یا حتی در صورت حرکت ماشین بدون اطلاع شما، کاربر آن را از تردد ماشین در مسیرها و اماکن مختلف مطلع می کند. در این بخش جی پی اس ماشین از این قابلیت برخوردار است تا از طریق ارسال اس ام اس به موبایل کاربر یا از طریق نرم افزاری که میتوانید بر روی لپ تابتان نصب کنید شما را از محلها و اماکنی که ماشین در آن تردد داشته است مطلع کند. لازم به ذکر است که این ردیاب از باطری اضطراری برخوردار است تا در صورت قطع باطری خودرو از باطری اضطراری انرژی دریافت کند. در مدل دومی که به ردیاب دکلی معروف است، برای کارهای سادهتر استفاده میگردد و معمولا یک موقعیت (لوکیشن) تقریبی از دکلهای اطراف با خطا دریافت میکند و با همان سیمکارت داخلی ارسال میکند.

همچنین در صورت جدا کردن ردیاب از باطری خودرو بلافاصله پیغام اخطار بصورت SMS و نیز نرم افزاری به کاربر ارسال می گردد. خرید ردیاب خودروی بیکیفیت، ارزان و گمنام باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل قطع و وصل شدن ارتباط دستگاه ردیاب GPS خودرو با سرور، کاربری دشوار به دلیل استفاده از زبان غیر فارسی در نرمافزار و همچنین صدمه زدن به سیستم برق خودرو خواهد شد.

ردیاب های خودرو و موتور سیکلت بر اساس سیستم شبکه موبایل GSM/GPRS و سیستم موقعیت یاب ماهواره ای GPS طراحی و تولید شده است.موقعیت یابی بسیار سریع خودرو بصورت آنلاین و امکان قطع برق یا سوخت خودرو از راه دور توسط این ردیاب فراهم می شود. ردیاب موتور ابعاد کوچک و مناسبی دارد و قابل نصب در مکان های غیرقابل دسترس است.

این محصول جزو بهترین جی پی اس gps ردیاب خودرو در دنیا شناخته شده است . کیفیت یک ردیاب به طور مستقیم با کارایی آن مرتبط است . موقعیت آن را بدست آورد. دستگاه ردیاب شخصی این امکان را فراهم کرده است که در صورت بروز مشکلات برای عزیزانمان، بتوانیم محل دقیق آنها را به صورت آنلاین شناسایی و پیگیری کنیم. اطمینان حاصل کنید سیمکارت توسط اپراتور همراه مربوطه فعال شده است یا خیر؟ همراه با خدمات نصب رایگان در محل! و در محل توقف وسیله نقلیه و در انتهای سفر می توان اطلاعات جمع آوری شده را به سیستم کامپیوتر منتقل کند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از gps خودرو دیجی کالا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر