هرساله تکنولوژی های فراوان زیادی وارد فعالیت می‌شوند و همه تولید و ساز را ذیل اثر گذاری خود قرار می‌دهند. تلویزیون‌های برندهای متعدد نیز از همین قاعده مستثنی نمی باشند و این امر، خرید تلویزیون را تا حدی به جهت خریداران دشوارتر کرده است. در واقع ارائه کردن مدل‌های فراوان دوچندان و تنوع بالای محصولات در کیفیت و سایز بندی مختلف، گزینش اشکال تلویزیون های موجود در بازار حساس وضوح تصویر خوب در سال ۲۰۲۲ را سخت خیس کرده است.

به این برهان پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از اقدام به خرید کردن تلویزیون، برای خود بعضا معیارهای بخصوصی را انتخاب کنید تا در غایت بدون تولید سردرگمی، انتخاب راحت‌تری را در در بین مدل‌های متنوع حاضر در بازار داشته باشید.

نمایشگاه CES

در این نمایشگاه هر ساله مارک های معروف و مختلفی به به دور هم توده می‌شوند و جدیدترین تکنولوژی های پیاده سازی شده بر روی تلویزیون های برندشان را به نمایش می‌گذارند.

اما بیایید به موضوع اهمیت خودمان به این معنی که انواع تلویزیون های موجود در بازار اهمیت وضوح تصویر عالی در سال ۲۰۲۲ برگردیم.

به نظر شما صلی‌ترین معیاری که قبل از خرید تلویزیون بایستی بدان توجه کرد چیست؟

تعیین میزان اینچ؛ چرا که تناسب بین بعد ها فضا و تلویزیونی که قرار میباشد در آنجا به کار گیری شود وجود داشته باشد.

دومین مؤلفه، بها گذاری جهت خرید تلویزیون براساس میزان دارایی ی در دست است.

در حال حاضر، بیشترین میزان خرید کردن خانواده های ایرانی از کمپانی ایکس ویژن است؛ چراکه ایکس ویژن حساس در حیث گرفتن بودجه محدود، طراحی زیبا و امکانات قابل قبولش، تلویزیون های عالی اهمیت وضوح تصویر خوب را در سال ۲۰۲۲ در اختیار مشتریان اش قرار دیتا است.

باید بگوییم خوشبختانه این متاع ساکن حساس کیفیت های اضطراری و اقدامات صورت گرفته به جهت ارائه بالاترین وضوح تصویر هست و در درحال حاضر حاضر هم در صدر لیست فروش  تلویزیون‌های تولید شده بوسیله ایران قرار گرفته است.

تلویزیون ایکس ویژن از آن گونه تلویزیون هایی میباشد که قطعات آن از خارج از سرزمین تامین شده و در باطن کشور‌ایران تولید و مونتاژ می‌گردد. این نهایت افتخار برند اهل ایران ایکس ویژن به حساب می آید که سبب شده تا اهمیت دیگر برند های جهانی نیز در رقابت باشد!.

انواع تلوزیون های ایکس ویژن

چرا محصولات ایرانی ایکس ویژن خریداران زیادی دارد؟

یکی از دلایلی که خرید کردن تلویزیونهای اهل ایران ایکس ویژن را برایمان آسان خیس کرده، بها مطلوب و سرویس ها پس از فروش این تلویزیون ها مهم وضوح تصویر عالی در سال ۲۰۲۲ است.

در مرحله بعدی، خدمات پس از فروش و به طور کامل دلسوزانه و کلیدی دقت تیم پشتیبانی ایکس ویژن که حساس دقت به همگی سوالات شما جواب می‌دهند و مشکلات شدید شما را به رخ حضوری رفع می‌کنند نیز می باشد.

مهمترین و سو‌مین عامل تعیین تلویزیون های ایکس ویژن، تنوع بالای محصولات این کمپانی تولیدی است؛ چه کسی از تنوع مضاعف بدش می‌آید؟.

 انواع تلویزیون های موجود در بازار اساسی وضوح تصویر خوب در سال ۲۰۲۲ کدام هستند؟

وقتش رسیده که به معرفی محصولات نو و پرطرفدار ایکس ویژن در سایزبندی و فناوری های بکار گرفته‌شده‌ی گوناگون بپردازیم.

اولین تلویزیون موجود در بازار اهمیت وضوح تصویر خوب در سال 2022، تلویزیون ال ای دی 43 اینچ هوشمند ایکس ویژن دسته 43XT745 سایز 43 اینچ می‌باشد. مقدار کیفیت خروجی تصویر حساس رزولوشنی هم اندازه با 1920 در 1080 پیکسل بوده و از فناوری Pure sound به جهت خروجی خوب صدا برخوردار می‌باشد.

این دستگاه همچنین اهمیت دو درگاه ورودی HDMI و یک درگاه ورودی USB هست که از امکان Time shift یا این که همان تماشای هم زمان محتوای دو قسمت هم پشتیبانی می‌کند.

دومین گزینه تلویزیون ال ای دی 43 اینچ هوشمند ایکس ویژن جور 43XT725 سایز 43 اینچ می‌باشد. این تلویزیون حیاتی وضوح تصویر عالی همانند گونه پیشین که 1920 در 1080 بود می‌باشد و از رابط هوشمند اندرویدی چهار هسته ای جهت تماشا برنامه های تلویزیونی برخوردار است.

ایکس ویژن:

ایکس ویژن به واسطه برخورداری از خدمات پس از فروش مادیران، همواره یکسری قدم جلوتر از بقیه برندهای ساخت تلویزیون و لوازم خانگی در ایران بوده است. این شرکت دارای بهرهگیری از فناوری های نو در ایجاد تلویزیون های هوشمند عملکرد کرده تلویزیون های حیاتی حداکثر کیفیت تصویر و ارزش مقرون به صرفه را روانه بازار نماید که اتفاقاً تا حد زیادی در هدف گذاری خویش برنده بوده میباشد چرا که بر مطابق گزارش تارنما دی جی محصول در سال 98، XVISION توانست درجه ابتدا فروش تلویزیون را در نصفه سال 98 در این وب سایت پرطرفدار به دست بیاورد که خویش مدرک بر محبوبیت تلویزیون های ایکس ویژن نسبت به سایر رقبا است.

مورد سوم، تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن گونه 43XC630 سایز 43 اینچ بوده که رزولوشن آن 1920 در 1080، و تعداد درگاه HDMI آن سه عدد و یک عدد USB است. همین برگه سناریو امکان اکران 16.7 میلیون رنگ را دارااست و نرخ تازه سازی تصاویرش 60 هرتز بر ثانیه است.

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن گونه 55XTU745 سایز 55 اینچ مورد آخر و بهترین آیتم هست که جزو جدیدترین محصولات ایکس ویژن در سال 2022 اهمیت وضوح خوب به حساب می‌آید.

این تلویزیون کلیدی میزان مرغوب بودن 4K یا همان اولترا اچ دی بوده و مهم ارتباط هوشمند اندرویدی کلیدی چهار هسته پردازشی و نسخه 6، قفل کودک، سه درگاه HDMI و یک درگاه USB می‌باشد. نقطه عطف ماجرا برخورداری همین تلوزیون از رم کلیدی حافظه 1.5 گیگابایت و حافظه داخلی 8 گیگابایتی جهت دانلود، ذخیره و ضبط محتوا می‌باشد.

ایندکسر