[ad_1]

تولد 10 سالگی آیفون مبارک

شاید دیگر لازم نباشد iPhone دوباره روشن کنید.

اپل به گروه صنعتی اختصاص داده شده به شارژ بی سیم پیوست و شایعات موجود در مورد شارژ شدن آیفون بعدی بدون کابل را تقویت کرد. کنسرسیوم برق بی سیم ، متشکل از حدود 200 سازمان که یک استاندارد شارژ بی سیم را پشتیبانی می کنند ، به CNNTech تایید کرد که اپل هفته گذشته به این گروه پیوست.

شایعات مربوط به آیفون ماه ها قبل از اعلام هر نسخه جدید منتشر شده و سر و صدا به خصوص “آیفون 8” به ویژه زیاد است: سیب (AAPL) انتظار می رود پاییز امسال به مناسبت دهمین سالگرد این گوشی هوشمند از یک طراحی مجدد بزرگ رونمایی کند.

این شرکت قبلاً به حذف سیمهای دست و پاگیر علاقه نشان داده است. اپل واچ به صورت بی سیم شارژ می شود ، به شرطی که مصرف کنندگان 79 دلار در یک ایستگاه متصل به مغناطیسی هزینه کنند. و جدیدترین MacBook اکنون فقط با یک پورت USB ارائه می شود.

مرتبط: سهام اپل در حال نزدیک شدن به یک رکورد بالا است

اپل همچنین با فروش ایستگاه شارژ بی سیم جداگانه ، درآمد درآمد دیگری را برای آیفون ایجاد خواهد کرد. این ویژگی شارژدهی را برای دارندگان تلفن های هوشمند ساده می کند. به جای روشن کردن تلفن خود ، کاربر فقط باید آن را روی ایستگاه متصل قرار دهد.

اپل روز دوشنبه در بیانیه ای گفت كه در حال تدوین استانداردهای شارژ بی سیم است كه به كنسرسیوم برق بی سیم می پیوندد تا ایده های خود را ارائه دهد.

در مورد مشخصات احتمالی آیفون بعدی ، شایعات دیگر شامل نمایشگر انتها به انتها ، کیف شیشه ای و حذف دکمه استارت است.

CNN مانی (واشنگتن) اولین بار منتشر شده در 13 فوریه 2017: 2:42 PM ET

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر