست آوردن تجهیزات مختلف در بازی فورتنایت باید ویباکس داشته باشیم.

روش های به دست آوردن ویباکس در فورتنایت

برای به دست آوردن ویباکس دو روش وجود دارد.

1.     در روش اول که یک روش رایگان به حساب می آید، گیمر با توانایی خود مراحل مختلف بازی را پشت سر گذاشته و در هر قسمت از بازی برای خود ویباکس جمع آوری می کند. معمولا گیمرهایی که در این بازی دارای مهارت ویژه هستند، نیازی به پرداخت پول برای خرید ویباکس ندارد و تنها با اجرای بخش های مختلف بازی در نبرد با دشمن، ویباکس به دست می آورند.

2.     در روش دوم گیمر باید برای به دست آوردن ویباکس مقدار معینی پول پرداخت کند؛ در واقع یک سری فروشگاه های اینترنتی هستند که بسته های ویباکس را با قیمت های متنوع به فروش می رسانند. گیمر با پرداخت هزینه تعداد مشخصی ویباکس را برای ادامه بازی کسب می کند.

 

نحوه خرید ویباکس در بازی فورتنایت به چه صورت است؟

خرید ویباکس برای یک بازیکن ایرانی به سهولت امکان پذیر نیست چرا که درگاه های پرداخت ایرانی برای این بازی پوشش داده نمی شوند. به همین دلیل برای این کار باید از اپلیکیشن و یا سایت های معتبر در این زمینه استفاده کرد. یک سری برنامه ها برای این منظور طراحی شده اند که گیمر می تواند با اطمینان خاطر در آن ها پول واقعی خود را به ویباکس تبدیل کند.

علاوه بر این اپلیکیشن ها، سایت های معتبری که زیر مجموعه سایت گیفت کارت هستند، برای خدمات دهی به گیمر ها در حال فعالیت می باشند. پیشنهاد ما این است که خرید ویباکس را از سایت های شناخته شده و معتبر انجام دهید.

این بود راهنمای کامل و جامعی ای در خصوص خرید ویباکس فورتنایت که باید بدانید!

ایندکسر