بدنه و سینی باسکول فلزی ساخته شده اند و از استحکام و دوام کافی برخوردارند. میزان برنج تولید شده در کشور برای تامین کل نیاز بازار کافی نیست، همین موضوع سبب شده است تا میزان تقاضا بیشتر از عرضه باشد و قیمت برنج ایرانی افزایش پیدا کند. البته دولت در این خصوص و برای تنظیم قیمت برنج ایرانی در بازار داخلی تدابیری مانند کشت در دو نوبت را در دست بررسی قرار داده است تا به این طریق میزان تولید سالانه این محصول افزایش پیدا کند و قیمت برنج ایرانی نیز در بازار مناسب تر شود. طبیعتا این حجم از تولیدات سبب می شود که کشور ما پتانسیل بسیار خوبی برای تصاحب بازارهای جهانی داشته باشد و همین مسئله سبب شد که در چند سال اخیر صادرات این محصولات رشد و پیشرفت بسیار چشمگیری داشته باشد. مطمئنا آموزش و یادگیری و نحوه ی صادرات و تجارت انواع داروهای گیاهی، مهم ترین مبحث این تجارت است و تمام تجار قبل از هر عملی باید با نحوه ی این صادرات آشنا باشند. طبیعتا یکی از مهم ترین اقدام برای این تجار خصوصا تجار تازه کار و شرکت های صادر کننده گیاهان دارویی، یادگیری قوانین صادرات گیاهان دارویی است.

باسکول چگونه کار میکند چرا که کیفیت محصول حرف اول را در صادرات به اروپا می زند و هر چه قدر بسته بندی ها شما باکیفیت تر باشد بر میزان فروش شما تاثیر می گذارد و در واقع نوعی برندسازی و بازاریابی برای شما در بازار اروپا می شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مطلب اخذ مجوز صادرات را مطالعه کنید. کشور ما هم برای صادرات این محصولات قوانین وضع کرده است که بر اساس آن، تجار قبل از هر فعل و انفعالاتی و بر حسب ماده ی 3 قانون صادرات و واردات باید کارت بازرگانی خود را به عنوان اولین قدم صادرات اخذ کنند. این مشاوران اقدام به آموزش صادرات گیاهان دارویی به صورت قدم به قدم نمودند که بسیار کاربردی باسکول نادر شیراز کجاست می باشد. آموزش صفر تا صدی این مشاوران شامل نحوه و آموزش دریافت کارت بازرگانی، چگونگی مکاتبه بازرگانی با کمپانی های خارجی، نحوه ی تکمیل و ارسال پروفرما یا همان پیش فاکتور، آموزش چگونگی پرداخت های بین المللی، نحوه ی اظهار کالا به گمرک، چگونگی اخذ گواهی مبدا، آموزش روش های لازم برای استعلام قیمت کالاهای وارداتی و صادراتی، نحوه ی ثبت سفارش کالاهای صادراتی و غیره می باشد. حال اگر شما خود تولیدکننده ی گیاهان دارویی به صورت انبوه و صنعتی هستید و می خواهید محصولات تولیدی خود را صادر کنید حتما باید برای این صادرات، مجوزهای لازم از سازمان های صنعت معدن و تجارت، وزارت کشاورزی و همچنین وزارت بهداشت و غذا و دارو یا همان درمان آموزش پزشکی را اخذ نمایید.

باسکول فرغونی اعتماد
برای اطلاعات بیشتر میتوانید مطلب بسته بندی صادراتی محصولات کشاورزی را مطالعه کنید. از بین گیاهان صادراتی ایران، بیشترین درصد و میزان به گیاهان زعفران و گل محمدی و زیره سبز و شیرین بیان اختصاص یافته است و عمده ترین خریداران این گیاهان کشورهای چین و ژاپن و عراق و آلمان و امارات و پاکستان می باشند. چرا که بسته بندی های جذاب و شیک نه تنها می تواند کیفیت کالاهای صادراتی آن ها را در زمان حمل و نقل حفظ کند بلکه می تواند به عنوان یک روش بازاریابی خوب در بازار کشور مقصد عمل کند و برای شرکت ها برندسازی کند. کشور چین بزرگترین وارد کننده زنجبیل در دنیا است و عمدتا زنجبیل مورد نیاز کشور ایران از طریق واردات از این کشور صورت می گیرد، قیمت عمده زنجبیل به صورت حدودی 4 تا 5 دلار برای نوع خشک آن می باشد. لازم به ذکر است که در چند سال اخیر به دلیل افزایش روز افزون قیمت برنج ایرانی در بازارهای داخلی، بسیاری از افراد به مصرف برنج های وارداتی روی آورند، اما همچنان تقاضا برای خرید برنج ایرانی بسیار بالا است.

برای اطلاع از آخرین قیمت برنج هاشمی روز در بازار می توانید از وبسایت و اپلیکیشن باسکول استفاده کنید و با هزاران تولیدکننده برنج هاشمی و انواع برنج ایرانی به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید. قیمت گذاری برنج هندی 1121 gtc به موارد مختلفی مانند حجم تولید، مدت زمان نگهداری کالا در گمرک، کیفیت، قیمت ارز دولتی و غیره بستگی دارد. در کشور ما نیز برنج سفید یکی از محصولات غذایی اصلی در سبد خانوار به شمار می رود. لازم به ذکر است که در چند سال اخیر استان های جنوبی مانند فارس و خوزستان نیز در زمینه تولید برنج ایرانی پیشرفت قابل توجهی داشته اند و سالانه مقادیر قابل توجهی از ارقام برنج را تولید می کنند و در بازار داخلی به مصرف می رسند. یکی از مهم ترین عواملی که سبب شده است قیمت برنج ایرانی در چند سال اخیر با افزایش همراه باشد، عدم برابری در میزان عرضه و تقاضا می باشد. حجم تقاضا برای خرید برنج ایرانی در بازه های زمانی مختلف، یکسان نمی باشد، به عنوان مثال تقاضا برای خرید این محصول در ایام عید نوروز، ماه رمضان و فصل برداشت در بالاترین میزان می باشد. در این مواقع زمانی که در محوطه درب خروج گمرک بار باسکول می شود، اگر بین وزنی که ارسال شده و وزنی که روی باسکول نشان میدهد تفاوتی دیده شود و کاهش وزن نیز قابل توجه باشد، کسر تخلیه محسوب میشود .

ایندکسر