[ad_1]

تولد 10 سالگیت مبارک ایفون

ممکن است دیگر نیازی به روشن کردن مجدد iPhone خود نداشته باشید.

اپل به گروه صنعتی مخصوص شارژ بی سیم پیوست و شایعات موجود مبنی بر شارژ شدن آیفون بعدی بدون کابل را تقویت کرد. کنسرسیوم برق بی سیم ، متشکل از حدود 200 سازمان که یک استاندارد شارژ بی سیم را ترویج می کنند ، به CNNTech تایید کرد که اپل هفته گذشته به این گروه پیوست.

شایعات در مورد آیفون ماه ها قبل از اعلام هر نسخه جدید در حال پخش شدن است و سر و صدا در اطراف به اصطلاح “iPhone 8” به ویژه زیاد است: سیب (AAPL) انتظار می رود در پاییز امسال یک بازطراحی بزرگ را به مناسبت دهمین سالگرد این تلفن هوشمند رونمایی کند.

این شرکت قبلاً به حذف کابل های دست و پا گیر علاقه نشان داده است. ساعت اپل به صورت بی سیم شارژ می شود ، به شرطی که مصرف کنندگان 79 دلار برای ایستگاه شارژ مغناطیسی هزینه کنند. و جدیدترین مک بوک اکنون تنها با یک پورت USB عرضه می شود.

مطالب مرتبط: سهام اپل به رکورد بالایی نزدیک می شود

اپل همچنین با فروش یک ایستگاه شارژ بی سیم جداگانه ، درآمد دیگری را برای iPhone ایجاد می کند. این ویژگی شارژ را برای دارندگان تلفن های هوشمند ساده می کند. به جای روشن کردن تلفن ، کاربر فقط باید آن را روی ایستگاه شارژ قرار دهد.

اپل روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که به کنسرسیوم برق بی سیم می پیوندد تا ایده های خود را در توسعه استانداردهای شارژ بی سیم مشارکت دهد.

در مورد ویژگی های احتمالی احتمالی آیفون بعدی ، سایر شایعات عبارتند از صفحه نمایش تمام صفحه ، قاب شیشه ای و حذف دکمه استارت.

CNNMoney (واشنگتن) اولین بار در 13 فوریه 2017 منتشر شد: 2:42 بعد از ظهر به وقت شرقی

[ad_2]

منبع: bookly-news.ir

ایندکسر